Skocz do zawartości

Predator: Hunting Grounds


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to za crap ale od dzisiaj do poniedziałku można sobie stestować betke.

Gra wychodzi 24 kwietnia na PS4 i PC

featured-1920x1080-f0b3fce82942a77ad8c30

https://www.playstation.com/en-us/games/predator-hunting-grounds-ps4/

 

Predator: Hunting Grounds is an immersive asymmetrical shooter set in remote areas, where the Predator stalks the most challenging prey. Play as a member of an elite Fireteam and complete paramilitary operations before the Predator finds you.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Cytat

Join the fight from March 27 (5:00 PST) to March 29 (11:59 PST) in the Predator: Hunting Grounds Trial*.

 

*PlayStation®Plus subscription required to play on PS4.

No jeszcze mnie nie poyebało, żeby kupować Plusa aby zagrać w jakiegoś crapa. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

XDDDD

 

Nie polecam tego nawet ściągać. Jak chcecie gierkę z feelingiem PS3, to ten Predator jest właśnie taki. Ale nie chodzi o fun, tylko o technikalia, gra działa tak na oko w 20 klatkach, z motion blurem, bez antyaliasingu, (pipi)a zerzygałem się prawie od poruszania kamerą. 

 

Trafiłem do gry jako żołnierze, naszą misją było znaleźć jakieś dokumenty, osób w teamie jest 5 i strzelacie do sterowanych przez sztuczną inteligencję przeciwników, z IQ równym Frostiemu. W pewnym momencie patrzę, a tam ktoś padł. Myślę: jak to możliwe, że ktoś dał się zabić takim imbecylom? A to był Predzio! Tak dokładnie, macie rację, pomysł z jednym, przepakowanym, niezbalansowanym Predatorem, przeciwko biednym piechocińcom nie mógł wypalić. I nie wypalił, bo Predator zabija wszystkich na trzy szlagi ostrzami. Tak się skończyła moja przygoda z tą grą. Osrane kurwa gówno.

Odnośnik do komentarza

O k#rwa, jaki kupsztal :yao:
Zagrałem jeden meczyk i nigdy więcej.
Koszmarnie długi czas oczekiwania (nawet w menu jest wzmianka, że wiedzą o problemie - po prostu nikt w to me chce grać), a jak już się w końcu ukazało oczom...
Tutaj idealnie nadaje się cytat z filmu "dżungla ożyła" - wszystko tutaj drga, migocze i ogólnie jest to przykład najbardziej dobitnego braku AA w historii gierek - oczy bolą po pięciu minutach.
Do tego pływające celowanie, idiotyczne AI, a na koniec przekokszony Predator, czekający na graczy, którzy chcą się ewakuować.
No k#rwa nie wiem, kto w Sony pomyślał, że dobrym pomysłem jest wyłożenie kasy na takiego crapa :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Obejrzyłem kilka meczyków. W sumie chwile bym pograł dla... soundtracku i z ciekawosci, bo jednak fanem filmów z Predziem w roli głownej jestem. Boje sie czekac na obnizke, bo zanim do tego dojdzie, serwery moga opustoszec. Moze jednak zaryzykuje. Niestety beta mnie ominela.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o podejście - jeśli robi to niedoświadczony zespół i mimo chęci oraz włożonego serca, efekt końcowy nie jest powalający, jestem w stanie to wybaczyć ze względu na okoliczności.
Jeśli natomiast za grę odpowiada doświadczony zespół, mają licencję na znaną markę, a do tego kasę wykłada Sony to w przypadku takiego samego efektu jest to plucie ludziom w twarz.

Odnośnik do komentarza

Ta gra zasługuje na kampanię dla pojedynczego gracza. W dodatku teraz, kiedy ogłosili, że w pierwszym DLC wraca Dutch z głosem Arnolda. W DLC znajda się kasety z nagraniami majora, więc będzie można traktować to jako oficjalną kontynuację z 1987 r. 

 

Gra jest mocno przeciętna, więc jak się wystrzelają z nostalgicznymi DLC to serwery momentalnie opustoszeją i tytuł dołączy do innych tego typu gier na wysypisku niechcianych multików. Gdyby jednak była pełnoprawna kampania to wtedy nawet po 5 latach ktoś by zapewne sięgnął po ten tytuł. 

 

Poza tym w temacie posucha, bo ostatnia gra z serii wyszła z 10 lat temu. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:

Chodzi mi o podejście - jeśli robi to niedoświadczony zespół i mimo chęci oraz włożonego serca, efekt końcowy nie jest powalający, jestem w stanie to wybaczyć ze względu na okoliczności.
Jeśli natomiast za grę odpowiada doświadczony zespół, mają licencję na znaną markę, a do tego kasę wykłada Sony to w przypadku takiego samego efektu jest to plucie ludziom w twarz.

Nie walcz z logiką Roziego, nie warto.

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Z czym? :) 

 

Co nie zmienia faktu, że Wredny trochę dziwnie wygląda odradzający zakup Predatora kiedy kupił takie crapy jak Anthem. :kaz: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.