Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie poczytuję się za fana retro (jeśli za takie uznamy erę do PSX włącznie), więc grać będę mieć w co, ale do tego wystarczy mi XSX i PC. To jednak muszę przyznać, że ta wsteka jest dokokszona u Xboxa fest, teraz ogrywam Preya w 1440p60 i :banderas:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ukukuki napisał:

A dobra ta druga część niecałe 2 lata :sapek:

 

To nie ma większej różnicy kiedy wyszła - faktem jest, że MS potrafił zadbać o takie gry na swój sprzęt. Nikogo nie obchodził mniejszy budżet, bo Ori jest zwyczajnie wyśmienitym tytułem.

 

Nie wyśmienitym, bo:

  • w GamePassie
  • bo tanio
  • nie ma co słuchać recenzentów

Była zwyczajnie wyśmienita i takiego poziomu MS nie potrafi załatwić od lat. Jebani partacze ze Spencerem na czele. No, ale na tym E3 to już zaorają: kolejne trailery CGI bez premiery, world exclusive reveal gier do XGP i na końcu BOMBA - FORZA MOTORSPORT, bo przecież HaloForzaGearsy.

 

no chyba, że nie zakończą do tego czasu przejęcia ActiBlizz, to pokażą festiwal indyków żeby komisje nie pomyślały, że Xbox za dobrze sobie radzi :kekw:

Spoiler

z dedykacją dla jebanego w dupę działu gamingu w MSie

 

Spit Camera Kid Boy - Znalezione GIFy | Gfycat

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

OK, może jest na razie średnio, ale jak już przejmą ABK to będą sypać "console exclusive revealami" i CGI gier na 2030 jak z rękawa. :banderas:

Nie no, dobra, nie ma co się nabijać - gier się nie robi w rok, był covid, praca zdalna, więc to wszystko się przesuwa. Z resztą Sony i Nintendo też nic nie wydają.

 

a nie, czekaj :kekw: 

 

No Sony w tym roku może wyda jedną całą swoją grę. Od początku generacji to najlepiej im idzie opłacanie wydawców żeby multiplatformy wychodziły z rocznym opóźnieniem na Xa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

To nie ma większej różnicy kiedy wyszła - faktem jest, że MS potrafił zadbać o takie gry na swój sprzęt. Nikogo nie obchodził mniejszy budżet, bo Ori jest zwyczajnie wyśmienitym tytułem.

 

Nie wyśmienitym, bo:

  • w GamePassie
  • bo tanio
  • nie ma co słuchać recenzentów

Była zwyczajnie wyśmienita i takiego poziomu MS nie potrafi załatwić od lat. Jebani partacze ze Spencerem na czele. No, ale na tym E3 to już zaorają: kolejne trailery CGI bez premiery, world exclusive reveal gier do XGP i na końcu BOMBA - FORZA MOTORSPORT, bo przecież HaloForzaGearsy

Dosłownie 2 miesiące wyszedł równie dobrze oceniane co Ori HiFi Rush....

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

Dosłownie 2 miesiące wyszedł równie dobrze oceniane co Ori HiFi Rush....


blagam cię, jedna jaskółka wiosny nie czyni - pewnie projekt który tango robiło od lat i rzutem na taśmę trafiło na Xa

Odnośnik do komentarza
Teraz, SnoD napisał:

 

Ale jak Arkane spieprzy Redfall, które było robione przed zakupem, to piszesz, że to wina MS I GP XD No zdecyduj się.


a jak robili dla Sony to udało się zrobić 60 klatek na słabszej konsoli, czary :obama:

nawet Ghostwire działał dobrze, ale mieli rok na port i wydali słabsza wersje na mocniejszą konsolę :obama:

KIEDY TEN XBOX PRZESTANIE WYGRYWAĆ?!

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SnoD napisał:

Ghostwire chodzi tak samo na XsX jak na PS5 jak nie trochę lepiej.


https://www.eurogamer.pl/wyszlo-nie-najlepiej-ghostwire-tokyo-zalicza-falstart-na-xboksach


Chyba, że już naprawili to posypuję głowę popiołem.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:


https://www.eurogamer.pl/wyszlo-nie-najlepiej-ghostwire-tokyo-zalicza-falstart-na-xboksach


Chyba, że już naprawili to posypuję głowę popiołem.

 

Przecież z tego nie wynika, że gra chodzi gorzej na XsX. Ta gra od samego początku jest niedopracowana i tak samo niedopracowana była na PS5. Ma w sumie chyba z 6 trybów graficznych i każdy jest ułomny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie widzę zmian w tych xboxych dashach. Zmienią trzy kafelki albo przycisk szukania i wielka mi rewolucja. W czasach X360 potrafili zaskakiwać z designem UI a teraz zero polotu. Nie uważam dasha za zły ale doszukiwanie się zmian i poprawek w jego kolejnych aktualizacjach to nieźle wygibasy.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Czoperrr napisał:

Nie widzę zmian w tych xboxych dashach. Zmienią trzy kafelki albo przycisk szukania i wielka mi rewolucja. W czasach X360 potrafili zaskakiwać z designem UI a teraz zero polotu. Nie uważam dasha za zły ale doszukiwanie się zmian i poprawek w jego kolejnych aktualizacjach to nieźle wygibasy.

 
 

potem było już tylko gorzej…

3464F6EB-B0EB-45AD-9D80-D3C46A2BE78B.webp

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...