Skocz do zawartości

FIFA 20 ULTIMATE TEAM


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

7 zwyciestw z rzedu, teraz 6 porazek.

 

nie wiem, podania nie dochodza, pilkarze ruszaja sie jak muchy w smole.

 

najbardziej mnie irytuje, ze typ wymienia podania bez problemu, dookola kazdego pilkarza promien 3 metrow wolnego miejsca, jak ja podaje to przy kazdym pilkarzu od razu obronca, ciach i ma pilke.

 

ostatnie dwa mecze mialem 2 strzaly, zero bramek.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ölschmitz napisał:

7 zwyciestw z rzedu, teraz 6 porazek.

 

nie wiem, podania nie dochodza, pilkarze ruszaja sie jak muchy w smole.

 

najbardziej mnie irytuje, ze typ wymienia podania bez problemu, dookola kazdego pilkarza promien 3 metrow wolnego miejsca, jak ja podaje to przy kazdym pilkarzu od razu obronca, ciach i ma pilke.

 

ostatnie dwa mecze mialem 2 strzaly, zero bramek.

 

to masz tzw onesided server delay czyli to na co skarży się masa osób na reddit w tym ja, w godzinach nocnych i porannych to jest inna gra, dlatego tak szybko nie sprzedaję całego teamu jak grają piach tylko robię weryfikację o innej porze :] lag łatwo poznać bo jest nawet w menu jak np. chcesz zrobić zmianę :< 

 

ale ligue1 team idzie wpi.zdu ( no dobra skończę jeszcze wyzwania pod ikonę nimi bo mam untradeable Cavaniego) bo chcę pograć czymś lepszym, modlę się żeby Lewy _nie dostał_ dzisiaj IFa ponieważ już podrożał o 20k a ja go chcę po taniości :] oby scrashował po ogłoszeniu TOTW do 80k ;)

 

edit. ekhm 

 

ushp1ybbtws31.jpg

 

no dobra zasłużył chłopak :p kupiłem go na szybko z chem hunter za 95k, oby to był dobry zakup =D

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Labtec napisał:

Lewandowski po hat-tricku miał na 100% IF dostać, śmieszne jest ze żaden zawodnik nie ma więcej niż 80 pace w TOTW5, a jak wiadomo ta edycja to tylko pace

No nie wiem, mi się dużo lepiej gra zwykłym złotym Lewym z pacem 77 niż takim Wernerem pace 93 którego przepycha każdy jak chce. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Dokładnie. Lukaku ma 75, a weź go przestaw emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Nie trzeba przestawiać, czekam tylko jak ktoś próbuje takimi obracać jak statkiem pasażerskim

sam mam H.Kane którego trzeba przygotować do strzału (ale jak strzeli to już nie problem, bo z fnisher chem. stylem ma 99 w wszystkim oprócz volleyów 95)

Odnośnik do komentarza

No ale jak wpadam na pełnej k przed siebie Lukaku to nie ma opcji wybicia z rytmu. Dlatego czekam aż dostanie kartę tygodnia i jego OTW wzrośnie. Teraz strzelił 2 gole + asysta, ale ea ma oczy w dupie. Więc czekam dalej Ogólnie co polecanie z ikon na defensywnego pomocnika? Myślę nad Makeleke.

 

Aaaa, ilona Verona to jest jedna z lepszych kart jakimi grałem. Goli sieka jak by był napastnikiem.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Lewy daję radę w tej fifce,  zdecydowanie będzie moją strzelbą z przodu. 

 

zbierając icon swapy potestowałem sobie różne ciekawe takty w Rivals, no i najważniejsze nie miałem teraz lagozy między 18 a 23, czy wygrywałem czy nie to grało się świetnie bo czytało dobrze input z pada, może ten patch coś poprawił więcej ale hula to teraz tak jak powinno 

 

no i co do tej magicznej takty (ja gram 433(4) ale pewnie pasuje do każdej) - to co jest pod dpadem w prawo ustawione na attacking, czyli depth 6, pressure after posession loss i fast buildup, zmodyfikowałem na depth 7 jeszcze wyżej obrona :p i ta takta MIAŻDŻY i ROZGNIATA typów którzy grają dropback i depth 1, cały team wchodzi na ich połowę i jeśli macie szybką pomoc i 2 szybkich agresywnych CB (np. Joe Gomez i Bailly idealni) to oni robią miazgę z każdego, już przestałem się martwić jaki skład CreditCardFC na mnie wychodzi bo to jest kryptonit na te suki :p przede wszystkim moje grajki bardzo szybko doskakują do typa przy piłce i ma zazwyczaj góra sekundę-dwie na reakcję :] dodajmy zero lagów i to jest niszczyciel obecnej mety depth 1 :] 

 

ale się grało przyjemnie teraz, przy okazji takta fast buildup nieźle podkręca wychodzenie piłkarzy do ataku, po przejęciu piłki potrafią u mnie w 4-3-3 ruszyć w 6-7 jak popaprani, dużo łatwiej o gola a z tyłu jak macie szybkich to jest spokój bo też ich szybko kryją...znacznie bardziej otwarty mecz się robi ale teraz dopiero poczułem że mogę coś ugrać skillem a nie lepszymi kartami (chociaż Rashford to mój nemesis ciągle :p zawsze mi coś wciśnie)

 

inne fajne takty to constant pressure, i pressure on heavy touch, obie robią niezłą siekę z walką o każdą piłkę :p także polecam sprawdzić zwykłą defaultową taktę attacking no albo wersję hardcore z depth 7-8 ;) znudziło mi się bronienie, czas na ostry atak :d ja tak gram już bez względu na wynik, bo ludki się znacznie lepiej ruszają po boisku..

 

polecam gorąco depth 7 w custom tactics :p

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Teraz strzelił 2 gole + asysta, ale ea ma oczy w dupie.

 

 

 

 

 

 

Proszę cie, przeciwko San Marino :rofl:

 

Wyrobiłem sobie Nesta ikone, fajny mur w obronie, ciężko gościa ograć ale jak wygra piłkę to trzeba od razu podać bo wygląda jak by miał się przewrócić dzięki niskiemu agility 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Proszę Cię, a Lewy to niby Hiszpanii strzelił? emoji16.png

 

Nie, ale musi grac za 11 :D

 

 

edit: siedze w pracy i ogarniam troche druzyne, na teraz tak wyglada

 

3bWF9ni.jpg

 

na ławce Zaha i Kane, prawdopodobnie do sprzedania, mam 370k luźno

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Traore na obronie?! a widziałeś jego defending? :D  ja bym odświeżył ten atak, serio Lucas Pukki cię grzeje? duet Son-Rashford robiłby więcej krzywdy, tak patrząc kto mi strzela finesse z 30metrów (ci dwaj panowie głównie)...no albo jakaś ikonka po taniości? ;) 

 

aha Davinson Sanchez z shadow połyka na śniadanie Sokratisa, jest bardzo bardzo meta i właściwie nie do przejścia bo to czołg 

 

ja właśnie myślę którą ikonkę wybrać z objectives - Carlosa albo Crespo, atak w sumie chciałem oprzeć na Lewym więc Hernan byłby supersubem conajwyżej albo by się bili o skład :p a Roberto dobry link do Neymara zawsze..

 

 

 

 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

z 4 dywizji spadlem do 7, na ostatnie 20 spotkan wygralem jedno.

 

nie wiem, zmienilem caly sklad, wyprobowalem ze trzy ustawienia - zacielo sie. nie umiem wymieniac podan, jestem w kazdym meczu tak kryty, ze nie ma opcji przyjecia pilki.

 

przeciwnicy kazdy po kolei wymieniaja sto idealnych podan i gol. moje podania trafiaja pod nogi rywala lub do mnie, ale z obronca na plecach.

 

musze zrobic sobie chyba przerwe, pozyczylem fife, mialem bilans 17-0-4 to polazlem do sklepu i kupilem. teraz mam 19-2-26 :D

 

Y97j3LX.png

Odnośnik do komentarza

ta co na fotce, ta "z jutuba" czyli z trzema CAMami za napastnikiem i costam jeszcze.

 

teraz probuje 4-3-3, zobaczymy co z tego bedzie.

 

gram na ofensywnym, tzn? nie ustawialem innych taktyk. w ogole nie grzebie w tych zaawansowanych ustawieniach.

 

najbardziej mnie irytowalo, ze mialem na srodku lukaku, ktorym od dwoch lat w kazdej fifce na kanapie strzelam setki bramek. zrobilem pod niego sklad serie a. zaczal od bilansu 16 spotkan 28 bramek. ostatnie trzy mecze zanim sie go pozbylem - 0 goli, wywrotka przy co drugim kontakcie z napastnikiem i strzaly w bramkarza.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, nero2082 napisał:

Traore na obronie?! a widziałeś jego defending? :D  ja bym odświeżył ten atak, serio Lucas Pukki cię grzeje? duet Son-Rashford robiłby więcej krzywdy, tak patrząc kto mi strzela finesse z 30metrów (ci dwaj panowie głównie)...no albo jakaś ikonka po taniości? ;) 

 

aha Davinson Sanchez z shadow połyka na śniadanie Sokratisa, jest bardzo bardzo meta i właściwie nie do przejścia bo to czołg 

 

ja właśnie myślę którą ikonkę wybrać z objectives - Carlosa albo Crespo, atak w sumie chciałem oprzeć na Lewym więc Hernan byłby supersubem conajwyżej albo by się bili o skład :p a Roberto dobry link do Neymara zawsze..

 

 

 

 

 

Tak gra jest skopana ze Traore daje rade z 40 defending :D a prędkość i siła dogania wszystkich i odpycha bez problemu
Sanchez sprzedany na razie, wróci później, Pukki zrobilem wczoraj za 10k wiec tylko do wypróbowania, normalnie to gra H. Kane (no i wroci, wczoraj gralem Pukki, super pewnie na start ale teraz juz nie tak bardzo)

 

Ide zrobic SBC na POTM Ligue 1, Victor Osimhen bo wyglada na swietnego super-sub-a https://www.futhead.com/20/players/17877/victor-osimhen/

Odnośnik do komentarza

No raczej warto. Sam mam dwóch z 80+, moja drużyna bazuje na brazylijczykach plus kilku/nastu innych graczy. Przez pracę i inne obowiązki FUT mi idzie dość mozolnie ale grając w poprzednie części (poza 19ką) wolę mieć jednego bramkarza na zapas, tak na wszelki wypadek. Może dlatego że lubię rotować składy i nadal eksperymentuję by chemia była wyższa niż 90. A to czasem wymaga zmiany GK.

 Mam jednak pytanie co do trenera. Jakiego szukać? Którzy trenerzy są top w F20?

Odnośnik do komentarza

trener dowolny ;) oni dają +1 do chemii każdemu piłkarzowi ze składu który jest z tego samego kraju, oraz +1 jeśli trener jest z tej samej ligi ( a ligę u trenera można zmienić dokupując odpowiednią kartę)

 

...jednak poszedłem w ikonkę Crespo, lepiej linkuje mi chemię i mogę robić hybrydę z Neymarem. ale R.Carlosa też będę chciał :] skład kupuję w niedzielę, bo dzisiaj przez te scream karty rynek zwariował na kilka godzin, czekam aż się uspokoi =p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...