Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, nero2082 napisał:

trener dowolny ;) oni dają +1 do chemii każdemu piłkarzowi ze składu który jest z tego samego kraju, oraz +1 jeśli trener jest z tej samej ligi ( a ligę u trenera można zmienić dokupując odpowiednią kartę)

 

nie oraz tylko albo, trener moze tylko dac max +1 

Odnośnik do komentarza

Dobra, wczoraj wpadł Eriksen i Salah.
Salah kozak!
Wczoraj przez przypadek sprzedałem Rashford - muszę go koniecznie odkupić!

I taka moja rada, jeśli ktoś gra dwoma napastnikami to kupujcie Kane. Super się zgrywa z drugim szybkim. Dla mnie o wiele lepsze połączenie niż dwóch szybkich.

Rodri, na prawdę robi robotę i za tyle, ile teraz kosztuje to warto go mieć.
Fabihno, średnio opłaca się kupować mogąc mieć Fernandihno plus Rodri a do tego ok. 40k w kieszeni. Sam sprzedałem Fabihno i wrócę do niego może kiedyś, Jak cena będzie ok 40k.

A to mój główny skład, plus ławka, na której jest Firmino, Mahez, Sokratis, Rodri itp. A na dniach wróci świetny Rashford!3c3fd52222acb7f7400766acb691afd7.jpg

Odnośnik do komentarza

No i spoko, ale dlaczego na Boga, każdy skład jest identyczny? Ludzie nie mają swoich ulubionych piłkarzy?

 

Ja gram serie a, ale nie pakuję Ronaldo albo Dybali bo ich nie lubię. Mam do wyboru sporo napastników, i tak daje Immobile, bo typa lubię jako kibic Lazio.

 

A Ci wielcy fani ligi angielskiej widać są też fanami wszyscy dokładnie tych samych piłkarzy z tempem powyżej 90

 

Wolałbym już grać przeciwko 11 ikon, niż tym od pseudo fanów.

 

Odnośnik do komentarza

Sporo ludzi jeśli nie wiekszość po prostu kopiuje składy od innych. Eksperymentatorów nie ma zbyt wielu, chyba że ktoś gra na totalnym luzie casualowo to próbuje tego z tamtym, miesza graczy z różnych lig itp. Wyglada na to że wiekszość FUT-owców nastawia się na maksymalną efektywność i skuteczność z gotowych składów na wszelakich community i jutubach/forach itd zamiast wykazać się własną inwencją w tej materii. 

Ale każdy gra jak lubi.

Tak offtopowo bo mi się przypomniało w związku z naszą fifą. Mój znajomek wiele lat temu też się bardzo dziwił czemu ja na pegasusie w Goal3 na pomocnika ustawiam bramkarza Japonii a nominalnych pomocników na obronie. Ale nie rozkminił że ten bramkarz ma świetnego specjala a pomocnicy dobrze wjeżdżali z kolanka i idealnie nadawali się na defa. Dopiero jak dostał w meczu 5:0 to zaczął rotować swoim składem zamiast grać na default.

Odnośnik do komentarza

heh ale mam bekę :D:D pohandlowałem OTW Joao Felixem ale te karty OTW to jest taka mina że nie można przesadzać z inwestem bo, Joao właśnie złapał kontuzję kostki na miesiąc+ out

 

i cena poleciała na pysk ze 150k na 90k :>

 

najgorzej że jego IF strasznie by się przydał mi do składu, bo potrzebuję CAM z ligue1 lub la liga (link do Neymara) a tak to muszę się zadowolić De Jongiem który strzału nie ma :/

Odnośnik do komentarza

co to OTW, to w kilkanaście minut dzisiaj OTW Lukaku poleciał nieźle w górę strzelając dwie bramki w pierwszej połowie, z 60-70 na 130+ już jest

fajny profit można było zrobić w 15 minut, choć zwykłego Lukaku używałem żeby zrobić Dzeko zadania to szkoda ze oprócz główek to nic nie dało się nim zrobić 

Odnośnik do komentarza

dlatego trzeba sprzedawać na hypie, zawsze :] 

 

team za 1.6 mln gotowy bo dzisiaj się zrobiło taniej, hybryda z lekką metą (Semedo, Alex S. i Allan) z nutką ekstrawagancji ulubionych grajków (Ney, Felix, De Ligt) :nyam2:gram w 4-3-3(4) dalej, to jest tylko wyjściowo do lepszej chemii

 

fitness team to Holendrzy których polecam nawet w zwykłej gold wersji (atak Promes, Malen, Bergwijn) bo to na CPU wystarczy

 

48929732546_062bdbdba7_c.jpg

 

 

to uczucie gdy masz ikonę i nie jest ona twoją największą gwiazdą :o nie wiem jaki chem styl dać na Crespo prawdę mówiąc (na wolnego napadziora typu Cavani, Lewy to Hawk idealny a tu?), strzał ma rakietę ale trochę kuleje mu short pass (70), Catalyst? Hawk? no nie wiem. ale zdam recenzję czy warto było w niego iść. musze jeszcze dokupić Lewego na ławkę (przykro mi Robert :p), ale to po nagrodach za SB/Rivals

 

supersuby na chwilę obecną to nadworny lokaj Lewego tj Gnabry (wcześniej go już używałem i sypał asystami ze skrzydła ostro), Dembele (nie testowany jeszcze ale 5* skills i 5 weak foot to będzie zabawa), Cavani musiał się tu gdzieś znaleźć bo mordował już wcześniej 5ciomilionowe teamy więc szacunek na wieki :p to samo Depay, chociaż może go zmienię na coś taniego typu Osimhen/Yedder

 

do następnego portugal teamu (atak CR7+ikona Figo lub Dybala+OTW Felix) trochę jeszcze hajsów brakuje więc się ci wyżej musza postarać 

Odnośnik do komentarza

zmienilem ustawienie na 3-5-2 i sklad angielski (tak, wiem)

 

w taktyce ustawilem constant pressure i wysoko postawiona obrona. trzy mecze, trzy pewne zwyciestwa. problem w obronie jest mniejszy niz byl, pilkarze doskakuja od razu do rywala, nie musze latac za pilka jak pies. w ataku spoko, ale martwi mnie skutecznosc. kupilem kane'a i w tych 3 meczach jeden gol, ale chyba z 20 strzalow. za to vardy daje rade bardzo.

Odnośnik do komentarza

polecam robić dowolną ikonę napadziora bo Crespo mi znacznie podbił win/loss ratio ;) teraz to co było "strzałem żeby dostać rzut rożny"  teraz on zamienia na gole no i jakoś tak łatwiej o wynik wiedząc że moje 5-6 okazji w meczu = pewna szansa na bramkę ; nawet nie muszę się wysilać z low drivenami jak przy moich skrzydłowych (Gnabrym tylko tak da się strzelić :p) tutaj jest po prostu press O to win, generalnie takie coś + jakaś wkurzająca cieszynka i czyjś ragequit jest bardzo prawdopodobny :D 

 

Bale też okazał się dużym wzmocnieniem, turbo gazela która biegnie prosto w pole karne jako RF w 4-3-2-1 więc tylko nakarmić trójkątem i wykończyć

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nero2082 napisał:

polecam robić dowolną ikonę napadziora bo Crespo mi znacznie podbił win/loss ratio ;) teraz to co było "strzałem żeby dostać rzut rożny"  teraz on zamienia na gole no i jakoś tak łatwiej o wynik wiedząc że moje 5-6 okazji w meczu = pewna szansa na bramkę ; nawet nie muszę się wysilać z low drivenami jak przy moich skrzydłowych (Gnabrym tylko tak da się strzelić :p) tutaj jest po prostu press O to win, generalnie takie coś + jakaś wkurzająca cieszynka i czyjś ragequit jest bardzo prawdopodobny :D 

 

Bale też okazał się dużym wzmocnieniem, turbo gazela która biegnie prosto w pole karne jako RF w 4-3-2-1 więc tylko nakarmić trójkątem i wykończyć

 

 

Crespo będzie lepszy od Auby lub Sona?

Odnośnik do komentarza

inny typ napadziora ale raczej nie lepszy od "napastników premium", to jest tylko ikona baby, chociaż już od takiego Aguero byłby lepszy

 

ikony różnią się przede wszystkim wysokim statem composure, tzn przy presji rywala on i tak trafi okno :p dlatego tak łatwo się nimi gra

 

ale przydaje się mieć w ataku 2-3 gości na równym poziomie a nie walić całą kasę w 1 gwiazdkę, kolesie z Mbappe Ronaldo Messim są najbardziej przewidywalni bo grają wszystko na tego superstara...łatwo pokryć. u mnie jak Crespo nawali to jest jeszcze Ney i Bale, i oni wszyscy walczą o swoje bramki jak wygłodniałe hieny :D 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...