Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Tak btw to juz wczoraj w ludzie z usa mogli pobierac gre w accessie przez jakis glitch, a dzisiaj ea poinformowalo ze bedzie juz do pobrania dla wszystkich. No obada sie za te 15zl co nie

 

R_Pz2yXAqWphle7TiYB6vdclwMsxVJ0UeXxIKhdV

 

 

edit; a w sumie to chu j wie z tymi reniferami

comment_TRdEmoK40TLeVIBD86eZS2KBX6PBkvGl

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Faktycznie był glitch we wcześniejszych wersjach, który polegał na spamowaniu przycisku po wejściu do gry lub resetowaniu jej dopóki napis ea access w w menu nie zamieni się na Fifa. EA może tego nie naprawić, bo podobno było tak przez kilka edycji xd. Z tego co zrozumiałem, wtedy mając ea access mamy dostęp do gry przez cały czas. 

Odnośnik do komentarza

z paczek na powrót poleciał taki szrot jak nigdy, najwyższy rating to chyba Michael Keane 80 :D zgroza jaki droprate dali wybiedzony

 

ale i tak na Accessie skleciłem team jaki chciałem (ligue1 4-3-3 z Icardim) także nie narzekam chociaż zrobić jakikolwiek team nie było tak prosto, o premier league szybko zapomniałem jak zobaczyłem że niektórych piłkarzy nie da się kupić (Saint Maximina albo Wan Bissaki nie ma na rynku bo za niskie widełki cenowe dali), no i taki Joelinton/Richarlison/Deulofeu to jednak bieda, to lepiej już ligę holenderską robić (atak Bergwijn/Malen/Promes to będzie popularne raczej) albo jakieś ligue1 czy serie a, gdzie ceny (jeszcze) są przystępne

 

ciężko o coinsy ale ta zmiana na robienie zadań żeby dostać nagrody mi pasuje, przykleja do tv i nie chce puścić bo "jeszcze jedno muszę odblokować" przecież :p sprytna ta marchewka na graczy :] jestem ciekaw jak będą wyglądały teamy moich przeciwników w premierowy weekend

 

jeszcze mam kilka godzin Accessu ale całość właściwie poszła w Squad Battles bo jakiekolwiek nagrody z tego w niedzielę w nocy to będzie mocny zastrzyk :] także wtedy będzie kasa na inwestowanie (chciałbym Ben Yeddera albo Depaya, ale nie na handel raczej :p), SBC też odłożyłem na premierę 

 

u mnie na razie największymi gwiazdorami są pacewhory na skrzydłach tzn Onyekuru i Gelson, wpadają w pole karne jak na dopalaczach, Icardi tylko dokłada nogę dla formalności :] także polecam iść w pace bo się liczy najbardziej jednak 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...