Skocz do zawartości

Project Cars 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir
16 godzin temu, Michał102 napisał:

Z tym NFS'em, to będzie trzeba się nieco powściągnąć. Oglądając gameplaye z kokpitu nie wygląda to źle. Jesli model jazdy okaże się bardziej sim niż arcade i dorzucą do tego porządny FFB, to może być całkiem niezła gra. 

Po wykastrowaniu ACC z 60 klatek, to jest to ostatnia nadzieja na dobrą ścigałe w tej generacji. 

Mam nadzieję, że będzie jakieś demko. 

 

Nawet jeśli będzie tak jak piszesz to tej grze bliżej będzie do GTS niż PC 2...

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
27 minut temu, Michał102 napisał:

No niestety póki co prawie wszystko na to wskazuje. 

 

Co do GTS... wczoraj sobie to po dłuższej przerwie odpaliłem i o ja pierd... jaki to jest crap. Bezpośrednia przesiadka z pierwszego Assetto to jak kijem w ryj dostać. 

 

Tak, ładnie to wygląda przyjemnie się gra ale samochody zachowują się zupełnie nie realnie. To udawany "symulator" a marketing i Hamilton reklamujący grę jako prawdziwy symulator przyciąga ludzi.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
35 minut temu, Kalten80 napisał:

Crapem to jest Need for Speed, ale na pewno nie GTS.

 

Jeśli ktoś kupuje GTS bo na pudełku pisze  "Prawdziwy symulator jazdy" to tak jest to CRAP. Bo to zwykłe oszustwo i naciąganie klienta.

Jeśli ktoś kupuje GTS aby się pobawić w jazdę samochodem i nie zależy mu na aspektach symulacyjnych na pewno będzie zadowolony bo to dobra gra.

Ja należę do 1 grupy i czuje się zwyczajnie oszukany, a marketing z Hamiltonem, który to niby sam trenuje na GTS to jakiś niesmaczny zart... 

Odnośnik do komentarza

To jest slogan reklamowy, który rzeczywiście nie jest prawdą. Nie można jednak nazywać tej gry crapem bo można się przy niej świetnie bawić. Poza tym jeśli ktoś szuka symulacji to wydaje mi się że jest w stanie się dowiedzieć jaką grę najlepiej kupić i nie kupi GTS jeśli zależy mu na jak największym realizmie :)

Odnośnik do komentarza

Jest crapem. 

Dlaczego?

- fizyka kolizji nie istnieje

- wygląd torów woła o pomstę do nieba

- dźwięki wołają o podwójną pomstę do nieba

- animacja obrotu kierownicy i zmiany biegów, to jakiś niesmaczny żart 

- calkowity brak AI (auta prowadzone przez konsole robią tylko za sztuczny ruch. Jedziemy autem tej samej klasy, a fura przed nami toczy się 50km/h wolniej, niepotrzebnie hamuje 2 kilometry przed zakrętem itp). 

 

To tylko część z wad jakie na szybko wypisałem. 

To ma być flagowy racer PS4? 

 

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
12 minut temu, Michał102 napisał:

Jest crapem. 

Dlaczego?

- fizyka kolizji nie istnieje

- wygląd torów woła o pomstę do nieba

- dźwięki wołają o podwójną pomstę do nieba

- animacja obrotu kierownicy i zmiany biegów, to jakiś niesmaczny żart 

- calkowity brak AI (auta prowadzone przez konsole robią tylko za sztuczny ruch. Jedziemy autem tej samej klasy, a fura przed nami toczy się 50km/h wolniej, niepotrzebnie hamuje 2 kilometry przed zakrętem itp). 

 

 

 

Dodaje:

- System kar w mutli to nieporozumienie, gra miała promować gre fer play a niestety tak nie jest.  Mineło już tyle miesięcy od premiery i żadna łatka tego nie załatała.

- Przez zepsuty system kar ciągle "opłaca się" zepchnąć rywala z toru co wykorzystują non stop ludzie.

- brak deszczu !!!! (jest na kilku trasach)

- Brak zmiennych warunków pogodowych

- Brak nocnych wyścigów !!!!

 

 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
Gość kufir
7 minut temu, Kalten80 napisał:

No dobra, macie rację :D Tylko ja jakoś lubię grać w tego crapa ;) Chyba powinienem wyrzucić PS4 przez okno ;)

 

Ale graj sobie skoro Ci sprawia przyjemność. 

Ja po "Prawdziwym symulatorze jazdy" spodziewam się czegoś  W I Ę C E J !!!

 

 

Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić takiego community jak ma GTS to nie ma żadna inna gra na konsolach. Na polskiej grupie FB 2,5 tysiąca graczy i ciągle coś się dzieje, ludzie naprawdę kochają tą grę. Wracając do PC3 to po tych filmikach ze środka z full opcja sim to dla mnie wygląda jak Forza 7, każda kontra jak byśmy byli mistrzami kierownicy i wszystko nam wychodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tu się zgodzę. Ograłem poprzedniczki, podobały mi się. N4S: Szift to jedna z moich ulubionych gier poprzedniej generacji. Spędziłem przy niej dziesiątki godzin, znakomicie się przy tym bawiąc. :platinum: zdobyłem z nieukrywaną przyjemnością. Jednakże jeżeli chcieli zrobić coś na modłę Shift, to mogli serię bezpośrednio kontynuować, a ideę PC rozwijać osobno przy tej części.
Przecież dwie pierwsze odsłony zgarniały bardzo dobre noty. Łączna sprzedaż serii, to kilka milionów egzemplarzy. Zatem wynik :lapka:
Twórcy mogli szlifować (a jest co) sprawdzoną formułę, a nie tak potężnie zmieniać uznaną grę. Niemniej kupię i chętnie się przekonam czy wyszło im to na dobre.
 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...