Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinkę przed głównym eventem będzie fanfest. Chyba można się zarejestrować jeszcze. Pewnie tylko gadające głowy.

Cytat

For today's event, we will be hosting a pre-show Q&A livestream with these special guests that only FanFest fans will have access to. We look forward to featuring the fans and your questions live.

 

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Na dziś chciałbym jak najmniej CGI oraz informacji o grach które, już są na rynku (np. MFS). Poza tym niech będzie co tam chce. Większość gier jest we wczesnej fazie produkcji więc zbyt duże oczekiwania co do MS są troche bez sensu. Fajnie, że w ogóle jest E3 i to razem z Euro 2020(1) bo przy tak chujowej pogodzie jak dziś to czas leci zajebiscie szybko. Byle do 19 :D

Odnośnik do komentarza

A ja mam oczekiwania akurat, jak ich nie mieć skoro ciągle Spencer i spółka gadali o grach i kupionych studiach. O najwiekszym lineupie w historii. 

Nawet na fb Xbox Polska dawali że zobaczymy epickie gry od Microsoft Studios. I ja chce je zobaczyć. 

A takie pisanie żeby nie mieć oczekiwań to chyba jednak oszukiwanie samego siebie i usprawiedliwianie działań MS. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MYSZa7 napisał:

Żadnych oczekiwań. Jestem ciekaw jak naprawdę wygląda Starfield i nowy Horizon. Najbardziej z tego pokazu jaram się gameplayem... Battlefielda.

 

Podobnie.

Wiem, że Forza będzie wyglądała kosmicznie, na BFa czekam mocniej niż na większość innych premier w tym roku. Fajnie będzie też przekonać się, jak wygląda ten cały Starfield. Do tego chcę w końcu poznać konkretne daty premier takich gier jak Psychonauts 2 (prawdopodobnie sierpień), The Gunk i 12 Minutes. Jeśli jeszcze pokażą gameplay, a nie CGI z Omena od Arkane, to dla mnie będzie wystarczająco mocne show.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Nie no mam nadzieję że typ okaże się użytkownikiem z honorem i jeżeli przegra zakład nie będzie robił cyrków i skasuje konto, trzeba umieć brać odpowiedzialność za swoje słowa

O co ten zakład i kto z kim? Jeśli można wiedzieć 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ASX napisał:

Nie no mam nadzieję że typ okaże się użytkownikiem z honorem i jeżeli przegra zakład nie będzie robił cyrków i skasuje konto, trzeba umieć brać odpowiedzialność za swoje słowa

Ostatnio w cw twierdził co innego. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...