Skocz do zawartości

Ankieta do ankiety GOTY 2019


Hum

W jaki sposób głosujemy na GOTY 2019?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaki sposób głosujemy na GOTY 2019?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 12.11.2019 o 21:00

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Square napisał:

No jak dla mnie niech powisi tydzień.

Dobrze po prostu o tym wspomnieć (np. w pierwszym poście) żeby nie było jęków jak co roku: a bo ja nie wiedziałem, nie zdążyłem, a ja chciałem jutro itp.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Orzeszek napisał:

na upartego mozna tez wywalić kasztana, no bo chyba bezdyskusyjnie w tym roku anthem i cyrki z nim związane to oczywista oczywistość.

 

left alive miało coś jeszcze sobą reprezentować, a anthem to gra od EA co każdy raczej brał pod uwagę, że sobie ryj rozwali

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ASX napisał:

jeszcze najlepszy remake/remaster bym dorzucił i starczy.

 

im mniej kategorii tym lepiej imo


Dlatego właśnie proponowana przez Ciebie kategoria jest bez sensu, choć w sumie oprócz tych, co wymienił Square to przecież niedawno wyszedł ten czteropak eRPeGów - Baldury, Icewind Dale itp.
Zresztą dla takiego Mevka to przecież remake będzie GOTY w tym roku :)
 

5 godzin temu, Orzeszek napisał:

na upartego mozna tez wywalić kasztana, no bo chyba bezdyskusyjnie w tym roku anthem i cyrki z nim związane to oczywista oczywistość.


Akurat Anthem obecnie to całkiem spoko szpil, ale o kategorii "rozczarowań" jak najbardziej można go wrzucić, choć w sumie jak na 18 miesięcy developingu to i tak niezłą gierkę zrobili :reggie:

Sam nie wiem, czy posty, czy ankieta, bo w zeszłym roku pozycje na niej były z d#py, ale jak w tym roku ktoś tego dopilnuje, to chyba jestem za ankietą - oczywiście publiczną, do wglądu :)

Odnośnik do komentarza

No ale kogo to w sumie obchodzi, przeciez to tylko ciekawostka. Po co tak przeżywać. Kazdy wpisuje w komentach top3 , trzech niezaleznych pacanow z komisji wyborczej z dzialu sony,mocrosoft,nintendo liczy glosy. Oglaszamy wynik i zapominamy

Edytowane przez kanabis
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...