Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, eX4cT_PL napisał:

kupiłem Golda na 12 miesięcy oznaczonego jako EUROPE

Też kiedyś kupiłem taki kod, okazało się, że jest jednak z Brazylii XD

Po niecałej godzinie na czacie z suportem MS z Tiną, dostałem nowy kod 12 miesięcy Golda. Potem negatyw na allegro, sprzedający za usunięcie zwrócił kasę za kod na konto :cebula:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Ja kody na ich walutę wbijałem bez vpn

 

Btw. te problemy z regionami są przez to, że wasze obecne abonamenty są z innego regionu niż ten z którego teraz chcecie kupić.

Zmieniles tylko region na konsoli na brazylijski, dodales karte polska i normalnie idzie zakup? Czy trzeba bawic sie w zdrapki na doladowanie portfela? 

 

PS. Ok, w sumie i tak nie wazne. Zapomnialem, ze juz ze sklepu usuneli mozliwosc zakupu 12 miechow golda :/

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, blantman napisał:

ej ale nie kupujcie wszyscy xboxa series x... bo dla mnie nie starczy. Zostańcie z yetim, mendrkiem i listunio w królestwie niebieskim. 

Ale przecież miałeś brać xss. Do tego masz dobrego pc. Zostaw nadkonsole dla e-kolegów :D

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, creatinfreak napisał:

Ale przecież miałeś brać xss. Do tego masz dobrego pc. Zostaw nadkonsole dla e-kolegów :D

Ten co miał brać plebejke sie odezwał. Najpierw ja kupię a potem dla was. Oj piekne czasy ida, monitor 24fhd i play4 do szafy. Nowa generacja jakiś tv badz monitor 4k i Xbox pad elit v2 na premierę.to dopiero bedzie przeskok generacyjny. Banderas

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, creatinfreak napisał:

Ale przecież miałeś brać xss. Do tego masz dobrego pc. Zostaw nadkonsole dla e-kolegów :D

Właśnie nie zmieniłem zdanie pc w przyszłym roku. Zbyt to wszystko obecnie pomieszane a FM i ck3 chodzą na moim aktualnym pc i Baldurs 3 też będzie chodzić jak wyjdzie. W tym roku xsx AC valhalla, cyberpunk i oled Cx 65 cali. :xboss: w dodatku mam to ultimate game pass do 2022 i głupio aby się zmarnowało

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczy mi ktoś jak to działa z tym gamepassem?

Nie śledziłem kompletnie tego tematu, ale na premierę wjeżdża XSX, więc wykupiłem ostatnio Ultimate za 4zł, ale to jest rozumiem jednorazowe, teraz już będę płacić te 5 dyszek?

Niektórzy tu pisali, że mają GP do 2030 za 4zeta czy coś, idzie to jeszcze jakoś ogarnąć czy trzeba te 55zł już płacić? 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wooyek napisał:

Wytłumaczy mi ktoś jak to działa z tym gamepassem?

Nie śledziłem kompletnie tego tematu, ale na premierę wjeżdża XSX, więc wykupiłem ostatnio Ultimate za 4zł, ale to jest rozumiem jednorazowe, teraz już będę płacić te 5 dyszek?

Niektórzy tu pisali, że mają GP do 2030 za 4zeta czy coś, idzie to jeszcze jakoś ogarnąć czy trzeba te 55zł już płacić? 

Chyba teraz już z tego myku nie skorzystasz ale nadal możesz np EA play na rok i dzięki temu 4 miesiące game pass ultimate. Możesz też jak pan wyżej radzi nowe konto i wtedy ten poradnik poniżej

 

A dla nowych macie poradnik

https://lowcygier.pl/polecane/promocje-na-xbox-game-pass-4-miesiace-za-1293-zl-6-miesiecy-za-4609-zl-17-miesiecy-za-18834-zl/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...