Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Daffy napisał:

A jak ekipo wasze wrażenia z Hyrule i efektem deja vu?

 

Botw zarzucano czasem że ten cały świat to tak naprawdę z ciekawych rzeczy jedynie:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Wieże z asasyna, shriny na jedno kopyto, cztery bestie z identycznym bossem na końcu, las z mieczem, fajny quest z odbudowa wioski, dwa labirynty, robinson crusoe na wyspie i tyle 

 

Jestem ciekaw jak odbieracie obecne Hyrule, zwłaszcza Ci którzy w Botw spędzili miliony godzin lub Ci co narzekali na to co dalem w spoilerze. Wszak z grubsza gra narzuca dość podobny schemat eksploracji 


Grałem 6 lat temu, nie pamiętam tej mapy, a miejscówki które dodali są zajebiste. Cieszy większa ilość budynków do których można wejść, mam tez wrażenie że podkręcono ilość NPC, a i dialogi są jakieś takie ciekawsze.

 

Nie mam się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
No gadają że mnie znają ale tak od niechcenia nic nie wspominają o tym co się działo w botw, średnio to wygląda i też pisze o postaciach pobocznych, trudno żeby główni bohaterowie nas nie pamiętali xD

Nie ma co się oszukiwać, dialogami i fabułą ta gra nie stoi, nie przykładali do tego większej wagi, miód jest w innych miejscach.
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się to, że można odzyskać stare konie z botw w stajniach jak się grało w poprzedniczkę i tak jeżdżę teraz najlepszym wierzchowcem. No i fajny jest motyw ze zbieraniem biletów i zamiana na nagrodę. Pierwsza nagroda to była uprząz i możesz sobie wagony podczepiać :sir:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kto pierwszy skończy na forumku, widzę na switchu że niektórzy już ponad 30h na liczniku od piątku.

 

Pawcio liczę na Ciebie ;)

1 minutę temu, tlas napisał:

Gdzie jest najbliższa stajnia od centrum? Gdzieś obok tej pierwszej bazy?

 

Czy najbliższa to nie wiem ale moją pierwsza odkryta niedaleko bazy była na południu od niej. Nie było to daleko.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem czwarty ep, ten na pustyni. Miałem mocne skojarzenia z pewnym piaskowym piętrem hotelu z Luigi’s Mansion 3. Aura tajemniczości, mgły piaskowej, piramid nie wiem jak to opisać, a udźwiękowienie czyste jak kropelki kapiące z lodowca plum, plum, plum.

Wisieńką zajebisty i trudny, pojedynek z bossem.

Czas na eksplorację przez duże E i przez duże R jak rakieta.

 

Fajny bonus za punkty:

 

https://store.nintendo.co.uk/en/glow-in-the-dark-the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-keychain-000000000010012008

 

Sprawdzam tę stronę każdego ranka od miesięcy. Oczywiście, nie zdążyłem zamówić.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Pupcio napisał:

 Te pojedynki w podziemiach z 

  Ukryj zawartość

koghą 

:banderas: no coś wspaniałego, takie boss fighty to jest coś

No moje ulubienie, jak to mawiał śp. Boczek. 

 

  

14 minut temu, Ken Adams napisał:

Jedno pytanie, którego się nie boje zadać, bo sprawa jest kluczowa: czy jest tam gdzieś w świecie maska koroków misiów?

potrzebuję jej

Jest, parę razy używałem. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ken Adams napisał:

Butt mógłbyś napisać w spoilerze kaj szukać maski koroków? Chyba, że jest to związane z główną linią fabularną, to nie :) 

Dostajesz w nagrodę 

Spoiler

na arenie pod lasem Koroków. Arena nazywa się Forest Coliseum. Nie pamiętam jaki tam był przeciwnik, chyba Hinox jakiś czy coś. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ocena w Famitsu:

 

Spoiler

10/10/10/10 [40/40]

 

Na razie jedna 6 i 7 (BOTW: jedna 6 i dwie 7), czyli jest jeszcze szansa wskoczyć na 97%.

 

To tyle, odnośnie recek, a jeśli chodzi o świątynie to są mega, przy jednej z kulką się trochę spociłem. Myślałem, że największą robotę będzie robił ultrahand, ale recall i ascend też dają radę :)

 

 

Edit:

 

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Ken Adams napisał:

Używanie rakiet w shrine’ach winno być zabronione.

 

To prawda, największy fun jest w kończeniu ich z wykorzystaniem wszystkich leżących dookoła przedmiotów. 

 

Przynajmniej nie da się będąc już w shrinie wyjąc z inventory rakiety i innych Zonai Devices

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Ja biegam do Hestu wymieniać ludki gałązki na miejsca na tarcze, żeby mieć jeszcze więcej rakiet.

Już pal licho oszukiwanie shrine'ów ale tak bardzo mi brakuje Revali's Gale zwyczajnie do eksploracji.

Staminy zawsze mało bo chcę wpierw pierwszy rząd serduszek uzupełnić.

A wspinać się trza.

 

Uwielbiam jak można się w gierce oderwać od lądu fabuły i poszybować w takie durnoty.

O to chodzi w grach telewizyjnych wideo jakie szanuję.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...