Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Tylko Ty piszesz o jego wersji baby, ja chcę tą pośrednią. Bo faktycznie, grałem przeciwko baby i też go niszczyłem. Ale może przeciwnik był słaby po prostu. Czasem trafiam na skład messi, cr, aguero scream + 2 ikony, a gość nie ogarnia podań nawet emoji16.png

On pewnie ogarnia tylko EA mu nie pozwala celnie podawać.

Odnośnik do komentarza

kolejne Gold 1, było przyjemnie w niedzielę, jakby mniej lagów to wpadł duży streak ragequitów czyichś, niektórzy wychodzili po 1-0, nie rozumiem tego ale ok ;] no i nie widziałem (w niedzielę) jakichś przekoksowanych składów, zazwyczaj angielski standard albo serie a, to w rivals w ciągu tygodnia były przekoksowane składy a tu nic 

 

ale na nagrody to ja nie liczę, w poprzednim tygodniu się nastawiałem na Mbappe a wpadł jakiś szrot 81 82 :/ 

 

OTW De Ligta puściłem bo raczej nie będzie miał upgrade pace do 70+  to nie wygryzłby mi ze składu Koulibalyego ani tym bardziej Ramosa (świetny jest, mam spokój z tyłu)

 

 

Odnośnik do komentarza

Squad Battles Gold 2 (nawet nie starałem się, leciutko wpada 2300pkt jak 85-Traore kilka skillow zarzuci i zostawia cpu z tylu prędkością

z paczek nic ciekawego ale było wyjście, 88-David Silva wiec nie mam co narzekać, z 40k+ na plusie wychodzi za wszystko

 

 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

ze Squad Battles wleciał Umtiti 86, zawsze jakiś przychód ;) no i teraz z mega packa za jakieśtam zadanie scream SBC - CL Eriksen 88 i jeszcze Davinson Sanchez. fart jest :Pżeby to jeszcze było warte tyle ile waga tej karty to by było spoko, te Champions League karty zostawiam na później, mogą być jakieś zadania np. jutro/pojutrze w związku z kolejką CL no i być może będzie jakieś RTTF i SBC z tym związane to CL karty mogą być chodliwe 

 

myk z otwieraniem paczek/nagród mam taki że otwieram je równo o godzinie o której się pojawiają

 

Squad Battles - niedziela 1 w nocy, to tak 1:05 otworzyć od razu ;)

WL i Rivals - czwartek równo o 9

 

tak jakby lepsze rzeczy dropuje wtedy mi, tak sobie teoretyzuję że wtedy jest droprate najlepszy a potem przesuwają suwak na "ch.ujnie"  i nic nie wyleci, WL otworzyłem około 12stej i same śmieci tam były, zobaczymy w tym tygodniu jak to wyjdzie ;)

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

@pipol ten Politano to niezły grind, ja nie mam składu serie a żeby do tego usiąść, chyba że zacznę projekt Team CR7 ;) i będę potrzebował chemię do niego na skrzydłach.. 

 

@ kolos - gratki to już gruby traf ;) pamiętasz z jakiej paczki wyleciało? mi głownie z mega packów albo rare players packów coś sensownego leci, z tych niższych wartością to już niezbyt

 

 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Też myślałem, że będzie ciężko, ale raz na przykład trafiłem na typa który też to robił i sobie wbijaliśmy gol za gol Ale fakt, że trochę meczów trzeba zagrać, ale w każdym meczu strzelisz 5 goli i jakoś leci. W sumie jeszcze 3-4 mecze i będę miał kartę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jest chyba jakaś zależność. Ikony miałem 2 do tej pory i to z mega paki za każdym razem. Ogólnie w tym roku najlepsze karty też mega paka. A już mega paka rzadkich jest padaka.

Największa żenada jest gdy otwierasz paczkę ultimate, a tam nawet ekranu

Odnośnik do komentarza

ikona to mi dropnęła ostatnio jakieś 2 fify temu (Laudrup), ktoś na reddit wyliczył droprate dla ikon i to jest poniżej 0,1% :p 

 

@labtec - zrobiłeś smaka na tego meta kota Traore, na szczęście rzadko go spotykam w WL, na supersuba by się nadał na pewno ; moim nemesis na WL były 2 karty - IF Gomez i scream Bernard, zrobiły mi dużo krzywdy :p i myślę też nad nimi 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...