Opublikowano poniedziałek o 10:015 dni 1 minute ago, drozdu7 said:Oczywiście nikt nie wyjdzie żeby zlikwidować ten negatywny przekaz, zatrzymać to morze guwna które się wylewa na Xboxa. Po huj.Spróbować nakreślić jakąś wizję, jakieś konkrety, nie w filmiku 30sekundowym. Żeby spróbować odzyskać jakieś zaufanie, wszak będą chcieli ludziom sprzedać nowe sprzęty.Ktoś tu pisał, że Microsoftowi nie zależy na sprzedaży sprzętu, a nawet wolą jak nikt tego sprzętu nie kupuje
Opublikowano poniedziałek o 10:095 dni Autor Do tego to zmierza od dłuższego czasu, jeśli będziesz miał Xboxa na każdym urządzeniu to będzie im bez różnicy, na czym grasz tak długo jak będziesz płacił im pieniądze.Oczywiście wciąż będą urządzenia jak np. ten Xbox ROG Ally, dla tych którzy bedą chcieli je kupić. Ale nie będą obowiązkowe bo wszystkie gry będą dostępne na innych urządzeniach.Pisałem o tym jeszcze przed premierą XSX i XSS. Podoba się to starym fanom czy nie, xbox coraz bardziej odchodzi od tradycyjnego modelu konsolowego opartego na sprzedaży pudełka pod tv.
Opublikowano poniedziałek o 10:194 dni 25 lat próbowali go uśmiercić, aż sam Microsoft musiał się za to zabrać patrząc na nieudolność konkurencji.
Opublikowano poniedziałek o 10:204 dni Autor No i będą wydawcą, ale wciąż też będą mieli własną platformę do sprzedawania gier i GP czy coś co nie każdy wydawcy posiada. No i nie każdy wydawca wypuszcza też własny hardware.
Opublikowano poniedziałek o 10:334 dni To fajnie ze tyle beda mieli. A ktos bedzie chcial od nich to kupowac?
Opublikowano poniedziałek o 10:354 dni Autor Jeśli będzie to dobry sprzęt, odpowiednio wyceniony, z dużą biblioteką gier to być może ktoś się znajdzie. A o ile sporo rzeczy można im zarzucić, to akurat hardware od dłuższego czasu robią bardzo dobry, więc jest szansa że i tym razem mogą zrobić coś fajnego.
Opublikowano poniedziałek o 10:504 dni Kurde ale czemu kosztuje 3000 zł jeśli konkurencja jest o wiele tańsza?!
Opublikowano poniedziałek o 10:504 dni 3 minuty temu, Czoperrr napisał(a):Kurde XSX jest tak dobry! Gdzie go można kupić?We wspomnieniach.
Opublikowano poniedziałek o 10:514 dni Teraz, Czoperrr napisał(a):Kurde ale czemu kosztuje 3000 zł jeśli konkurencja jest o wiele tańsza?!Bo za jakość się płaci. Dla mniej wymagających użytkowników jest „konkurencja”.
Opublikowano poniedziałek o 10:524 dni Mejm jaki sęp, tylko lata nad truchłem i czai się żeby coś uszczknąć xD
Opublikowano poniedziałek o 10:574 dni Ja naprawdę chciałem, żeby Xbox utarł nosa PlayStation i przez 4 lata był moją główną platformą i jedyną z tej generacji konsolą. Ale kurwa, nie będę bronił drugiej najbogatszej firmy świata, która udaje biednego i wije się jak piskorz nie potrafiąc zachować spójnej polityki na przestrzeni lat i plując na fanów marki.
Opublikowano poniedziałek o 11:014 dni 8 minut temu, Bzduras napisał(a):Mejm jaki sęp, tylko lata nad truchłem i czai się żeby coś uszczknąć xDJestem zawiedziony ze zespawnowales mi sie za plecami bronic marki dopiero w 3min od napisania postu. Zazwyczaj jestes znacznie szybszy.
Opublikowano poniedziałek o 11:034 dni 1 minutę temu, iluck85 napisał(a):Tu bez zmian.Niestety, ale jebany Xbox wciąż nie chce zdechnąć (chociaż tym razem może się uda). Przynajmniej usual suspects zaznają w końcu spokoju, bo u takiego mejma XSX mieszka w głowie za darmo.
Opublikowano poniedziałek o 11:054 dni 2 minuty temu, Mejm napisał(a):Jestem zawiedziony ze zespawnowales mi sie za plecami bronic marki dopiero w 3min od napisania postu. Zazwyczaj jestes znacznie szybszy.Jeśli czytasz moje posty zamiast tylko podpinać się pod zbiorową histerię w temacie, w którym zazwyczaj nie masz nic do powiedzenia to ta "obrona marki" musi być jakimś sarkazmem z Twojej strony. To albo nie umiesz czytać, ale o to drugie to bym Cię jednak nie posądzał. Szkoda tylko, że w tematach sonki nie jesteś tak aktywny gdy są podwyżki i inne "wspaniałe" pomysły jak jeszcze wysiorbać z graczy sianko
Opublikowano poniedziałek o 11:084 dni 1 minutę temu, Bzduras napisał(a):Szkoda tylko, że w tematach sonki nie jesteś tak aktywny gdy są podwyżki i inne "wspaniałe" pomysły jak jeszcze wysiorbać z graczy sianko Problemy PS5 dotkną Mejma w 2031 - w jego linii czasowej premierę miało dopiero PS3.
Opublikowano poniedziałek o 11:084 dni Problemy Xboxa nie dotkną go z kolei w ogóle bo go nie ma i na jakieś 200% mieć nie będzie, więc.
Opublikowano poniedziałek o 11:224 dni Widzę, że według najnowszych doniesień, nowy Xbox na 50% wyjdzie i na 50% będzie miał Steama.
Opublikowano poniedziałek o 11:274 dni Autor Kilka lat temu byłoby 100% na to że wyjdzie i 0% że będzie miał Steama. Więc sytuacja jest dynamiczna
Opublikowano poniedziałek o 12:394 dni Ja jestem pewien tego, że jeśli wyjdzie nowy xbox będzie mocnejszy od ps6.
Opublikowano poniedziałek o 12:464 dni 6 minutes ago, czarek250885 said:Ja jestem pewien tego, że jeśli wyjdzie nowy xbox będzie mocnejszy od ps6.Fajnie jakby jakieś gry to pokazały bo XSX też jest mocniejszy od plejki, a tego nie widać. Przyczyną pewnie jest to, że PS5 jest docelową platformą z uwagi na większą bazę użytkowników, a dopiero później optymalizacja robiona jest pod Xboxa. Microsoft też jakiegoś killera graficznego nie zrobił w tej generacji. Ah tęskno za czasami jak każda konsola miała swoją architekturę i exclusivy pokazywały pazur tak jak na Xbox OG, który sprowadzał konkurencję do parteru jeśli chodzi o wizualia.Zaraz przyjdzie jeden z drugim mądralą i powie, że to dobrze, że architektury są podobne bo się prościej robi gry. Ale ja nie jestem developerem ani wydawcą więc mam to w pompce, dla mnie liczy się konsolowy pieprzy i unikatowość poszczególnej platformy bo za to pokochałem konsole.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.