Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

To są itemy ktore są tylko na koncie chłopaka żony głównego deva chyba

 

Liczyli już średni drop rate i prawdopodobnie jest mniejszy niż szansa na Mirror of Kalandra w PoE (do tego nie można tych itemów trade'ować a mirrora tak).

Mam takiego kolegę co w PoE ma trochę ponad 7 tysięcy godzin i nie dropnął mirrora do tej pory xD

 

Część ludzi narzeka na tak małą szansę na drop ale imo o to w takich grach chodzi. To nie są itemy niezbędne tylko umyślnie przegięte. Zawsze jest większy hype jak wypadnie unikalny hełm czy amulet na levelach 85+.

 

W D2 też było trochę bardzo rzadkich dropów, np. Tyrael's Might to dla wielu once in a lifetime drop 

 

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Shen said:

No nie da się, są jednorazowe a co?

Moim zdaniem to bez sensu. Trafia Ci się fajny aspekt, ale boisz się go użyć na jakimkolwiek przedmiocie.

Bo przecież wiadomo, że zaraz trafi się trochę lepszy item, który będziesz musiał ubrać i aspekt szlag trafi.

 

Myślałem, że można sobie wydobywać i wkładać aspekty do woli, a tu taka niespodzianka :)

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
Teraz, jimmyyy8 napisał:

Moim zdaniem to bez sensu. Trafia Ci się fajny aspekt, ale boisz się go użyć na jakimkolwiek przedmiocie.

Bo przecież wiadomo, że zaraz trafi się trochę lepszy item, który będziesz musiał ubrać i aspekt szlag trafi.

 

Myślałem, że można sobie wydobywać i wkładać aspekty do woli, a tu taka niespodzianka :)

Chodzi o to, zebys farmił bez końca:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
34 minutes ago, Lochu said:

Ciekawe jak teraz z tym expem po updated. Niech ktoś tutaj da znać czy naprawdę czuć że więcej dostaje się tego doświadczenia.

XP Buff is fairly large, was expecting significant to be less than significant.

Prior to patch, solo with pot NM dungeons typically rewarded ~1.1M XP if they were higher level than the character and you full cleared.

Currently playing a Lv97 character, will update dungeon tiers and total XP in this post:

Tier 68 (Lv122 enemy) ~2M total XP

Tier 52 (Lv106 enemy) ~2M total XP

Tier 48 (Lv102 enemy) ~2M total XP

Tier 43 (Lv97 enemy) ~2M total XP (this had 2 events)

Tier 37 (Lv91 enemy) ~500K total XP (but 172K from the completion)

 

No ja zrobilem 3-4 i prawie dwa paragony na 75 wbilem, tak ze calkiem pokazny ten buff. Tier 32, 87L.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Info dot. KFC

spacer.png

 

Dread Pheasant Slayer (27.06 - 03.07): Two-Handed Bow

Thrumming Axle (04.07 - 10.07): Staff

Hand of Gallus (11.07 - 17.07): Polearm

Vessel of the Eleven (18.07 - 24.07): Totem

Foul Reaper (25.07 - 01.08): Two-Handed Scythe

 

Cytat

Co tydzień w zestawie Hot Wings Box do zgarnięcia będzie inny skin, a wszystkie zdrapki połączone razem utworzą postać Lilith, jednej z głównych postaci w grze.

 

Edytowane przez Shankor
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Jestem zaskoczony bo fabuła skończona i przyjemnie się robi te questy dla tego drzewa. Loocik leci, miło sie bije i są inni gracze. Dzisiaj zamierzam zrobić te lochy na tier 3 bo czas wskoczyć na wyższy poziom trudnosci.

 

Skończyłem fabułę i powiedzcie jakie warunki trzeba spełnić aby spotkać tego bossa świata? Trzeba w jakieś ramy czasowe się wbić? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...