Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, PanKamil napisał:

Myslałem, że już może zdradzili te 100 poziomów i co tam będzie. Ktoś tu pisał, że przedstawią to 1 czerwca. Widziałem jakies grafiki z pierwszych poziomów ale wiadomo, że zabawa rozkręca się dopiero na końcowych lvl.

To nie będzie pay2win, tylko kosmetyki w battlepassie, będzie też wersja free 27 leveli i 63 premium. Po pay2win zapraszają do DIablo Immortal xD. Przynajmniej tak mówią, a jak będzie to zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, GearsUp napisał:

https://www.twitch.tv/putrefy

 

Gościu gra od początku non stop, gierkę ocenia na 4/10. Fabułę skończył i leci do 100 lvla. Typy, którzy grają z nim w co-opie mają takie samo zdanie.

 

Także no tego. Tym co się nudzi zapraszam do Hyrule :boomer:

 

Ja właśnie wróciłem z roboty i do obiadku oglądam hot takes od streamerów no i rzeczywiście, narzekanie głównie na mega recykling assetów, mało mobów, wciąż te same dungeony, endgame mega nudny, dropów masa... Coś czuję że max 2 tygodnie i się zacznie shitstorm w necie, że blizz znów nie dowiózł. :whistling: Czyli generalnie duży mod do D3.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

To nie będzie pay2win, tylko kosmetyki w battlepassie, będzie też wersja free 27 leveli i 63 premium. Po pay2win zapraszają do DIablo Immortal xD. Przynajmniej tak mówią, a jak będzie to zobaczymy. 

Ok, tylko jakieś itemy legendarne tam mogą być bo widziałem jakies miecze, a okaże się, że loot równi dobrych itemów to może być 00,1% lub zabieg jak w początkach d3 gdzie itemy to był misz masz, a nie dedykowane danej klasie. Obawiam się, że nabijanie poziomów w battlepass będzie głownym motorem napędowym tej gry w sezonach.

 

Tu ewidentnie są jakies itemy, a część zablokowanych przez battlepass. Jak na 100 levelu będą jakieś kozaki których wydropienie to będzie cud? Kosmetyka ma być chyba tylko w tym sklepie.

 

The Diablo 4 Battle Pass - Wowhead

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PanKamil napisał:

Ok, tylko jakieś itemy legendarne tam mogą być bo widziałem jakies miecze, a okaże się, że loot równi dobrych itemów to może być 00,1% lub zabieg jak w początkach d3 gdzie itemy to był misz masz, a nie dedykowane danej klasie. Obawiam się, że nabijanie poziomów w battlepass będzie głownym motorem napędowym tej gry w sezonach.

 

Tu ewidentnie są jakies itemy, a część zablokowanych przez battlepass. Kosmetyka ma być chyba tylko w tym sklepie.

 

The Diablo 4 Battle Pass - Wowhead

No to są kosmetyki. 

 

Poczytaj trochę o gierce, w D3 miałeś losowość z dupy na premierę i Barb z inteligencji nie miał nic. Teraz to zmienili, itemy są tak zrobione, że każda cecha dla każdego coś daje, ale dalej dla Barba najważniejsza siła, Rogala zręczność itp. ale ma to więcej sensu i nie ma itemów totalnie z dupy. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

No to są kosmetyki. 

 

Poczytaj trochę o gierce, w D3 miałeś losowość z dupy na premierę i Barb z inteligencji nie miał nic. Teraz to zmienili, itemy są tak zrobione, że każda cecha dla każdego coś daje, ale dalej dla Barba najważniejsza siła, Rogala zręczność itp. ale ma to więcej sensu i nie ma itemów totalnie z dupy. 

Oni to poprawili już w trakcie życia d3, nie pamiętam czy z premierą reapers of souls czy wcześniej z dodaniem paragonów.  No nie wiem właśnie czy kosmetyka nie jest tylko w sklepie a w battlepsaie normalne itemy. W cod były itemy(bronie) które zdobywałeś w battlepassie.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, smoo napisał:

 

Ja właśnie wróciłem z roboty i do obiadku oglądam hot takes od streamerów no i rzeczywiście, narzekanie głównie na mega recykling assetów, mało mobów, wciąż te same dungeony, endgame mega nudny, dropów masa... Coś czuję że max 2 tygodnie i się zacznie shitstorm w necie, że blizz znów nie dowiózł. :whistling: Czyli generalnie duży mod do D3.

Taa mod/dlc/ skok na kasę itp. zero zmian względem D3 :leo:.

4 minuty temu, PanKamil napisał:

Oni to poprawili już w trakcie życia d3, nie pamiętam czy z premierą reapers of souls czy wcześniej z dodaniem paragonów.  No nie wiem właśnie czy kosmetyka nie jest tylko w sklepie a w battlepsaie normalne itemy. W cod były itemy(bronie) które zdobywałeś w battlepassie.

Tak, ale na początku był prawdziwy szrot te itemki w D3 i do tego ten AH na premierę, to co jest tutaj to przy tym co było w D3 to kilka poziomów wyżej. 

Odnośnik do komentarza

Sklepy itd. Temat bardzo ważny i faktem jest ze to do czego cała ta branza zmierza jest totalnym chjstwem i zupełnie mija się z gejmingiem który chlonelismy od początku lat 90.Faktem jest natomiast rownierz to że wszystko zależy od głównie od chociażby priorytetów czy też oczekiwań od usługi w tym wypadku gry. Ja przykładowo wydając te pieniądze mam świadomość że Blizzard po drodze do sporej ilości osób może tą grę mikrotransakcjami zwyczajnie zeszmacic.Smutne,ale prawdziwe. Z drugiej strony pomimo tego że pomimo tego że póki co gra wymaga połączenia online i przez swoją strukturę świata wymusza obcowanie z innymi graczami to mam w dupie ten fakt. Tzn ze podobnie jak za czasów d2, wyszedł dodatek lod. Ludzie którzy naprawdę wychowali się na classicu i pograli trochę loda stwierdzili no sry. Nie pasuje nam ten system. System jakiś jbanych op runów, 99tek walących się na prawo i lewo. I co z tym zrobiliśmy? Ano to że do dziś dzień ostała się scena d2 classic która męczy bule na classicu. Do czego zmierzam? Od do tego że kupując d4 mam świadomość że blizz sporo zjebie po drodze, ale mam rownierz świadomość że jeśli chodzi o zwyczajna grywalnosc ich gry nie miały i nie mają sobie równych. I że nawet jak wjadą itemy za hajs, grupa ludzi zwyczajnie to oleje i czerpiąc mega fun z samej rozgrywki ma tytuł gdzie mogę naprdalac tysiące godzin. Tyle. Ah pozatym ludzie którzy będą kupowowac czy to walutę, czy nawet loot. Zwyczajnie mi takich szkoda bo nie łapią tym samym smakow tej seri. Loot właśnie loot, tysiące godzin farmienia i ta jedna chwila w której wylatuje Twój mały święty grall. 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza

Contentu jest na premierę bardzo dużo, będą też normalne, płatne dodatki. 

 

@Donatello1991 zależy czy lubisz mroczne klimaty, gra poszła w stronę dark fantasy mocno, jeszcze bardziej niż Diablo 2. Dialogi są super odegrane i tak jak pisałem PL wersja też kozak (było widać już na trailerach). Pierwsze 2h to w 1/3  są cutscenki, co w Diablo jest zupełną nowością, zapewne można w to zagrać nawet dla kampanii single player xD. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeglądam sobie trofiki i natknąłem się na takie coś. Na konsoli jest trofeum "Osobliwe Kolekcjonerstwo - naznacz 10 przedmiotów aspektem z Kodeksu Potęgi u okultysty."

A na exophase takie coś  

"Curious Collector

Unlock all Codex of Power Aspects."

 

Może ktoś mi to wyjaśnić o co tutaj chodzi. Czy zmienili w ostatniej chwili to trofeum czy jak?

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Lochu napisał:

Właśnie przeglądam sobie trofiki i natknąłem się na takie coś. Na konsoli jest trofeum "Osobliwe Kolekcjonerstwo - naznacz 10 przedmiotów aspektem z Kodeksu Potęgi u okultysty."

A na exophase takie coś  

"Curious Collector

Unlock all Codex of Power Aspects."

 

Może ktoś mi to wyjaśnić o co tutaj chodzi. Czy zmienili w ostatniej chwili to trofeum czy jak?

 

W sensie o co chodzi, mialo go nie być? Nie wiem, gram na PC, tam jest 400+ achików do odbklokowania. Co jest niezwykłego w tym trofeum xD? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

W sensie o co chodzi, mialo go nie być? Nie wiem, gram na PC, tam jest 400+ achików do odbklokowania. Co jest niezwykłego w tym trofeum xD? 

Na PS5 jest 26 osiągnięć. To jest niezwykłe żę to jest to samo trofeum, ale na exophase jest napisane żeby wszystkie aspekty zebrać a na konsoli mam że tylko 10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...