Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No niedługo z niego zrezygnuje XD

Zrezygnuję też z mega profitów z serii call of duty I będzie dawał je do abonamentu.

Z wowa też usunie suba 

Genialny prokonsumencki Microsoft moze zarabiac miliony przy ówczesnym modelu ale dla nich bardziej warte jest dobro graczy  :kekw:

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Zrezygnuję też z mega profitów z serii call of duty I będzie dawał je do abonamentu.

 

Czekaj, ty myślisz, że profity są z pudełek i singla? Witamy w 2022.:kekw:  

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

No tak, bo na inne konsole to już nie wychodzą gry, a jeśli nawet wychodzą to się nie liczą.

Wychodzą (czoper zapytał o Sony to mu odpisałem), dlatego mam je wszystkie, aby grać w dobre gierki, a nie tylko te które są na dany sprzęt i robić jakieś smutne rozkminy i zarzuty czy to pod adresem M$ czy Sony.

Interesują mnie jedynie dobre gry. Thats all. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

Wychodzą, dlatego mam je wszystkie, aby grać w dobre gierki, a nie tylko te które są na dany sprzęt.

Interesują mnie jedynie dobre gry. Thats all. 

 

no ale pisanie o tym jako o prokonsumenckim ruchu, no stać cię na więcej :reggie: 

2 minuty temu, Pupcio napisał:

Kiedy sony przekroczy granice ruchania w której powiecie w końcu "żadna gra nie jest tego warta"? :)

 

Nie ma czegoś takiego, warunkowanie przez lata przyniosło w końcu skutek. Nie ma już decyzji Sony którą klapy uznają za złą.

Odnośnik do komentarza

Zresztą ja jestem mega fanem tego przejęcia Acti. Dla mnie większość ich gierek jest nie warta dla mnie płacenia, ale jako dodatek do abonamentu przyjmę z otwartymi ramionami.

5 minut temu, Pupcio napisał:

Kiedy sony przekroczy granice ruchania w której powiecie w końcu "żadna gra nie jest tego warta"? :)

To najwyżej przestanę grać w ich gry lub nie kupię konsoli , jak mnie to zacznie jakoś osobiście uwierać i przeszkadzać w GRANIU w produkcje Sony (tyczy się to każdej marki). To nie jest nic bardzo skomplikowanego. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, balon napisał:

Wychodzą (czoper zapytał o Sony to mu odpisałem), dlatego mam je wszystkie, aby grać w dobre gierki, a nie tylko te które są na dany sprzęt i robić jakieś smutne rozkminy i zarzuty czy to pod adresem M$ czy Sony.

Interesują mnie jedynie dobre gry. Thats all. 


W jednym momencie, szło mieć wszystkie 3 konsole za nie dużo więcej niż karta graficzna do PC. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie ma czegoś takiego, warunkowanie przez lata przyniosło w końcu skutek. Nie ma już decyzji Sony którą klapy uznają za złą.

No jak ktoś ma bol doopy, że jakaś bogata firma kupuje inną i przez to dana gra będzie gdzieś „za free”, to faktycznie deczko odklejka. Dla mnie to jedynie na plus jako GRACZA. 

7 minut temu, iluck85 napisał:


W jednym momencie, szło mieć wszystkie 3 konsole za nie dużo więcej niż karta graficzna do PC. 

No i? :) 
 

Wolę zdecydowanie 3 sprzęty do tego z większą biblioteką interesujących mnie gier, niż jeden komponent do złożenia komputera na którym nie lubię grać.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

no ale pisanie o tym jako o prokonsumenckim ruchu, no stać cię na więcej :reggie: 

No jeśli komuś nie przeszkadza podwyżka konsol i gier, płatne patche (wynalazek tej generacji), czy płacenie za grę online, bo wystarcza, że firma prokonsumencko wydaje gry (co powinno być ich obowiązkiem) to znaczy że po prostu nie ma dużych oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

No jeśli komuś nie przeszkadza podwyżka konsol i gier, płatne patche (wynalazek tej generacji), czy płacenie za grę online, bo wystarcza, że firma prokonsumencko wydaje gry (co powinno być ich obowiązkiem) to znaczy że po prostu nie ma dużych oczekiwań.

No jak komuś to przeszkadza to można przecież kupować używki, abonamenty czy nie kupować DLC lub płatnych patchy. Ja np od tej generacji tylko raczej tak działam/gram. Naprawdę widzę, że niektórzy odpływają z tym bólem doopy w różne strony.

Polecam mniej rozkminiać o krokach korporacji, a bardziej skupić się na gierkach.  
 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:

No jak komuś to przeszkadza to można przecież kupować używki, abonamenty czy nie kupować DLC lub płatnych patchy. Ja np od tej generacji tylko raczej tak działam/gram. 
 

 

No wystarczy nie grać online, kupować używki, kupić konsole przed podwyżką i nie kupować płatnych patchy. W tych warunkach faktycznie  Sony to prokonsumencka firma pełną gębą 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

No faktycznie, wystarczy nie grać online, kupować używki, kupić konsole przed podwyżką i nie kupować płatnych patchy. W tych warunkach  Sony to prokonsumencka firma pełną gębą 

Wystarczy grać w to co się lubi i na różnych sprzętach. To naprawdę jest takie skomplikowane? Po co sobie utrudniać i się balastować o jakiś pijaków Jimbo, Spencerów itp? 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie ma co ukrywać, ms będzie próbowało finansowo zajechać sony bo inaczej od 20 lat nie dają rady. Playstation dba o swoje interesy i nie akceptują żadnej propozycji, lobbują blokadę tej transakcji. Wiedzą, że jak się zgodzą na cokolwiek to będzie to oznaczało zielone światło. Intencja spencera jest oczywiście zlikwidowaną coda na playstation co zresztą wyszło już z jego głupoty. Wyczuwam, że cały ten interes pierdolnie boleśnie i 3mld wpłyną na konto acti za frajer. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Mogę grać na tym co lubię i na różnych sprzętach i jednocześnie jebać Spencera i Xboxa za to że wciąż antykonsumencko ciągnie od ludzi hajs za granie online, czy za to że zjebali ten rok pod względem gier first party. Nie widzę przeszkód. 

Super, twój czas, twoja sprawa na co go tracisz, ale w sumie nic mi do tego.
Miłego weekendu i smacznej kawusi życzę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...