Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, kupilem Oled od Phillipsa model 856, ma wszystkie bajery i teraz wchodząc w opcje nie mogę wybrać 2 trybów mam je ja szaro „zezwalaj na automatyczny tryb małe opóźnienia” i „zezwalaj na zmienna częstotliwość odświeżania”. W tv mam włączony tryb gry. Telewizor obsługuje allm i free sync premium, orientuje się ktoś o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

To psikus, być może jest gdzieś w opcjach wejść dodatkowy tryb do uruchomienia. Tyle że nie mam TV Philipsa więc gdzie tego szukać raczej nie pomogę. U siebie w Sony też najpierw musiałem włączyć w menu rozszerzone tryby działania HDMI żeby w ogóle konsola zaczęła współpracować.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
To psikus, być może jest gdzieś w opcjach wejść dodatkowy tryb do uruchomienia. Tyle że nie mam TV Philipsa więc gdzie tego szukać raczej nie pomogę. U siebie w Sony też najpierw musiałem włączyć w menu rozszerzone tryby działania HDMI żeby w ogóle konsola zaczęła współpracować.

Tak wszedłem w ustawienia hdmi i tam znalazłem dodatkowe opcje , dzięki ;)
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Dlaczego najnowszy trailer A Plague Tale: Requiem sygnowany był Sony i PS5? Tytuł miał trafić na premierę do Gamepassa.

po prostu ktoś wstawił filmik z kanału Playstation ;)

 

gra normalnie wyląduje na Xboxie i  Game Passie Day Fucking One

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiego PPE? To Figuś wszędzie wrzuca trailery z kanału PS, na PPE przynajmniej dali z kanałów studiów developerskich w miarę możliwości. Ale na obronę pana moderatora powiem, że po prostu najwygodniej i najszybciej jest wejść na jeden kanał i kopiować z niego linki do wrzucenia, a że PS wrzuca wszystko szybko i w jedno miejsce to pewnie tym się posiłkuje.

 

Tunic wreszcie z datą premiery :banderas:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Bzduras said:

Jakiego PPE? To Figuś wszędzie wrzuca trailery z kanału PS, na PPE przynajmniej dali z kanałów studiów developerskich w miarę możliwości. Ale na obronę pana moderatora powiem, że po prostu najwygodniej i najszybciej jest wejść na jeden kanał i kopiować z niego linki do wrzucenia, a że PS wrzuca wszystko szybko i w jedno miejsce to pewnie tym się posiłkuje.

 

Tunic wreszcie z datą premiery :banderas:

A Plague Tale: Requiem może być jedną z najlepszych przygodówek w 2022 roku. Zobaczcie pierwszy gameplay - PPE.pl

 

Tutaj. Widzę, że jest już dopisane, że tytuł trafi do GPU, wcześniej tego nie było przez co widać konsternację w komentarzach.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...