Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

image.png.f33e609aad9559409f6752fa5893e13b.png

 

gratulacje, ktoś z forumka się podjął :)? 

W dniu 2.12.2023 o 09:36, stoodio napisał:

Leci ktoś honorowe podejście? Mój świeżutki sorlock kręci się właśnie po gaju - dla mnie jest to idealny tryb, odpowiednio wymagający ze wszystkimi konsekwencjami swoich czynów. Teraz to jest pełna 10 :lapka::lapka:

 

Zbliżam się już do drugiego aktu.

Odnośnik do komentarza

Właśnie obadałem chyba wszystkie nowe endingi  na moich zapisach:gachigasm:. Coś fantastycznego, myślę, że Larian właśnie przypięczętował miano najlepszego cRPG ever dla Baldura 3. To jest dokładnie to, czego tutaj brakowało. 

 

Nowe zakończenie Dark Urge,

Spoiler

które nie przyjmuje Bhalla

to lekki WTF :).

 

 

 

A Poniżej screen z mojej pierwszej postaci (nowy happy ending xD)

 

Spoiler

image.thumb.png.e29b2f1654880cb6bebe2db9abfdc8ae.png

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko dot. trzeciego aktu

Spoiler

Jak zamkną mnie w więzieniu, to wszystkie moje rzeczy lądują w skrzynce przed celą. Czy jest jakaś opcja, żeby wróciły one do tych postaci co miały je przed pojmaniem? Bo chyba mnie kurwica strzeli, jeśli będę musiał od nowa przydzielać strzały, zwoje itp.

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, number_nine napisał:

Podrzuć ktoś jakiś dobry poradnik dla laika please. Najbardziej zależy mi na poznaniu mechanik walki i rozwoju postaci. Pod koniec roku pewnie odpale w końcu to całe GOTY, więc chce się przygotować należycie :D 

 

najważniejszy dobry skład party, masz ściągawkę 

 

w kreatorze przy rozdawaniu punktów warto mieć parzyste wartości przy ważniejszych dla klasy statystykach bo korzyść jest dopiero przy przeskoku np z 16 na 18. 

 

respec jest szybko dostępny więc niczego nie zepsujesz 

 

rób sejwy często jak wejdzie w nawyk będziesz robił przed każdym pomieszczeniem - gra nie sejwuje np po wyjściu z dungeona nie ma auto zapisu 

 

 

Zrzut ekranu 2023-08-7 o 12.32.08.png

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...