Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Butt napisał:

Ja tam szybko wymaksowałem pierwsze kółko staminy, bo nie znoszę patrzeć na niekompletne kółeczko. :drakenope: Ascend nie wszędzie da się użyć, bo musi być coś nad nami w zasięgu. Stamina też się przydaje jak lecimy do oddalonej wyspy jakimś wehikułem, ktory nam się rozpadnie w połowie i dalej treba będzie poszybować.

Wystarczy kamień + ascend :leo:

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Ja mam 25h+ i tylko 1 quest z tych głównych w Rito, w sumie ta moc od niego jest baardzo przydaje w podróży. Zapakowałem w staminę cały pasek nowy, teraz lecę w serduszka, bo bida straszna wszystko ma mnie na hita. 

 

Niektóre wieże mają jakiś miniquest do zrobienia, wiec czasami nie jest aż tak łatwo. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Wiem, że wielu tu jarało się wyzwaniem na wyspie w BOTW to podpowiem, że

 

To jest mistrzostwo, że wyłapali ten smaczek, który tak mi się podobał i rozbudowali go

 

Spoiler

Właśnie miałem shrine'a z łazikami, na prawo od wejścia jednemu można przykleić zamrażanie i pizganie prądem. Miło się ogląda jak ktoś wykańcza wszystko dookoła za ciebie :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

 

To jest mistrzostwo, że wyłapali ten smaczek, który tak mi się podobał i rozbudowali go

 

  Ukryj zawartość

Właśnie miałem shrine'a z łazikami, na prawo od wejścia jednemu można przykleić zamrażanie i pizganie prądem. Miło się ogląda jak ktoś wykańcza wszystko dookoła za ciebie :)

 

 

W tej grze takie akcje można odwalać z mobkami, że czasem czuję się jak psychol, no mercy xD

Odnośnik do komentarza

@Pupcio

Czy zrobiłeś wszystkie misje z

Spoiler

majstrem Kohgą? Mi została jedna od kilku dni i dzisiaj się dopiero za to wziąłem. Ale nie wiem jak tam się dostać, jak obszar jest zamknięty od każdej strony. :shieeet: Chasmu nie mogę znaleźć od góry, musi jakieś małe przejście być w ścianie którejś?

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Daffy napisał:

Jak można narzekać że się traci jakiś progres jak tu można ręcznie savowac w każdej chwili, a auto save również jest gęsty?

 

No faktycznie jest ręczny save, mogę co chwila zamiast grać to wchodzić do menu robić save i to faktycznie jest tak samo fajne jak po prostu granie w grę, jak można narzekać.

 

Lepiej jęczeć na niszczenie broni które jest normalną częścią i urozmaiceniem rozgrywki. (W sumie to dziwi mnie że ludzie zawsze tak na to siadali, zamiast np. czepiać się że strzały się kończą. Nigdy mi w Zeldzie nie brakowało nowych broni, za to strzał cały czas by się więcej chciało. Zwłaszcza że same w sobie są bardzo nudnym do zbierania surowcem, oraz teraz gdy możliwości ich wykorzystania do przeróżnych akcji są jeszcze większe).

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Butt napisał:

@Pupcio

Czy zrobiłeś wszystkie misje z

  Ukryj zawartość

majstrem Kohgą? Mi została jedna od kilku dni i dzisiaj się dopiero za to wziąłem. Ale nie wiem jak tam się dostać, jak obszar jest zamknięty od każdej strony. :shieeet: Chasmu nie mogę znaleźć od góry, musi jakieś małe przejście być w ścianie którejś?

 

Pewno że zrobiłem :asax:

Spoiler

To ostatnia jest na mapce gdzie miasto ryb co nie? Chasm jest za wodospadem niedaleko kapliczki

 

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam to jak w tej grze randomowo wychodzą mi najgłupsze, najgorsze rozwiązania zagadek, jakie umiałem wymyślić. Czuję się jak geniusz debilizmu. Jasne, pewnie każdy inny ma mózg i od razu zrobił to "właściwie", ale ja nie umiejąc wymyślić odpowiedzi zrobiłem coś co wygląda żałośnie, i jakoś się doczołgałem do mety. Zazwyczaj w grach nie ma punktów za styl, ale w Zeldzie możliwe jest tak wiele.

 

 

Ta gra się w głowie nie mieści jak to wszystko działa. Uwielbiam takie akcje jak np. jaszczurka przede mną zaczyna uciekać, ale zaczyna wchodzić na coś tak pochyłego że do góry nogami i spada i wpada w kolce i ginie i podnoszę sobie jaszczureczkę spod stóp hehe. Albo jak walczę z małym goblinem na moście i przypadkowo wybieram tę taką płachtę do machania, nie sięgam ich, ale robię taki wiatr że uroczo wywracają się i spadają z mostu i giną hehe. Nie ma słów na to co tu jest możliwe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś dzień eksplorowacji

 

DE4BDCE9-4B40-415F-B34E-27EFCAAD168D.thumb.jpeg.acedd5da0249c5c391112085e4a595e3.jpeg

 

Mam

 

Spoiler

Maskę koroków misiów


więc to jedyne naturalne rozwiązanie..

 

60+ świątyń

i ciągle znajduję nowe

 

Jedna świątynia biła mnie kilka dni (proving grounds polowanie), ale próbowałem i próbowałem od nowa i dziś

 

Spoiler

Znalazłem tam działo terminatora i wszystko poszło bombowo a wręcz laserowo:

 

B4A2741F-90E6-4C33-821E-C797DAD83FF1.thumb.jpeg.8beb5ca32a7a926442923c4184ef5beb.jpeg


 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...