Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, dee napisał:

Trochę sobie zaprzeczasz. Co w tym roku dużego wydało Sony? Niszowego rogalika i Ratcheta, który nigdy dotąd nie był czołowym IP, a teraz nagle awansował na mesjasza gamingu.  Duet Halo i FH5 to dla mnie o wiele lepszy zestaw. Problem w tym że to nie eksy na Sonkę więc hivemind nie uskutecznia jaranka, a media growe nie podbijają bębenka, bo owszem, MS na chujowy marketing, a w Polsce to już w ogóle wywalone jajca. 

 

No dobra, ale nie tylko w tym roku. Demony i Spider to zeszły rok, jasne. No i Sony jeszcze coś w tym roku wyda przecież, a Halo i FH5 jeszcze nie ma (FH nie jest nawet zapowiedziane). 

 

Do tego to co piszesz i po części ja pisałem - marketing MS jest kiepski. Po wtopie z zeszłego roku z Halo ciężko im w ogóle coś będziemy wymyślić jeżeli gierka nie będzie robić.

Zobaczymy, ale może jakoś się ogarną, bo szczerze dla mnie Halo >> FH5 i chciałby, żeby gierka była tak dowalona, że będzie moim GOTY tego roku.

Zwłaszcza, że chyba jest w trójce najbardziej przeze mnie oczekiwanych gierek po Zeldzie i FF16, a te w tym roku raczej nie wyjdą.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie obecnie rynkiem giereczkowym żądzą emocje, marketing i plemienna mentalność, które to dawno wyparły zdrowy rozsądek.

Przynajmniej jest wesoło i w CW coś się dzieje więc nie ma co marudzić. Ja dzięki zestawowi XSX plus Oculus Quest 2 mam grać w co chyba przez najbliższy rok, nawet gdyby wszystkich twórców gier szlag trafił :reggie:

Odnośnik do komentarza

Poziom zaufania do Pana Spencera i Xboxa nieznacznie opadł, co oznacza, że kaszalot dostarczy na E3 kilka bomb. Ten cudowny mężczyzna jak nikt wyczuwa nastroje w społeczeństwie i nie pozwoli, by ukochanej marce stała się krzywda. Z ogromną radością przyjmę nowiny o nowych studniach i daty premier kilku wypasionych AAA licząc od teraz do jesieni 2022. Już uruchamiam doradcę ratalnego w Euro i w poniedziałek kurier rzuca mi pod drzwi ciepłego jeszcze XSX. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, DamianGrecky napisał:

Poziom zaufania do Pana Spencera i Xboxa nieznacznie opadł, co oznacza, że kaszalot dostarczy na E3 kilka bomb. Ten cudowny mężczyzna jak nikt wyczuwa nastroje w społeczeństwie i nie pozwoli, by ukochanej marce stała się krzywda. Z ogromną radością przyjmę nowiny o nowych studniach i daty premier kilku wypasionych AAA licząc od teraz do jesieni 2022. Już uruchamiam doradcę ratalnego w Euro i w poniedziałek kurier rzuca mi pod drzwi ciepłego jeszcze XSX. 

Ale brałes jakis gówno zestaw czy gołą za 2400?

Odnośnik do komentarza

 

@pawelgr5 Tak szczerze to nic jeszcze nie wziąłem, bo nie widzę potrzeby wymiany XOX na XSX dopóki nie wjedzie kilka porządnych gier. To w zasadzie pierwsza tego typu sytuacja u mnie bo zarówno PS4, XOS, jak i XOX brałem w dniu premiery. Być może zmusi mnie do tego dopiero 4K/60 w Dying Light 2 albo faktycznie Spencer pozamiata na E3. Nie czuję tego, ale może pierwszy raz od kilku lat miło się zaskoczę. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Basior napisał:

No dobra, ale nie tylko w tym roku. Demony i Spider to zeszły rok, jasne. No i Sony jeszcze coś w tym roku wyda przecież, a Halo i FH5 jeszcze nie ma (FH nie jest nawet zapowiedziane). 

 

Do tego to co piszesz i po części ja pisałem - marketing MS jest kiepski. Po wtopie z zeszłego roku z Halo ciężko im w ogóle coś będziemy wymyślić jeżeli gierka nie będzie robić.

Zobaczymy, ale może jakoś się ogarną, bo szczerze dla mnie Halo >> FH5 i chciałby, żeby gierka była tak dowalona, że będzie moim GOTY tego roku.

Zwłaszcza, że chyba jest w trójce najbardziej przeze mnie oczekiwanych gierek po Zeldzie i FF16, a te w tym roku raczej nie wyjdą.

 

Nie byłbym taki pewien co do sony, jeżeli nie dadzą rady z Horizonem to w tym roku Ratchet był ich ostatnią produkcją, nic innego nie mieli zapowiedzianego. 

Więc MS może wygrać druga polowe roku, wystarczy, że wrzuci do pieca premiery MFS, The Ascent, Crossfire X, The Gunk, 12 minutes, Halo, Psychonauts 2, Scorn, Warhammer 40k Darktide i może Forza Horizon, Gdyby udało mu się wrzucić te gry to Sony niestety ale miałoby duzy problem. 

Edytowane przez szurubur
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szurubur napisał:

premiery MFS, The Ascent, Crossfire X, The Gunk, 12 minutes, (...) Psychonauts 2, Scorn, Warhammer 40k Darktide (...) Gdyby udało mu się wrzucić te gry to Sony niestety ale miałoby duzy problem

 

Obawiam się raczej, że Sony i większość graczy będzie miała na te premiery wywalone. Pojawią się w XGP i po tygodniu większość o nich zapomni.

 

Momentami zaczynam się bać, że XGP podąży drogą Netflixa, czyli dużo, byle jak, byle było. Oczywiście nie mówię, że taki The Ascent będzie słaby (o jakość pozostałych już taki spokojny bym nie był), ale jakieś skojarzenia z NF się pojawiają. 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że XGP to jest dużo i żeby było. Jedyna nadzieja to, że od czasu do czasu wpadną jakieś porządne AAA od MS-u, bo jednak o studia jak Playground czy idSoft się nie martwię i ich gry biorę w ciemno.

 

Sama idea GamePassa wyjdzie w praniu dopiero gdy dowiemy się czy można tworzyć co 3 miesiące grę AAA na poziomie najdroższych tytułów Sony, sprzedawać ją jako składową abonamentu i jeszcze wychodzić na plus. IMO nie da się, ale nie jestem gościem na szczeblach zarządczych jednej z największych firm świata, tylko prostym chłopakiem z Podlasia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Będą wszystkie rodzaje gier - od AAA, przez AA, aż do multiplayer only. Odcinkowe pewnie też, choć niekoniecznie od studiów MS. Póki co każde z zapowiedzianych pasuje do tej pierwszej kategorii.

 

Grą usługą natomiast można już nazwać prawie każdy tytuł. Nawet Assassin's Creed dostaje 2 lata wsparcia nową zawartością.

 

@Paolo de Vesir Nie chce Cie zmartwić, ale w tamtej wypowiedzi nie było o tym, że AAA co 3 miesiące tylko gra od Xbox Studios. :D

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, DamianGrecky napisał:

 

@pawelgr5 Tak szczerze to nic jeszcze nie wziąłem, bo nie widzę potrzeby wymiany XOX na XSX dopóki nie wjedzie kilka porządnych gier. To w zasadzie pierwsza tego typu sytuacja u mnie bo zarówno PS4, XOS, jak i XOX brałem w dniu premiery. Być może zmusi mnie do tego dopiero 4K/60 w Dying Light 2 albo faktycznie Spencer pozamiata na E3. Nie czuję tego, ale może pierwszy raz od kilku lat miło się zaskoczę. 

 

 

 

Znacznie wyższa kultura pracy, ZNACZNIE wyższa szybkość działa/ładowania, Quick Resume, lepsza grafika w obecnych grach. 

Te powody w zupełności mnie przekonały, że zakup XSX to strzał w dziesiątkę. Osobiście nie gram dużo, bo nie mam na to czasu, więc backlog z czasów XO mam olbrzymi, ale też zupełnie nie panikuję: nowe gry na bank się pojawią. Szczególnie czekam na Gears 6 i Perfect Dark i jestem pewien, że się doczekam.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

Będą wszystkie rodzaje gier - od AAA, przez AA, aż do multiplayer only. Odcinkowe pewnie też, choć niekoniecznie od studiów MS. Póki co każde z zapowiedzianych pasuje do tej pierwszej kategorii.

 

Tylko niech w końcu będą, bo na razie to dużo gadania - głównie o tym, że gratulują konkurencją i OMG zaoramy. ;)

Odnośnik do komentarza

@Bigby To że gra ma Season Pass to nie koniecznie czyni ją GaaS. Assasina to sobie możesz day 1 skonczyc bez problemu (pomijam bugi). Takiego SoT day 1 to nie wiem po co człowiek miał włączac bo zwartości prawie nie było. Dodatkowo SoT w singlu z tego co wiem to nie jest najlepszy pomysł. Nie mam problemu z tym że Bethesda przy F5 zrobi tyle dodatków co przy 3 lub 4. Problem to mam jak ktos wydaje gierki na poziomie SoT czy No man Sky i trzeba czekac dwa lata zeby w ogóle było warto kupić.

Odnośnik do komentarza

NIe mogę, ale męczące jest już to wojowanie określeniem "GaaS" jakby to było coś złego.. Serio jest coś złego w tym, że taka FH4 w dalszym ciągu jest rozwijana masą dodatków? Albo Gears 5? Albo Dying Light? Nie rozumiem, czego ludzie tak się boją tego określenia, bo w moim odczuciu tylko się cieszyć, że producent wspiera swój tytuł długo po premierze, a nie, że po przejściu od razu na Pchli, boi tak nic się nie już nie zmieni w dodatkowej zawartości :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...