Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem się zalogować na swoje konto na Xboxie i wyskoczyła mi dodatkowa weryfikacja. Niestety miałem podpięty tam swój stary telefon z Polski, którego już nie mam. A na te pytania okazuje się, że nie odpowiadam wystarczająco wylewnie, no i konto zablokowane nie do odzyskania. Super. No trudno, jebać. Miałem tam kupione gry typu Gearsy i Halo czyli to w co chciałem pograć. Niestety jestem zmuszony do zakupu gamepassa :( Miesiąc za dolca, a potem 15$ na miesiąc. Trudno, jakoś to przeżyję, ale trochę kutasiarska akcja 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Homelander napisał:

Próbowałem się zalogować na swoje konto na Xboxie i wyskoczyła mi dodatkowa weryfikacja. Niestety miałem podpięty tam swój stary telefon z Polski, którego już nie mam. A na te pytania okazuje się, że nie odpowiadam wystarczająco wylewnie, no i konto zablokowane nie do odzyskania. Super. No trudno, jebać. Miałem tam kupione gry typu Gearsy i Halo czyli to w co chciałem pograć. Niestety jestem zmuszony do zakupu gamepassa :( Miesiąc za dolca, a potem 15$ na miesiąc. Trudno, jakoś to przeżyję, ale trochę kutasiarska akcja 


Kod na miesiąc kosztował Cię będzie może z 2$, polecam Kinguin.

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Homelander said:

Próbowałem się zalogować na swoje konto na Xboxie i wyskoczyła mi dodatkowa weryfikacja. Niestety miałem podpięty tam swój stary telefon z Polski, którego już nie mam. A na te pytania okazuje się, że nie odpowiadam wystarczająco wylewnie, no i konto zablokowane nie do odzyskania. Super. No trudno, jebać. Miałem tam kupione gry typu Gearsy i Halo czyli to w co chciałem pograć. Niestety jestem zmuszony do zakupu gamepassa :( Miesiąc za dolca, a potem 15$ na miesiąc. Trudno, jakoś to przeżyję, ale trochę kutasiarska akcja 

Możesz obwiniać tylko siebie. Nie poddawaj się i dzwon na support.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Daddy said:

jeden z większych wojowników abonamentów i cyfrówek kupił konsole bez napędu :kekw:  jeszcze może jutro przeczytam na forum że liściu przeszedł grę, szalone czasy.  

 

Ja przeciwnikiem cyfrówek? A w życiu. Na Switchu mam tylko jedną fizyczną grę: Wiedźmina. Bo szkoda było mi miejsca na karcie. A tak same cyfry. Na PS5 ponad połowa gierek to cyfra. Fizyczne kupuje tylko jak są znacznie tańsze. No, TLOU Part 1 kupiłem fizyczne, bo taki kaprys. A Xbox to taka trzecia konsola w hierarchii, więc może być bez napędu.

 

Nie wiem, czy zależy mi aż tak bardzo żeby dzwonić do wsparcia i siedzieć na telefonie. Zobaczymy.

 

Paolo, dzięki, zerknę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Homelander said:

 

Ja przeciwnikiem cyfrówek? A w życiu. Na Switchu mam tylko jedną fizyczną grę: Wiedźmina. Bo szkoda było mi miejsca na karcie. A tak same cyfry. Na PS5 ponad połowa gierek to cyfra. Fizyczne kupuje tylko jak są znacznie tańsze. No, TLOU Part 1 kupiłem fizyczne, bo taki kaprys. A Xbox to taka trzecia konsola w hierarchii, więc może być bez napędu.

 

Nie wiem, czy zależy mi aż tak bardzo żeby dzwonić do wsparcia i siedzieć na telefonie. Zobaczymy.

 

Paolo, dzięki, zerknę

No to co marudzisz, że szkoda ci konta :daddy:

 

Dobrze wiedzieć, że trudno się dostać do kont osobom niepożądanym, zabezpieczenia działają.

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, Czoperrr said:

No to co marudzisz, że szkoda ci konta :daddy:

 

Dobrze wiedzieć, że trudno się dostać do kont osobom niepożądanym, zabezpieczenia działają.

No marudzę, bo wolałbym je mieć. Ale jak mam wkładać jakąś pracę w jego odzyskanie to jebać. Z drugiej strony miałem je od czasów pierwszego Xboxa... Zobaczymy, póki co mi nie zależy. Posiadane przeze mnie gry to w zasadzie były tylko exy na Xboxa, a te są w gamepass. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Homelander napisał:

Jak to jest z tymi klawiaturami i myszami, każda zadziała? I co kupić, zwykłą klawiaturę i myszkę, czy jakieś gamingowe niewiadomoco? Nie chcę kasy za dużo wydawać, a grać będę singlowo w jakieś Age of Empires czy coś w tym stylu

Nie każda. Bluetooth naturalnie odpada, bo konsola tego nie wspiera. Tylko po donglu albo na kabel. Z Myszek mam np Logitecha g403 wireless na dongle i jakaś klawiatura na USB. Widziałem ciekawe zestawy jak Razer Turret ale cena masakruje.

Odnośnik do komentarza

Zależy co masz na myśli dokładnie. Gra ma dynamiczną rozdzielczość, która nawet na dużych konsolach ma minimum które jest bardzo dalekie od 4K. 

 

Według wielu osób wygląda to bardzo ładnie, nie wiem nawet, czy mają włączony ten tryb, czy 30 FPS. Jak zwykle liczenie pikseli i klatek to mocno kwestia gustu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...