Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, SnoD napisał:

Tak samo jak już z gamingu wychodzą od 15 lat i jakoś wyjść nie mogą i wydają 70 mld na AB ;)


moze jak domkną deal to w końcu zajmą się wydawaniem tych gier w ilości jakiej oczekiwać można po tak wielkim wydawcy ;)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Gamepass to był chwilowy trend. Teraz jest tylko tanio, a PS+ Extra zjada contentem gamepassa na śniadanie. Żeby nie było opłacam oba. Ale brakuje tych 3-5 AAA w roku od Microsoft Studios, oj brakuje. 

To zupełnie inne abonamenty. W PlayStation Plus Extra masz gry retro i starocie od Sony i innych wydawców. A Game Passie rgularnie ladują gry w dniu premiery, to zasadnicza różnica. Daj znać kiedy do Plusa trafi gra na premierę na poziomie HiFi Rush np.

 

Poza tym to jaki chwilowy trend? Liczba subskrybentów GP w każdym kwartale rosnie. A w przypadku Plusa mamy do czynienia z systematycznym spadkiem i nawet wprowadzenie nowego katalogu gier na wzór GP nie odwróciło tego trendu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

To zupełnie inne abonamenty. W PlayStation Plus Extra masz gry retro i starocie od Sony i innych wydawców. A Game Passie rgularnie ladują gry w dniu premiery, to zasadnicza różnica. Daj znać kiedy do Plusa trafi gra na premierę na poziomie HiFi Rush np.

 

Poza tym to jaki chwilowy trend? Liczba subskrybentów GP w każdym kwartale rosnie. A w przypadku Plusa mamy do czynienia z systematycznym spadkiem i nawet wprowadzenie nowego katalogu gier na wzór GP nie odwróciło tego trendu.

Hmm Stray???

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

no to jeśli Stray jest odpowiednikiem HiFi Rush w Plusie, to poproszę jeszcze o Plusowe odpowiedniki innych gamepassowych premier jak: Plague Tale, Wo Long, Forza Horizon 5, Halo Infinite i Psychonauts 2, będzie śmiesznie.

Czyli tylko gry premierowe się liczą dla Ciebie? To fajnie masz. Porównaj sobie ostatnie 3 msc w ps plus i gamepass. Ten drugi zaczyna odstawac na polu biblioteki, glownie ze wzgledu na kompletny brak duzych gier AAA. Taka jest moja subiektywna opinia. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Premiery w GP to oczywisty plus, ale jeśli chodzi o jakość pozostałych gier to tutaj PS+ wygrywa w ostatnim czasie.

Jeden, co podziela moją opinię. Polecam się lepiej zapoznać, zanim dajecie minusa z ofertą marcową, kolejna UWAGA premiera tam wchodzi "Tchia", ale ingorancja co niektórych poraża.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gamepass jest dla pasjonatów, lubiących różne gatunki i mniej popularne gierki. Brakuje natomiast większych tytułów ostatnio. Liczyłem na The Quarry i się nie doczekałem, a trafił do Plusa. 

 

Przez 2 lata ograłem ponad 150 gier z abonamentu więc nie mogę powiedzieć, że oferta jest słaba ale ostatnio już coraz trudniej było mi znaleźć coś w co bym chciał zagrać także nie przedłużyłem subskrypcji i czekam na lepsze czasy. Może po prostu przesadziłem z graniem i wszystko z oferty już ograłem.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jak w PS plus będą dawać na premiery gierki pokroju Death Stranding 2 czy nowe FF VII to wtedy możemy pogadać, bo jednak w dalszym ciągu ps+ jest słabiutkie. Ostatnio chciałem wykupić abonament, ale jak zauważyłem jakie gówno tam jest serwowane za spory hajs, to jednak poczekam. Większość gierek, która tam jest to ograłem na PS4. Tak na dzień dzisiejszy wygląda. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Polecam się lepiej zapoznać, zanim dajecie minusa z ofertą marcową, kolejna UWAGA premiera tam wchodzi "Tchia", ale ingorancja co niektórych poraża.

mowa o tych grach:

Spoiler

Ps Plus na marzec

Ps Plus na marzec 2

Battlefied jest game passie

Minecraft Dungeons jest game passie od premiery

Code Vein był w game passie (zniknął 15 lutego)

Rainbow Six Extraction jest w game passie od premiery

 

jedyne gry, których nie będzie w Game Passie to remastery Uncharted i ten indyk Tchia. W przypadku Ghostwire będzie taka sama sytuacja jak z Deathloopem trafi jednocześnie do Plusa jak i Game Passa.

 

Niczego nie odejmując Playstation Plus to naprawdę fajny abonament, jeśli ktoś ma zaległości z grami Sony to nawet bardzo dobry, co kilka miesięcy trafi się nawet jakiś indyk jak Stray czy Tchia. Ale naprawdę trudno porównywać go z Game Passem, gdzie zaraz wychodzi Wo Long a potem Redfall, czyli gry kalibru na które nie ma szans w Plusie. Na tym polega główna różnica między nimi i nawet Sony w oficjalnych dokumentach przyznaję że nie jest w stanie konkurować z Game Passem. Widać że się starają i robią co mogą wrzucając ostatnio sporo starszych gier AAA, ale póki Sony nie zaoferuje tego co ma GP trudno będzie zestawić oba abonamenty obok siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

mowa o tych grach:

  Pokaż ukrytą zawartość

Ps Plus na marzec

Ps Plus na marzec 2

Battlefied jest game passie

Minecraft Dungeons jest game passie od premiery

Code Vein był w game passie (zniknął 15 lutego)

Rainbow Six Extraction jest w game passie od premiery

 

jedyne gry, których nie będzie w Game Passie to remastery Uncharted i ten indyk Tchia. W przypadku Ghostwire będzie taka sama sytuacja jak z Deathloopem trafi jednocześnie do Plusa jak i Game Passa.

 

Niczego nie odejmując Playstation Plus to naprawdę fajny abonament, jeśli ktoś ma zaległości z grami Sony to nawet bardzo dobry, co kilka miesięcy trafi się nawet jakiś indyk jak Stray czy Tchia. Ale naprawdę trudno porównywać go z Game Passem, gdzie zaraz wychodzi Wo Long a potem Redfall, czyli gry kalibru na które nie ma szans w Plusie. Na tym polega główna różnica między nimi i nawet Sony w oficjalnych dokumentach przyznaję że nie jest w stanie konkurować z Game Passem. Widać że się starają i robią co mogą wrzucając ostatnio sporo starszych gier AAA, ale póki Sony nie zaoferuje tego co ma GP trudno będzie zestawić oba abonamenty obok siebie.

 

The Quarry celowo ominales? 

Odnośnik do komentarza

Horizon: FW to też crap? 

 

Mówię tylko, że większość została celowo ominięta. Bo styczeń i luty też zaliczał się do tej dyskusji. 

 

Gamepass teraz musi dowieźć, bo ludzie zaczną pytać, a abo za 4 złote kiedyś się skończy :D. 

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Skąd nagle to jaranko the Quarry kiedy wszyscy pluli na Supermassive? Kiedy w XGP były ich poprzednie gry to beka, ale teraz jak są w PS+ to cymesik, ciekawe.

Ograłem The Quarry fajna gra, chodzi bardzije o to, że Sony się z nimi dogadało i być może dlatego nie ma tego w GP. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja lubię gierki Supermassive, podobał mi się Until Down, podobał mi się Man of Medan (tylko on jeden był w GP). Tylko  Little Hope uważam za srakę. The Quarry chętnie bym z abonamentu ograł bo wydawać 3 bomby na interaktywny film to przesada. Teraz już staniał, więc wezmę w pudełku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...