Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi główny dungeon zrobiony, był jeszcze lepszy niż pierwszy :notlikethis:

Zagadki raczej z gatunku przyjemne, przystaniesz na 5 minut nawet jak mózg sie zawiesi ale nikt mi nie pierdoli "link musisz to i tamto" więc jest super. Mój główny problem z bestiami z poprzednika czyli mała różnorodność w designie już nie istnieje :banderas: bossowie też o wiele fajniejsi, sequel idealny jak narazie :asax:

A chinol który wpadł na pomysł z tą muzą puszczaną od tyłu to zasługuje na uścisk dłoni Pana Miyamoto bo jak ktoś mnie spyta za 20 lat z czym mi się kojarzyła ta gra to właśnie ten specyficzny motyw z muzyką, cudo

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Butt napisał:

Chyba wymiękam, nie mam już wielu zasobów, a tych skurwieli jest więcej niż 3. Na koniec pojawia się 

  Pokaż ukrytą zawartość

Silver Lynel cały w zbroi, który ma gigantyczną broń i strzela lepiej z łuku niż Robin Hood i Wilhelm Tell razem wzięci. Jedyny plus, że można zapisywać stan po pokonaniu każdego Lynela, ale boję się iść z stąd, bo nie wiem czy to się nie zresetuje jak wrócę. Już odstawiam festiwal kampienia, żeby mieć z nimi szansę. :balon:

Darks Souls wymięka przy tym. 

 

A

Spoiler

te smoki

ciężkie?

 

Widziałem na razie dwa.

Odnośnik do komentarza

Papamobile

IMG_20230514_164519.jpg

20 minut temu, Pupcio napisał:

Drugi główny dungeon zrobiony, był jeszcze lepszy niż pierwszy :notlikethis:

Zagadki raczej z gatunku przyjemne, przystaniesz na 5 minut nawet jak mózg sie zawiesi ale nikt mi nie pierdoli "link musisz to i tamto" więc jest super. Mój główny problem z bestiami z poprzednika czyli mała różnorodność w designie już nie istnieje :banderas: bossowie też o wiele fajniejsi, sequel idealny jak narazie :asax:

A chinol który wpadł na pomysł z tą muzą puszczaną od tyłu to zasługuje na uścisk dłoni Pana Miyamoto bo jak ktoś mnie spyta za 20 lat z czym mi się kojarzyła ta gra to właśnie ten specyficzny motyw z muzyką, cudo

Chińczyku 6 lat dlc robiło, a ten postanowił w 2 dni zajebac grę :szopenhauer:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak nie chcecie, żeby przepadł Wam jakiś rzadki, potężny dodatek do broni czy tarczy wraz z jej zniszczeniem to

Spoiler

udajcie się do Tarrey Town, kiedy broń będzie dawać sygnał, że zaraz się zniszczy. Tam jest dzieciak goron, który prowadzi usługę rozdzielania rzeczy połączonych za pomocą fuse. Tylko podstawa niszczeje, dodatek można wykorzystać do następnej broni. Usługa kosztuje 20 rupee. 

 

Odnośnik do komentarza

Jak to było z końmi, bo zapomniałem z BOTW. One będą zwiększały więź ze mnà? Będą lepiej się prowadzić czy zakup lepszych jedynie? 
 

Aaaa mam jeszcze pytanie co do pojazdów robicie jak nie musicie? Ja się poruszam tylko nogi, koń, lotnia. Pojazdy buduje tylko na potrzebny shrine albo zadań. 

Odnośnik do komentarza

Albo też moje odkrycie dnia, balono-zepelinek, który wrzucałem w spoiler parę stron temu. Zbudowałem jako ciekawostkę, a teraz używam cały dzień do latania po podziemiach. 

 

 

Spoiler

image.thumb.png.85139456979ea016c33c6ca80357cfdd.png

 

Żre baterię, ale jak się ma ponad 4 pełne celle jak ja, to fajnie się tym lata. Nawet szybko lata, jednocześnie w góre i do przodu. Końcówka mocy nastepuje na dość na dużej wysokości, to można wyłączyć maszyne wciskając B i nie wypadnie się z koszyka, bo z każdej strony jest ścianka. Tylko w jednym miejscu jest otwór, ale tam się montuje drążek sterowniczy i nie wypadniemy dzieki nie mu. W czasie opadania bateria się troszkę podładuje i włączamy maszynę jeszcze w powietrzu przed upadkiem na ziemię, dzieki czemu polecimy jeszcze trochę. Potem trzeba wylądowac, żeby bateria się naładowała. 

 

Ma to przewagę nad samolocikiem z wingsa, że przy samolicku w końcu zniszczy się sam wings i odpadną wszystkie elementy, tutaj tylko z używa się balon, reszta jest przyczepiona do kosza, który jest niezniszczalny. Więc wystarczy wyciągnąc balon z plecaka i go połączyć do kosza, i lecimy dalej.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Butt napisał:

Parę razy próbowałem, ale też za wysokie progi. :szopenhauer:

Ja jak je zobaczyłem to od razu  NOPE i w drugą strone xD Lynela też jeszcze nie spotkałem i nie chce bo dalej mam uraz do nich po jedynce :doom:

42 minuty temu, Rtooj napisał:

Te pojazdy to chyba dla żartów tylko, Nie wiem po co w sumie leżą wszędzie te kółka i płyty.

W tej grze idąc do punktu A mijasz B, C ,D, a gdy zaczynasz B, to kończysz w E, wracając do C widzisz F i G, ciężko  na konia wsiąść a co dopiero fury.

Dobrze zaprojektowane pojazdy serio dają rade w przemieszczaniu a jak niby później jest opcja posaidania "przepisu" na nie to już wgl będzie spoczko

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Ja jak je zobaczyłem to od razu  NOPE i w drugą strone xD Lynela też jeszcze nie spotkałem i nie chce bo dalej mam uraz do nich po jedynce :doom:

Chwila, chwila, chwila... przypomniało mi to, że w jedynce używaliśmy Stasis+ do walki z nimi. Czy da się jakoś recall wykorzystać z żywym przeciwnikiem? Tyle godzin w to gram, a nigdy o tym nie pomyślałem.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

Elfy mają lepszą flotę niż te ruskie c0rewki :gigabeta:

Na minus ze po wyjściu że świątyni już jej nie było :nosacz2:

2023051411453000-CC47F0DEC75C1FD3B1F95FA9F9D57667.jpg

Dlatego musisz zdobyć

Spoiler

autobuild. Wtedy dodajesz taką konstrukcję do ulubionych i w każdej chwili możesz se zbudować to na szybkości. Budowa jednak kosztuję od kilku do kilkudziesięciu zonaitów. W zależności od skomplikowania konstrukcji. Ale np. taki mój balonik kosztuje tylko 15.

 

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości jak się dostaliście do Rito   Village? Ciekawe jakie są jeszcze opcje 

Spoiler

Ja obszedłem dookoła, doleciałem lotnią na taki wystając szczyt z wody, na który się wspiąłem. Dobrze że miałem jedzenia regenerujące staminę, bez tego byłby lipa. No ale nawet z tym musiałem mega kombinować i szukać minimalny półek skalnych. Potem ze szczytu szybowanie do wioski :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...