Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, messer88 said:

Przeszedłem na T4 i o ile damage dalej robię dobry to padam na hita często, trzeba będzie wydropić sporo stuffu a wcale nie leci jakoś super lepiej na tym tierze, dalej pełno guwien sacred. Polecacie jakieś dobre dungeony pod farmę itemków? 

 Polecam strefy PvP gdzie jest duzo grup potworow do ubicia. Ja tam farmie regularnie i jeszcze ani razu nie widzialem nikogo kto by sie na mnie czail. Pomaga tez wylaczenie cross playa, wtedy jeszcze mniejsze szanse.

 

Z lochow moje ulubione to: Blind Burrow, Alderwood, Gulhram Canals, Champions Demise I Zenith. Nie cierpie natomiast Shivta Ruins (za duzy obszar, pelno much i ogolnie za dlugo trwa) i Black Asylium (duchy!!!).

No i oczywiscie helltides.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, Shen said:

Straciłem już nadzieje, wypadły ze skrzynki z eventu w koszmarnym dungeonie

Screenshot_20230708_221027_Gallery.thumb.jpg.bc715ac7f36f10d113fd925f399e4c74.jpg

Nice. Teraz ci beda wypadac czesciej xd. Oni to chyba tak zakodowali, bo jak przez 92 levele ani razu mi Tempest Roar nie dropnal, to teraz mam ich 6 :gayos:

 

Swoja droga, nie wiem czy wiesz ale w opcjach Gameplay, sa dwa okienka, ktore imo kazdy powinien zaznaczyc. Advance Tooltip Compare oraz Adwance Tooltip Information. Pierwsza ci pokaze dokladne porownanie wzgledem tego co masz na sobie, a druga pokaze rowniez jaki jest roll ci wypadl. Dziala to rowniez przy aspekatch.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, El Loco Chocko napisał:

Nice. Teraz ci beda wypadac czesciej xd. Oni to chyba tak zakodowali, bo jak przez 92 levele ani razu mi Tempest Roar nie dropnal, to teraz mam ich 6 :gayos:

 

 

Pierwszy aspect of the alpha mi poleciał na 65lvl gdzie ludzie na 20lvl juz z tym biegali, druga sztuke juz na drugi dzien wydropilem a teraz mam ich pełno. Na reddit cos pisali, ze dropy druida sa zbugowane.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, PanKamil napisał:

Polujecie na legendy czy bawicie się w dodawanie aspektów do żółtych? Przyznam, że mi się nie chce za bardzo przeglądać każdego żółtego itema ale chyba trzeba zacząć bo szrot leci.

Ja mam wszystkie przedmioty żółte i aspekty powsadzane z innych. Trzeba mieć zajebiste szczęście żeby ci wypadł item dobre rolle + aspekt potrzebny

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj też odpaliłem sobie podziemia koszmarów na randze 5. Przed wejściem do podziemi dostałem zaproszenie do ekipy, a tam ludzie po lvl 68 i okazało się, że w dungeonach moby są na 72 lvl. Jako przydupas doczlapalem do końca ale w nagrodę dostałem klucz do podziemi koszmarów na 19 randze i tutaj nie dam rady. Da się jakoś zdobyć jeszcze klucz na 5 randze? Mam też jakieś onyksowe klucze na 1 randze, ale póki co nie mogę ich odpalić.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Lochu napisał:

Pieczęcie do dungeonow możesz niszczyć u okultysty i dostajesz za nie proszek. Następnie możesz stworzyć także u okultysty sigil z tierem który potrzebujesz.

Dzięki mordo, jesteś bardzo pomocny. Muszę jeszcze pvp ogarnąć jak to działa bo do tej pory jeszcze tego nie ruszyłem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, danielskii napisał:

Czy jak robie plus 3 dung i mam go na 86 to juz jest szansa na uber unikaty czy ja musze byc na 85+? Mam jakiegos pecha na barbie leca mi ciagle buty te 100 krokow jako unikat a tak nic wiecej:/ chyba 3 unikat pod rzad

Była mowa tylko o tych mobach 85+. Mi najczęściej tasak rzeźnika dropi.

Odnośnik do komentarza

Doleciałem do 100 poziomu, bo po patchu expi się dużo szybciej w lochach koszmarów. Nekro praktycznie wymaksowany.

Włócznią z kości się gwałci potwory, elity to są leszcze od kiedy walę po 1,5-2 miliony krytyki i to seriami. Chore obrażenia. Rzeźnika składałem na 4 hity kiedy miałem 85 lvl a on 95. Zostało mi zabić Echo Lilit, ale muszę do tego zmienić trochę paragony.

Nekro to najlepsza klasa w grze, będę tęsknił za nim w nowym sezonie.

 

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi proszę, czy w ramach sezonu 1 będę mógł też normalnie przechodzić w dalszym ciągu kampanię? Jestem na etapie drugiego aktu i wątpię, żebym zdążył.

 

Czy może w ogóle lepiej poczekać do startu sezonu i wtedy zacząć od nowa? Z drugiej strony to trochę mi już szkoda 30 nabitych poziomów.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ginn napisał:

Powiedzcie mi proszę, czy w ramach sezonu 1 będę mógł też normalnie przechodzić w dalszym ciągu kampanię? Jestem na etapie drugiego aktu i wątpię, żebym zdążył.

 

Czy może w ogóle lepiej poczekać do startu sezonu i wtedy zacząć od nowa? Z drugiej strony to trochę mi już szkoda 30 nabitych poziomów.

Nie, postać sezonową bedziesz musiał zrobić nową od zera.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pure Bladestone napisał:

Doleciałem do 100 poziomu, bo po patchu expi się dużo szybciej w lochach koszmarów. Nekro praktycznie wymaksowany.

Włócznią z kości się gwałci potwory, elity to są leszcze od kiedy walę po 1,5-2 miliony krytyki i to seriami. Chore obrażenia. Rzeźnika składałem na 4 hity kiedy miałem 85 lvl a on 95. Zostało mi zabić Echo Lilit, ale muszę do tego zmienić trochę paragony.

Nekro to najlepsza klasa w grze, będę tęsknił za nim w nowym sezonie.

 

 

Polecam druida na nowy sezon druida :lapka:

Odnośnik do komentarza

Wiele sie powinno wyjasnic 18go.

 

Sam sie zastanawiam pomiedzy barbem i rogue. Nekro gralem na poczatku, zrobilem 50 leveli i mi sie nie podobalo. Sorc nie wchodzi w gre na ten moment bo jest zwyczajnie slaby i ginie na strzala na wyzszych levelach. Druida polecam, ALE wiekszosc mocnych buildow opiera sie na unikatowym helmie Tempest Roar. Bez niego ani rusz. Sa oczywiscie inne opcje, ale nie jest ich za wiele. No i poczatek jest dosc wolny. Poza tym to fajna klasa.

 

Mam nadzieje ze ten patch zmieni ogolny krajobraz, bo sezon to wg mnie to to samo + extra gemy na bizuterie. Mam nadzieje ze sie myle. Bo to mi wyglada na extra RNG na juz istniejactm RNG

Moja lista zyczen:

- Unikaty sa imo slabe i tylko ich mala liczba wnosi cokolwiek do rownannia, nawet te super unikalne. Wiem ze wszyscy sie jaraja np: Grandfatherem, ale prosta matematyka mowi ze ten bonus jest niewiele warty jesli to porownac do legendarnych aspektow ktore mozna dac na bron. Do tego afixy sa z dupy. Poza tym jaki jest sens miec w grze przedmiot, ktory straci cala w sumie wartosc na koniec sezonu? Dlatego ten slaby drop rate wg mnie jest zupelnie bezpodstawny i to sie powinno zmienic.

- CC jest za duzo. Afixy na lochach nie sa trudne, sa irytujace. Dlaczego np. jesli walczymy z grupa elit, za kazdym razem jak aplikujemy status, nastepny ma juz ograniczone dzialanie. Ale w druga strone, nasza postac moze z jednego stun locka przejsc do nastepnego bez najmniejszej szansy na przerwanie. Jedynym wyjsciem jest unstoppable i powodzenia jesli akurat nie masz skila, ktory to umozliwi

- Lepszy endgame po 70 levelu. Sorry inaczej, jakikolwiek endgame po 70 levelu.

- Loot. Serio po 70L sacred w ogole nie powinny dropic. Lochy 60L powinny miec wieksza szanse na przedmioty 800+ niz 40L. Teraz to jest loteria. Mam np talizam 790, ktory dropnal mi na 65 poziomie i wciaz nie znalazlem lepszego, mimo ze 100 juz dawno stuknalem.

- Dodanie aspektu do ekwipunku, nie powinien zmienic poziomu na ktorym mozna go uzywac

- Respecowanie powinno byc darmowe i nie zajmowac godziny. Wiem ze maja jakies plany, ale to imo powinno byc od razu w grze.

 

Jest jeszcze kilka rzeczy, ktore bym zmienil, ale najbardziej licze na jakis kontent po 60L-70L.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...