Skocz do zawartości

Ankieta do ankiety GOTY 2019


Hum

W jaki sposób głosujemy na GOTY 2019?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaki sposób głosujemy na GOTY 2019?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 12.11.2019 o 21:00

Rekomendowane odpowiedzi

Jako dodatkowe info to powyższych opcji.

  • Ankieta - każdy podaje swoje propozycje tytułów na które później będzie się głosowało w publicznej ankiecie (ilość głosów do ustalenia, z naciskiem na jeden głos)
  • Komentarze - każdy podaje swoje Top 3 z punktacją 3-1 i później ktoś to zlicza
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mogę się zdecydować

giphy.gif

 

z jednej strony ankieta to prosty i czytelny sposób głosowania oraz nie trzeba nikogo uczyć zasad.

 

z drugiej strony głosowanie postami jest lepsze, bo można zagłosować na dowolny tytuł, a nie tylko ten który znalazł się na liście. Poza tym głosowanie postami zawsze dodaje coś do dyskusji bo trzeba swój wybór jakoś uzasadnić, a poza tym taka mocno publiczna forma glosowania sprawia że mniej jest głosów fanboyi głosujących na złość  znienawidzonej konsoli z partyzantki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

z drugiej strony głosowanie postami jest lepsze, bo można zagłosować na dowolny tytuł, a nie tylko ten który znalazł się na liście

Dlatego najpierw będzie się podawało tytuły, które trafią do ankiety, a nie jakiś szajs, że autor sobie wybiera co jest na liście.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

Dlatego najpierw będzie się podawało tytuły, które trafią do ankiety, a nie jakiś szajs, że autor sobie wybiera co jest na liście.

No czyli to samo jakby każdy wypisał swoje Top 3. xD

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hum napisał:

Jeszcze chyba nigdy nie było sytuacji w której tytuł GOTY i największe rozczarowanie roku zbierze ta sama gra. :obama:

 

Znaczy? Bo RDR2 wyszło w tamtym roku. :/ 

33 minuty temu, Square napisał:

No tylko, że ktoś to potem musi zliczyć, a jak historia pokazała nie do końca się to udawało :)

Przy ankiecie nie ma tego problemu.

No ale walikoniki z irca już nie będą miały okazji do machlojek przy głosowaniu. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Proponuje wyznaczenie @MBeniek jako kuratora głosowania. Już raz udaremnił spisek walikoników z IRCa, wierze że i tym razem stanie na straży uczciwości wyborów

Dzięki, ale ja sam jestem za ankietą :usmiech:

Wtedy wszystko jest czarno na białym i nikt nie musi marnować czasu na liczenie głosów (czy potem sprawdzanie tego) :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hum napisał:

 

Przeglądając temat DHL odniosłem wrażenie, że to gra życia każdego, kto tam pisze.

Yhy, no na bank. Ale kategorię "temat z największym stężeniem wylewów" podbiłby bez żadnej innej konkurencji, nawet Kryśka podczas swoich "najlepszych" momentów nie lata tak wysoko jak co niektórzy w tamtym topicu.

Odnośnik do komentarza

powinna być jeszcze kategoria "gra, która wciąż pozostała w serduszku na obecnej generacji" i wrzuciłbym tam niery, wiedzminy (z wyjątkiem takim, że nie mogła wyjść w obecnym roku kalendarzowym).

 

Można tym sprawdzić, która gra zostawiła jednak największe piętno u koneserów gejmingu :sir:

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rayos napisał:

a te gry ktore dostana najwiecej glosow, beda faktycznie uwglednione juz we wlasciwym gloswaniu a GOTY 2019. Pasuje Wam? 

Na razie ankieta prowadzi i jak przy niej zostaniemy to każda propozycja trafi do głosowania, bez zbędnego zastanawiania się czy mam podać tytuł, który już był wypisany przez kogoś innego. A jak ktoś będzie chciał uzasadnić swój wybór to już w temacie z głosowaniem jak najbardziej takie posty będą mile widziane.

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie niech powisi tydzień. Potem przez dwa-trzy tygodnie temat z propozycjami (chyba, że coś jeszcze wychodzi w grudniu), i potem docelowy temat z głosowaniem do końca roku czy ile tam będziemy chcieli.

Jeszcze jest sporo czasu na zdecydowanie.

2 minuty temu, funditto napisał:

Jeśli będzie ankieta to ile tytułów maksymalnie może się w niej pojawić ?

Tyle ile będzie potrzeba :) Na chwilę obecną jest 50, jak będzie trzeba to się zwiększy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...