Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham właśnie na żywo podcastu Xbox Two i w przewidywaniach dotyczących konferencji MS, Rand al Thor, Jez i Shpeshal_Nick sugerują, że te 5 studiów to IOI, Crytek, Avalanche, Netherrealm i Rocksteady. Żadnego potwierdzenia, ale wszędzie przewijają się te nazwy, więc mooooże???

 

Jedno myślę, że na pewno ogłoszą w niedzielę.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bigby napisał:

Słucham właśnie na żywo podcastu Xbox Two i w przewidywaniach dotyczących konferencji MS, Rand al Thor, Jez i Shpeshal_Nick sugerują, że te 5 studiów to IOI, Crytek, Avalanche, Netherrealm i Rocksteady. Żadnego potwierdzenia, ale wszędzie przewijają się te nazwy, więc mooooże???

 

Jedno myślę, że na pewno ogłoszą w niedzielę.

IO, rocksteady, nethearreal xd. Imo zbyt piękne. Jakby z jedno z tego dodali to i tak byłoby dużo. Chociaż Warner chce opchnąć swoje studia więc może w przyszłości. A hitman jedna, z moich ulubionych marek. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bigby napisał:

Słucham właśnie na żywo podcastu Xbox Two i w przewidywaniach dotyczących konferencji MS, Rand al Thor, Jez i Shpeshal_Nick sugerują, że te 5 studiów to IOI, Crytek, Avalanche, Netherrealm i Rocksteady. Żadnego potwierdzenia, ale wszędzie przewijają się te nazwy, więc mooooże???

 

Jedno myślę, że na pewno ogłoszą w niedzielę.

Jeżeli rzeczywiscie maja na oku te studia, to raczej wszystkiego na raz nie ogłoszą. Fajnie jak chociaz jedno wpadnie.

Odnośnik do komentarza

Też to powiedzieli. Jeżeli w niedzielę będzie jedno, to wcale nie oznacza że pozostałe nie ogłoszą w późniejszym terminie. Nie muszą się z tym spieszyć.

 

 

Cytat

IO, rocksteady, nethearreal xd. Imo zbyt piękne. Jakby z jedno z tego dodali to i tak byłoby dużo. Chociaż Warner chce opchnąć swoje studia więc może w przyszłości. A hitman jedna, z moich ulubionych marek. 

 

Bethesda? Zbyt pięknie. :P 

 

Jeżeli chodzi o dwa studia WB - z Resetery:

 

 

Cytat

Rocksteady and NetherRealm make sense in that both companies haven't been told if AT&T or Warner Discovery owns them yet - which is odd - and have been told just to work as usual last I read.

 

 

edit: Netherreal byłby moim zdaniem bardzo spoko. Rocksteady - przy ich tempie robienia gier, powodzenia. :kaz:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Nie hajpuje, tylko piszę tutaj co usłyszałem, wyczytałem. Może kogoś to zainteresuje. Nie was zgredy. :xboxssie:

 

No szybko się to zmienia wszystko. I o tym też Jez Corden przed chwilą mówił. Tydzień czy dwa temu konfa MS to było dla niego chyba 3 albo 4/10. Obecnie? Znacznie wyżej. 

 

Traktujcie to jak chcecie. ;)  I tak znajdzie się masa zawsze niezadowolonych.

 

 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IO to musieliby zostać zachęceni jakąś totalną samodzielniścią. O nethearreal pisałem wcześniej, że przydałaby się ekipa w gpu od nawalanek, poza tym ładnie tego mortala wyprowadzili, zdolna ekipa, rocksteady to batmany więc tutaj musieliby mieć ip od Warnera, ale ten avalanche i crytek to nie wiem po kiego im miałby być potrzebny. 

Odnośnik do komentarza

Z powodu samej Forzy będzie dobry. Nie chce mi się już po UK jeździć. 

 

 

Cytat

IO to musieliby zostać zachęceni jakąś totalną samodzielniścią. O nethearreal pisałem wcześniej, że przydałaby się ekipa w gpu od nawalanek, poza tym ładnie tego mortala wyprowadzili, zdolna ekipa, rocksteady to batmany więc tutaj musieliby mieć ip od Warnera, ale ten avalanche i crytek to nie wiem po kiego im miałby być potrzebny. 

 

Zdolne studia. Dać im duży budżet i zrobią coś naprawdę fajnego. Cryteka wrzucić do sequela/prequela Ryse. :ohboy:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

Z powodu samej Forzy będzie dobry. Nie chce mi się już po UK jeździć. 

 

 

 

Zdolne studia. Dać im duży budżet i zrobią coś naprawdę fajnego. Cryteka wrzucić do sequela/prequela Ryse. :ohboy:

Ten crytek to wygląda jak ekipa co lubi przebimbać duży budżet a oni już taką mają tj. 343. xd

Poza tym ekipę od fps też mają tj. id. Just cause 5 od MS chyba bym umarł. Ta marka jest tak bezpłciowa i nudna. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

Trzeba ich uwolnić od Just Cause i dać coś ambitniejszego. :D 

A co może robić ekipa od 3rd person open worldów? Żeby jeszcze te ich open world były chociaż na poziomie ubi gierek. xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...