Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jedyne co mogłeś przegapić w misjach, a nie jest dostępne aktualnie w grze to Głoworóg Alfa. Wszystko pozostałe możesz znaleźć na mapie. Niech zgadnę brakuje ci Porażającego w obu wersjach i Czyściwodnego? Spróbuj na tym siedlisku w pobliżu Strzałodłoni.

Jest jeszcze jedno miejsce w górach na południe od Bastionu tam gdzie była misja poboczna ze wspinaniem się. Nie ma tam siedliska maszyn, ale tylko tam można było znaleźć Porażającego Nornika po skończeniu aktywności pobocznych. Po ostatnim patchu powinny one normalnie być dostępne w siedliskach gdzie są kanistrowe norniki, musisz po prostu próbować kilka(naście) razy.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Przed patchem zarówno kwasowy i lodowy zawsze pojawiały się na tym siedlisku przy Strzałodłoni. Sprawdzaj tam, ognisko jest blisko, można przyzwać ptaka, jak nie ma to wyjście do menu i ponownie. Ewentualnie przeniesienie do innego siedliska kanistrowych. No i najlepiej w nocy jeżeli chodzi o alfy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Nowych maszyn jest tyle samo co starych (albo nawet i więcej, w zależności jak policzysz niektóre), jak dla mnie pod tym względem dali mocno radę. Podobnie z broniami, nowości jak dyskomioty czy oszczepy, plus więcej żywiołów.
Nie twierdzę że nie ma.
Po prostu na tym etapie gry co jestem to jeszcze nic nowego nie widziałem.
Jakoś nie mogę się wkręcić, przez tydzień raptem 15h nabiłem.
Też nie jestem jakimś mega fanem , choć w 1 wbiłem platynę.
Akurat ostatnio nie mam czasu i tak cykam z do skoku.
Może to śmieszne ale na razie najbardziej mi się podobała ta mini gierka napad maszyn xD.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • WTF 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Nie twierdzę że nie ma.
Po prostu na tym etapie gry co jestem to jeszcze nic nowego nie widziałem.
Jakoś nie mogę się wkręcić, przez tydzień raptem 15h nabiłem.
Też nie jestem jakimś mega fanem , choć w 1 wbiłem platynę.
Akurat ostatnio nie mam czasu i tak cykam z do skoku.
Może to śmieszne ale na razie najbardziej mi się podobała ta mini gierka napad maszyn xD.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

W sensie jestes z Valem przed pierwszą norką? I żmija? I kolcogrzbietem? 15 godzin latać po 2 planszach?

Odnośnik do komentarza
Dwa posty Schranza i człowiek się zastanawia czy kolega jest w dobrym temacie. 
Dziś odpalę to sprawdzę.
Owszem był wąż ale później wyszedłem na mapę i odstrzeliwalem baniaczki biegunów jakieś ptaszyska i zrobiłem 1 żyrafa.
Po drodze jakieś standardowe questy kilka zagadek środowiskowych.
Możliwe że jakaś maszyna była nowa ale ogólne wrażenie mam takie że wszystko już było.
Może jakbym miał l4 jak z eldenem to bym się wkręcił.
Wczoraj miałem luźny dzień a i tak wolałem rocket league odpalić.
Widocznie sama grafa to nie wszystko.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Już wiem czemu wydawało mi się, że jest mniej migotania w trybie performance po najnowszym patchu. Po prostu roślinność już tak się nie rusza na wietrze jak wcześniej stąd mniej tego migotania xD Dodatkowo gra wygląda przez zmniejszenie ostrości na bardziej rozmazaną. No słabo idzie im usprawnianie tych 60 klatek.

 

 

Muszę się chyba pogodzić z tym, że tego nie naprawią :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...