Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

XSS + GP zaprocentuje mocno dla MS przy starcie kolejnej generacji. Jak ktoś spędzi kilka lat z konsolą, na której będzie ogrywał wiele premierowych hitów w abonamencie po 10/15$ miesięcznie + setki innych gier, to ciężko go będzie później przekonać do konsoli konkurencji i gier po 70-80$ sztuka. Sam praktycznie przestałem kupować premiery na X'a i nie mam zamiaru kupować PS5 (przez najbliższe 2-3 lata), bo po romansie z GP miałbym wrażenie jakbym palił pieniądze w piecu. Teraz tylko gry pudełkowe po mocnych przecenach + okresowo GP.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Najlepiej sprzedającą się obecnie konsolą jest series s czy kogoś boli dupa czy nie.

Sam mam w domu series x i series s a ps5 np nie chce.

Sam series S jest najlepszym dealem na rynku biorąc pod uwagę cenę do wydajności. Ta konsola, hamulcowy generacji jak to pisali tu na forum zwyczajnie rozjebała system.

A jak seksownie wygląda :obama:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

 

Xbox series to najlepiej sprzedająca się konsola na Black Friday i to chyba mówi wszystko.

No ciężko aby zajęła drugie miejsce kiedy innych konsol brakuje :dynia: fakt jest taki, że series s to jedyna konsola jaka wala się po półkach. teraz nie jest problemem ale jak wyjdą wersje pro to wiele osób z series s zaplacze bo będzie to przepaść w wydajności w porównaniu do modeli pro.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ostatnio koleżkę namówiłem co ostatnio to grał chyba na ps2 a tak to jakieś tylko football managery, widział u mnie FH5 i żeby też pojeździł. No to mu nawinąłem jaką cudną usługą jest gamepass, jak można wycieczki robić do Brazylii i jakim małym sprzętem jest XSS że se można na lajcie do plecaka wsadzić a często podróżuje . I że nie trzeba 2,5k tylko ma konsolkę za około tysiaka. Spencer wiedział że na taki dekoder też jest miejsce na rynku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie tyle co jest miejsce co może faktycznie okazać się najlepiej sprzedającą sie konsolą tej generacji jak tak dalej pójdzie. Inflacja, dostępność chipów, plus ceny ps5 i series x na poziomie 4k a będzie tylko gorzej. Myślę że to ten moment gdy konkurencja przegrała z m$. Może jeszcze nie w tej generacji ale to początek. Sony ratuje się jak może wydawaniem gier na pc nie bez powodu.

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co spierać tak na prawdę bo pytanie jest z czego wynika ta popularność jeśli z braku XSX i PS5 to wiadomo, że będzie się sprzedawać. Jednak teraz też jest gorący okres na elektronikę ogólnie. Kumpel też chciał kupić PS5 ale że nie ma to kupił XSS dla dzieciaka bo w miarę tanio, a sam ogra coś w GP.
Trzeba się cieszyć, że ogólnie nowa generacja się sprzedaje może w końcu ruszą z kopyta dobre gierki dla obu platform. Zdrowa konkurencja zawsze robi dobrze dla graczy :)

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, PanKamil napisał:

No ciężko aby zajęła drugie miejsce kiedy innych konsol brakuje :dynia: fakt jest taki, że series s to jedyna konsola jaka wala się po półkach. teraz nie jest problemem ale jak wyjdą wersje pro to wiele osób z series s zaplacze bo będzie to przepaść w wydajności w porównaniu do modeli pro.

 

W 2021 ludzie grają w FHD na 8-letnich, premierowych PS4 z HDD. Kontrast między XSS a PS5/XSX będzie znacznie mniej odczuwalny niż jest to obecnie przy cross-genach.

Odnośnik do komentarza

to swoją drogą niezły paradoks, że konsola o której czytam tutaj że nikt jej nie chcę, jest na nią najmniejszy popyt i wala się po sklepach, zostaje nie tylko najlepiej sprzedającą się konsolą ale i jednym z najlepiej sprzedających się produktów ogólnie na Black Friday w USA. Pewnie ludzie szli do sklepu po pralkę albo telewizor i jak się okazywało że ich nie ma, to mówili sobie "a chuy to kupię chociaż konsolę"

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

W 2021 ludzie grają w FHD na 8-letnich, premierowych PS4 z HDD. Kontrast między XSS a PS5/XSX będzie znacznie mniej odczuwalny niż jest to obecnie przy cross-genach.

Dlatego mówię, że jak wyjdą wersje pro pewnie za około dwa lata to wtedy xss będzie już złomem. Nie oszukujmy się ale spadki do 512p np. w takim metro exodus już dzisiaj czy kastracja z ray tracingu w niektórych grach względem większych braci wróży raczej kiepsko na przyszłość. Zdecydowanie lepiej przyspieszyć neta aby korzystać z clouda opartego na xsx niż pakować się w tak słabą już na starcie konsole.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
58 minutes ago, ASX said:

Xbox series to najlepiej sprzedająca się konsola na Black Friday i to chyba mówi wszystko.

Nie mówi. Nawet jeśli XSS ma swoje znaczące grono odbiorców i ma duży sens, to te wszystkie aktualne statystyki, podobnie jak rejestracje samochodów w ostatnim czasie, są kompletnie zaburzone przez niedobory. 

 

Ja chciałem kupić PS5 Digital na BF, ale nie ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co ma switch do tego? Switch ma swoją bibliotekę która mocno różni się od stacjonarnych konsol i oni nie muszą na siłę portować potencjalnych gta 6 nextgenowych cyberpunkow, codów i wielu wielu innych. Dodatkowo switch ma ekran 6,5 cała gdzie nie widać tak bardzo braków. Xss będzie musiał odtwarzać wszystkie nextgenowe gry przez najbliższych parę lat i wtedy zacznie się jego ból. Jak wjadą wersje pro to nie zdziwią mnie spadki do 20 fps i 480p + detale na low.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...