Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

naprawdę udany WL tym razem (20-10) i fajny dlatego, że grałem całość na takcie attacking

 

depth 7 albo i więcej ;p

press after possession lost

fast buildup

 

i to działało cuda, było kilka pięknych meczów (jedna remontada z 0-4 na 5-4 mi zapadnie w pamięci) jak wsiadłem na typów tak że nie mogli wyjść z pola karnego jakimś god squadem, czysta satysfakcja, no a jak grali depth 1 to już w ogóle byli tyrani posiadaniem 70% i nic do powiedzenia w meczu ;z tego co widzę to te takty to największy boost jaki można sobie zafundować, nie dają oddychać przeciwnikowi :p zabawnie jest obserwować jak się kruszą psychicznie z wybitkami na oślep :]

 

no i oczywiście baby Crespo gwiazda weekendu :) chociaż Lewy jako supersub też nie odstawał. natomiast Szczęsny to szrot który idzie na sprzedaż, ten kołek mi przegrał kilka meczy spokojnie (strzały w środek? hmmm za trudne), Ter Stegen się pojawi i może jakiś lepszy CB od Umtitiego który był trochę ślimakowaty, natomiast Semedo, Alex Sandro, Allan i Joao Felix to przekozaki i oni zostają w hybrydzie dalej, nie zawiedli

 

u przeciwników jedyna karta której się bałem to Ben Yedder ;) oraz Adama Traore jako supersub też przerażał :p natomiast Rashfordy Lucasy i Jesusy jak się odpowiednio przypilnuje to nie istnieją...najlepiej kasować ich wysoką linią obrony i offside trapem no ale to wyższa szkoła jazdy :p 

 

 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

SB elita 1, 2 mega paczki rzadkich kart + 2 złote paczki rzadkich kart za preorder = żadnego zawodnika powyżej 1500 coins. I tak od 2 tygodni. Zastanawiam się po co w ogóle dalej grać, skoro zdobywanie paczek przestaje mieć jakiekolwiek sens. I czy zdobędę elita 1 marnując 6h życia czy bronz 3 marnując 20min życia, niewiele zmienia.

Odnośnik do komentarza

no niestety żeby teraz zarobić na zwykłych kartach z nagród to musi dropnąć ktoś z topu albo jakaś meta typu Martial, Rashford itd., rynek ma teraz taki dół że aż przykro sprawdzać ile się straciło :p 

 

natomiast z kilku paczek z zadań o Zahe (PL Prime za lvl25) dropnął CL Kane, a z jakiejś nagrody ze scream SBC wyleciał CL Koulibaly. normalnie byłyby to trafy roku a warci są odpowiednio 45 i 35k...Kouliego już miałem to się przyda, natomiast Kanem to ja nie umiem grać zbyt słupowaty jak na mój gust a główek i tak nie wygrywa więc pójdzie na przepalenie :]

 

przydałby się jakiś event SBC gdzie będą potrzebne karty 84-86, bo na razie ich wartość jest w okolicach dna totalnego, może dadzą coś na halloween...chciałbym bo jest dolina

 

BTW miałem robić tego scream Ozila ale jak zobaczyłem jakie tryhardy grają w rivalsach teraz to WL to był pikuś przy tym :p nie ma szans strzelić 2 lobów 

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę, znowu nagrody za champions i division i wielki szrot. Ceny piłkarzy są po prostu tragiczne. Nie pamiętam żeby tak było rok albo dwa lata temu. Dopiero jest koniec października.

 

Skąd niby wziąć kasę na jakąś ikonę za 800 tys? Żeby za mecze mieć 800 tys trzeba by zagrać 1600 meczy czyli 533h grania

 

Ja nie mówię, że z paczek ma wypadać ikona, Messi albo CR. Ale piłkarz za 100 tys raz w tygodniu to powinien być zawsze. A nie, jeden ma 3 ikony w 2 miesiące, a inny przez 10 miesięcy żadnej.

 

Tak samo te poziomy nagród chociażby w Squad Battle. Przecież normalny człowiek nie jest w stanie wejść do top 100. Elita 1 to max. Powinien być podział i to top 100 zamienione na jakieś Ultra Elite i normalnie każdy by wchodził i dostawał lepsze nagrody.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2019 o 08:56, PiPoLiNiO napisał:

każdy by wchodził i dostawał lepsze nagrody.

 

 

Nie tak EA drukuje $$

 

A umnie pustki w nagrodach z WL i SBC a nawet zrobiłem sobie Pique

 

EJFigy8.jpg?1
w custom tactics mam tak ze LM/RM staja się napastnikami, reszta się cofa

 

Druzyna na WL zrobiona, wczoraj na testach dobrze wyszło w Rivals, az prawie 7000pkt wbiłem, dzisiaj zacząłem WL to nic nie działa, Traore z 98 pace biega jak z 65

Nie widze nawet Gold 3 w tym tygodniu, a wczoraj spokojnie Rivals i Squad Battles szlo (4-1 z 85 rating squadem na Legendarnym)

no nic, takie życie z EA

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Nie narzekam, tyle ile wydałem na FIFA Points od czasów FUT 13 to pewnie można by było kupić porządny samochód, ale jak przeliczę ile godzin tez poszło to nie jest tak źle, są droższe hobby, EA to taki związek z pijakiem, wiesz ze nic z tego nie będzie ale i tak wracasz bo od czasu do czasu myślisz ze się zmienił

Odnośnik do komentarza

@pipol ale Ty masz go OTW czy co? okazja do handlu dobra ; mam podobną zagwozdkę bo mam OTW De Ligta kuionego za 35k, po bramce dla Juve stoi za 80k - sprzedać go teraz czy zostawić i jarać się upgradem, kasa mi niepotrzebna ale karta dajmy na to 87 byłaby już konkurencją dla Koulibalyego

 

@patryk no brakuje tu ewidentnie Kante na shadow :D weź go i daj znać jak tam jego motorek w dup.ie w tej edycji :] ten Rashford na CAM to nie wiem czy sensowne, lepszy byłby jakiś Mane, Sane, albo najlepiej Son

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

nie grasz metą więc propsuję ;) Koulibaly na shadow jest biegającą ścianą :D Rashfordy Martiale itp. fajnie umierają w starciach z tym panem

 

ale że Allana nie masz w pomocy? dziwne bo to jest główny trybik w mojej maszynie, nawet mi ważne bramki w WL strzela więc pożyteczny bardzo

 

Carlosa możesz mieć free ze swapsów dość małym nakładem sił, robisz team la liga z 7 first ownerkami , w trakcie meczu 3 zmieniasz więc grasz tylko 4 słabiakami. robisz zadanie, sprzedajesz skład, robisz kolejną ligę, i tak 5x = i Roberto wpada 

 

też chcę go zrobić z następnej puli swapsów o ile nie będzie przegiętych zadań. ale swoją drogą ta karta (wersja 86) ma poważne braki w obronie, gwałciłem rywalowi tego carlosa już kilka razy, wracać do obrony to on się nie lubi :p więc grałem na niego dosłownie całe mecze...

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Tylko Ty piszesz o jego wersji baby, ja chcę tą pośrednią. Bo faktycznie, grałem przeciwko baby i też go niszczyłem. Ale może przeciwnik był słaby po prostu. Czasem trafiam na skład messi, cr, aguero scream + 2 ikony, a gość nie ogarnia podań nawet

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...