Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 60h za mną i po mału czuję znużenie. Mimo genialności tej gry to stary się robię i jeżeli to nie jest multik to ciężko wysiedzieć w jednej grze tyle godzin. Dziś się wziąłem za ostatnią świątynie aby przejść już grę.  Nie wiem czy będzie mi się chciało robić wszystkie shrine. Może zrobię sobie chwilę przerwy na coś innego o wrócę. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki pan Aonuma za te wszystkie materiały wybuchowe umieszczone w miejscówkach tych gagatków :leo:

 

image.thumb.jpeg.1a4f354ee7547ed4a6aecf36175337f2.jpeg

 

image.thumb.jpeg.2213ff68bb82a45b1aaf95e0a28e5468.jpeg

 

 

edit:

 

Ver. 1.1.2 (Released May 25, 2023)

Audio Bug Fixes
  • Fixed an issue where the sound would play at an extremely high volume in certain conditions.
Additional Fixes
  • Fixed an issue in the main quest, “Camera Work in the Depths”, where players could not progress beyond a certain point. Downloading the update will allow players to proceed past that point.
  • Several issues have been addressed to improve the gameplay experience.

 

 

Podobno duplikowanie itemów też patched (sam nie próbowałem i nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby tak sobie psuć rozgrywkę no ale słyszałem o tym).

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej cieszy, że im się chce łatać takie coś bo już w BOTW można było sposobem natrzaskać np mnóstwo strzał i można do dzisiaj.

 

No ale jakim przegrywem trzeba być żeby w grze, w której podstawie leży zarządzanie własnym ekwipunkiem i finansami burzyć sobie cały balans gry i fun z powolnego grindu. No ale w sumie jak komuś się spieszy to jeb duplikacja diamencików albo partów z najsilniejszych mobków. To jak wpisanie kodu na 30+ żyć w jakiejś metroidvanii a potem taki ktoś się wypowiada jeszcze o wadach i zaletach gry :gigabeta:

Odnośnik do komentarza

W BOTW jest myk na niezużywanie się staminy podczas biegania bodajże, ale nigdy z oszustw, ani z kodów itp. nie korzystam. Gdy za dzieciaka miałem dużo czasu to nie lubiłem też korzystać z żadnych pomocy, ale za stary już jestem na błądzenie i czasem się wspomogę, z 3 świątyniami w BOTW to i tak nic przy 117 znalezionych samemu :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

A niech se każdy gra jak chce, chuj komu do tego. Ale nie ma nic lepszego niż nakurwianie się ze srebrnym Lynelem po każdym blood moonie, żeby uczciwie wyfarmić różne precjoza. Bez tych przydupasów, tylko mano a mano, na ubitej ziemi czy tam pod innym śmietnikiem jak Masakratos przykazał.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, GearsUp napisał:

Coś się nie zgadza Placek? 

No średnio mi ten opis do zeldy pasuje 

Owszem jest ekwipunek i są klejnotki czyli rodzaj pieniążka, ale w głównej mierze gra stoi eksploracją a nie zarządzaniem finansami   :D ...

Twój opis pasuje bardziej do jakiejś gry Tycoon ...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...