Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, easye said:

No tak mam własnie napisane i co musze zrobić by móc się nim posługiwać, bo w ogole nie czaje. xD

Musisz najpierw uzyc czaru ktory wymaga koncentracji. Nie wiem jaki masz set up dla Gale, ale jest szansa ze wiekszosc to cast&forget. Z pamieci to invisibility wymaga koncentracji, fire wall itp. generalnie kazdy czar, ktory zostaje na polu walki i ma dluzsze dzialanie wymaga koncentracji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, ja uzywalem robakow z paladynem to bylo troszke latwiej chyba.

 

Przy okazji skoro o Gale mowa. On moze sie uczyc czarow ze scroli jesli o tym nie wiedziales. Poza tym chyba najlepsza szkola magii dla niego jest evocation. Szczegolnie jesli korzystamy z obszarowych czarow. Friendly fire jest wtedy wylaczony i mozesz cisnac fireballa w srodek grupy, nawet jezeli twoj druzyna jest w zasiegu.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Mordeczki takie pytanko.

 

jestem w underdark, sobie tam ogarniam questy i zwiedzam. Na powierzchni mam tylko jedna rzecz niezrobiona - pojscie do tej szkolki githyanki przez gorska przelecz. Ale jak tam klikam to mam info, zeby ogarnac niedokonczone sprawy bo gdzies tam mnie przeniesie.

 

nie chce zaczac drugiego aktu czy cos czy np sobie odebrac to wszystko co mnie czeka w podziemiach. To jest albo to (underdark i pojscie do wiezy) albo to (pojscie do githyanki przez przelecz)?

Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, Ölschmitz said:

Mordeczki takie pytanko.

 

jestem w underdark, sobie tam ogarniam questy i zwiedzam. Na powierzchni mam tylko jedna rzecz niezrobiona - pojscie do tej szkolki githyanki przez gorska przelecz. Ale jak tam klikam to mam info, zeby ogarnac niedokonczone sprawy bo gdzies tam mnie przeniesie.

 

nie chce zaczac drugiego aktu czy cos czy np sobie odebrac to wszystko co mnie czeka w podziemiach. To jest albo to (underdark i pojscie do wiezy) albo to (pojscie do githyanki przez przelecz)?

1 i 2 akt dzieje sie na tym samym terenie w takim sensie ze mozesz sie wracac do dowolnej lokacji ktora byla wczesniej, w sumie to nawet nie zauwazylem zeby gdziekolwiek bylo mowione w grze cos o aktach, posluguje sie w sumie tym co wyczytalem w necie. W kazdym razie w akcie 1 i 2 masz kilka questow ktore sa zalezne od czasu, przykladowo przespisz sie 2 razy i cos moze ruszyc do przodu tak ze quest sie zaczkonczy automatycznie bo cos np. zginelo. Jak uporasz sie w 2 akcie z bossem, bedziesz wiedzial kiedy to wtedy wyruszysz do ostatniej lokacji z ktorej nie masz powrotu do tych poprzednich i wtedy wszystkie niezakonczone questy ci przepadna.

Odnośnik do komentarza

https://store.steampowered.com/news/app/1086940/view/3656414378563122667

 

Quote

Minthara lovers, your ship has come in. This hotfix takes care of a bug that blocked access to some of Minthara’s lines of dialogue, including some hot takes from your companions about your decision to date the ruthless Oath of Vengeance Paladin.

If approval is high enough, your romance with Minthara will progress in Act 3. This unlocks several new dialogues allowing you to explore and deepen the relationship, and discover more details of Minthara's backstory. Alongside many lines of interactive dialogue, many more non-interactive voiced lines are available with Minthara as a romantic partner.

Minthara isn't the only one who has new things to say though. Other companions in the party will comment on the relationship and may even find themselves on Minthara's bad side (there is no good side; we've looked really hard for it) should they have their own romantic entanglements with you. And Minthara won't watch silently if you stray from her side, whether your dalliance is with another member of the party, or [redacted].

W koncu. Mam jednego sejva przed obozem druidow, gdzie plan byl od poczatku zatrudnic Minthare. Juz sie nie moge doczekac zeby ubic tego szczyla co mi 30 golda zaiwanil w pierwszym przejsciu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ölschmitz napisał:

Mordeczki takie pytanko.

 

jestem w underdark, sobie tam ogarniam questy i zwiedzam. Na powierzchni mam tylko jedna rzecz niezrobiona - pojscie do tej szkolki githyanki przez gorska przelecz. Ale jak tam klikam to mam info, zeby ogarnac niedokonczone sprawy bo gdzies tam mnie przeniesie.

 

nie chce zaczac drugiego aktu czy cos czy np sobie odebrac to wszystko co mnie czeka w podziemiach. To jest albo to (underdark i pojscie do wiezy) albo to (pojscie do githyanki przez przelecz)?

Można obie, ale ja np. zostawiłem sobie przełecz na 2gie przejscie, żeby poczuć radość odkrywania, a i tak wbilem w 1wszym 12 lvl szybko w 3 akcie. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, messer88 said:

Quest wiedźmy xD 

  Hide contents

no ładny wybór na koniec, ciekawi mnie czy spotkam jeszcze żonę z mężem bo quest nie poszedł do zakończonych. I czy jest możliwość żeby poszukujący siostry bracia nie zginęli? 

 

Ja tu dalem dupy po calej szerokosci

 

Spoiler

Najpierw stanalem po stronie starej i zabilem tych dwoch typow.

 

potem podczas walki zabilem wiedzme ale tuz po jej smierci ten koszyk splonal chyba i laska spadla w przepasc.

 

przy drugim przejsciu odkrece temat

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ölschmitz napisał:

Ja tu dalem dupy po calej szerokosci

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Najpierw stanalem po stronie starej i zabilem tych dwoch typow.

 

potem podczas walki zabilem wiedzme ale tuz po jej smierci ten koszyk splonal chyba i laska spadla w przepasc.

 

przy drugim przejsciu odkrece temat

 

U mnie sie nie udalo mimo ze ugasilem co trzeba. Podczas walki zostala ogluszona z 1hp. Po walce nie moglem jej ocucic, w quest logu wpadlo info ze umarla mimo ze dostala nie smiertelnym atakiem (wlacza sie takie osobno) a kiedy wyszedlem i wrocilem do lokacji to juz jej nie bylo. Wiec powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...