Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie dole, Was też co najmniej raz dziennie wywala z serwera ea? Przecież to jest patologia jeszcze większa niż drop w paczkach.

Samo wywalanie to byłby pikuś, ale to obsrane (pipi) zalicza porażkę! Wygrywam z typem 4:0, wywala z serwera i nagle 0:3 po powrocie do fut. Nosz ku wa jego pie dolona mać.

Odnośnik do komentarza

Nic nowego. Z tego powodu przestałem grać w poprzednie fut-y w poprzednich fifach. Nic tak nie irytuje jak bycie ukaranym za coś czego nie zrobiliśmy i na co nie mieliśmy wpływu. 

Póki co to jakoś mnie nie wywala w dwudziestej edycji ale rozumiem Cię i wiem jak bardzo potrafi to wkooorvić.

Odnośnik do komentarza

Parę dni temu zamieniłem Lukaku na Mertens tot za 440 tys, ale on raz grał super mecz, raz nic nie grał. Więc skoro dziś wleciało 300 tys to zamieniłem go na Insignie scream, statystyki niszczą system, zobaczymy jak będzie w grze. Cena jedyne 820 tys 66e420d8035a9525956e57b87dfdef68.jpg

Odnośnik do komentarza

Między 6 a 5 dywizją jest aż taki przeskok? Właśnie grałem z gościem który miał w składzie kilka srebrnych kart 72 ,resztę zwykle złote. Skład warty jakieś 25 tyś coins. Pocisnął mnie 9:0. Czułem się, jak bym dziś grał pierwszy raz w FIFA...

 

Czasami sam tak cisnę ludzi, więc chyba nie jestem aż tak słaby. Kompletnie tego nie kumam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Między 6 a 5 dywizją jest aż taki przeskok? Właśnie grałem z gościem który miał w składzie kilka srebrnych kart 72 ,resztę zwykle złote. Skład warty jakieś 25 tyś coins. Pocisnął mnie 9:0. Czułem się, jak bym dziś grał pierwszy raz w FIFA...
 
Czasami sam tak cisnę ludzi, więc chyba nie jestem aż tak słaby. Kompletnie tego nie kumam.
 
 
Za bardzo ludzie dają się nabrać na zagrywki EA, z tym milionem odmian od podstawowych kart. To że ma się karty krzyku czy inform nie zmienia diametralnie zawodnika - fakt będzie trochę szybszy, minimalnie celniejszy itp. Te karty są jedynie trochę lepsze od ich podstawowych kart ale to ciągle ten sam zawodnik - nie może być inaczej. Przykładowo taki Lewy co dostał drugiego informa, nie stanie się Mane czy Salahem.
Ogólnie to jest taka bzdura z tymi odmianami kart zawodników, że szkoda gadać. No ale wiadomo na czymś muszą zarabiać i zachęcać do kupna FIFA Points.

Widzisz, jak trafisz na pro gracza to wyjaśni Cię teoretycznie dużo słabszym składem.
Odnośnik do komentarza

Tylko on nie był prosem. Pisałem do niego bo też tak myślałem. On grał jak maszyna. Wiem, że między kartami zwykłymi a if czy innymi jest mała różnica.

 

Tyle, że on miał karty 72-80,a ja 84-89 i on był szybszy, dokładniejszy i tak dalej. Był lepszy, bez dwóch zdań, ale po co są te karty jak nie po to aby robić jakąś przewagę? A tu moi obrońcy 89 byli jak drewno przy jego ataku 75. I on nie grał kosmicznej piłki pełnej trików jak niektórzy widzę na YT grają. Nie, on grał normalnie, jak każdy.

 

Może inaczej, jak gram squad battle na legendarnym to grając ze składami brąz i srebro, czuję że gram z brąz i srebro, a jak ze złotymi to czuje, że ze złotymi. A grając z nim czułem się jak by miał 11 ikon zamiast srebra i złota

 

 

Odnośnik do komentarza

EA to takie bezmózgowia że aż głowa boli :

 

EA : nie damy sbc o ikonę w tym roku

EA wypuszcza base icon sbc

 

nawet mi się nie chce czytać ich smutów o dokładaniu starań z patchami a serwery dalej zalagowane wp.izdu

 

to chyba najgorsza część ever, ani tu fajnej zawartości, gameplayowo też padaka (strzały z dystansu nie istnieją, główki też nie, mógłbym tak dalej..), do tego dółóż zalagowane WL...esports ready kurła że co xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...