Skocz do zawartości

PSX Extreme 269


Oceń okładkę PSX Extreme 269  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 269



Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Praktycznie ich nie czytam, rzucam okiem na ocenę tylko. Czytam PE- bo lubię czytać na papierze, czynię to dla swej przyjemności z samego czytania.

Interesuję się nie tylko grami, kupuję też inne magazyny traktujące o innych dziedzinach. I dlatego się dziwię koledze Buttowi, że tak się cieszy z tych innych materiałów- skoro interesują go materiały a la historia człowieka- zapraszam po Focus Nauka np. Mnie też to ciekawi i widzi Pan, Panie Butt, kupuję sobie.

 

Ale gry też mnie interesują więc jak kupuje PE to chcę o nich poczytać w PE  takie nr jak ostatni są dla mnie mało wartościowe. Pozdrawiam

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jest tajemnicą, że prasa drukowana powoli odchodzi do lamusa. Internet zdominował ten obszar i można za darmo poczytać naprawdę ciekawe rzeczy odwiedzając kilka stron internetowych.

 

Jeśli jednak ktoś decyduje się inwestować pieniądze w prasę drukowaną to zakłada, że dostanie tam wartościowe teksty związane z tematyką czasopisma. Niestety okazuje się, że mamy naprawdę coraz więcej artykułów w Szmatławcu, które nie koniecznie dotyczą tematu gier, co czasami też mi przeszkadza, ale tak jak kolega wyżej, ja również uważam czytanie na papierze za dużo ciekawsze i przyjemniejsze niż gapienie się w ekran stąd póki co nie szkoda mi wydawać raz w miesiącu 20 zł na prasę. 

 

Niemniej jednak bardzo chciałbym móc poczytać na poziomie, którego nie znajdzie się w sieci, a niestety felietony niektórych redaktorów czasami wychodzą jakby były pisane na kolanie. 

 

Takie jest jednak życie i nie zawsze dostaje się to za co się płaci lub czego się chce i zdążyłem się już z tym faktem pogodzić. 

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Właśnie.

 

Gdyby się dało Kosa zaangażować do pisania, gdyby Miela wciągnąć- łał, to by było coś. Te ich małe rameczki pochłania się od kopa. Dlaczego? Bo zauważcie, gdy oni piszą to mają coś do powiedzenia. Nie jest sztuką naprawdę napisać setny artykuł pt "znajdzki w grach" . Chcecie? Do 16 wam napiszę- otwieram googe i jadę.

Ale Panie Roger nie o to w tym chodzi, jeśli zrozumiesz to możesz uratować pismo na naprawdę długiiie miesiące. Pana tekst na ostatniej stronie też się fajnie czyta- bo nie jest to kolejny nudny, wałkowany tekst, który można znaleźć od kopa w sieci. Nie. Jest coś od Ciebie, twoje przemyślenia, fajny komentarz. O to w tym wszystkim chodzi.

 

Trzeba też poprawić elastyczność miejsca. Dajemy autorowi grę x. Okazuje się nad wyraz dobra, niespodzianka taka. Autor szybko pisze do Rogera o tym fakcie, ten ucina miejsce innym rzeczom- oj oj, a jest co ucinać. I nie może być tak, że gra na 8/10 ma 1/3 strony, za to serial Netflixa ma stron z 6. Słaby serial na marginesie.

Na sczęscie ten nr jest ewenementem bo gdyby aż takie jaja były co miesiąc to dawno bym porzucił pismo, choć papier kocham.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sequele? Mówienie, że są be było w modzie za czasów PS2 :) Obecnie najbardziej wyczekiwane gry są sequelami, jeśli spojrzeć nawet na forumek - Nioh 2, The Last of Us 2, Doom Eternal (dwójki w tytule nie ma, ale wpisuje się w obrazek), Resident Evil 3, Yakuza 7... A najlepsze jest to, że nawet jeśli nie wszystkie to zdecydowana większość z tych gierek dostarczy rewelacyjną zabawę. Nie ma co płakać, oryginalnych projektów zapewniających świetnie spędzone godziny również jest od groma, zwłaszcza w segmencie indyków (tzn. tak mówią, nie znam się na tych giekach tak jak niektórzy wyjadacze indorów).

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bzduras napisał:

Obecnie najbardziej wyczekiwane gry są sequelami, jeśli spojrzeć nawet na forumek - Nioh 2, The Last of Us 2, Doom Eternal (dwójki w tytule nie ma, ale wpisuje się w obrazek), Resident Evil 3, Yakuza 7...

No a na co maja ludzie czekac jak nic innego nie wychodzi xD

 

Indyki? Pixelartowe roguelike-rpgi, roguelike-rtsy i roguelike-platformowki. No i symulatory chodzenia. Niesamowita oryginalnosc. Oczywiscie zaraz wpadnie blantman i zacznie krzyczec, ze Disco Elysium i Obradin.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, grzybiarz said:

a żeby to był tylko sequel, a to jeszcze remake jednocześnie!

Blantman w temacie gazet dobrze napisał - kończą się pomysły.

 

Nie w tym problem. Problem w braku nowych IP w segmencie aaa. 

Super się gra gdy pojawi się coś nowego jak A Plague Tale, ale to ginie w morzu sequeli. Nie problem z pomysłem a odcinaniem kuponów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...