Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Square napisał:

Ja już 15 dni jak nie odpalałem, i ciągnie mocno aby znowu polatać po Atropos.

 

No oczywiście, że DB lepszy. Hollow jest spoko, ale ogólnie mocno przereklamowana broń.

 

Widziałem ten filmik już. Maizga :) Ja się pomyliłem jak pisałem staty swojego. Nie mam powracających odłamków. Za to już mam wybuchowe na 3 :D Do tego na lvl1 generator obolitu, oszołomienie i rosnące odłamki. Słaby alt bo wertykalny na 1. Mam nadzieję że wystarczy na killrom i ostatniego bossa w biosie 6. Zaraz właśnie do tego podchodzę. Trzymajcie kciuki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Square napisał:

No Powracające Odłamki to słaby trait, zwłaszcza że wtedy nie ma się Wybuchowych Odłamków. Oszołomienie, Rosnące, Wybuchowe, Kradzież Obrażeń to najlepsze combo, ale czwarty trait nie ma wielkiego znaczenia, najważniejsze to mieć Rosnące i Wybuchowe.

Heh. Nawet fajerwerków nie zobaczyłem na Ophionie za bardzo. Nie wiem czy walka trwała 30 sekund nawet :woot: Żeby było śmieszniej to w killroomie złapałem deboofa -50% obrażeń podczas ataku w powietrzu:facepalm::woot: Co za gra. Masakra. Chyba będę platynował.

Odnośnik do komentarza

Każda spluwa potrafi być znakomitym wyborem (poza dyskownicą i plujką :/) jak i mieć upierdliwe traity. Pistolet potrafi strzelać jak karabin, albo mieć szybkostrzelność strzelby. A strzelba potrafi mieć mało naboi i być wolna, a jest trait w którym zamienia się w gutling guna.

Ja tam przez pierwsze 3 levele na wieży lecę wymieniająć broń na najsilniejszą, dopiero po osiągnięcia max biegłości wybieram najprzyjemniejszą broń.

Odnośnik do komentarza

Oj tak. To jest gra, która z łatwością wskoczyła do mego prywatnego top 10 wszechczasów. Bez oporu wydałbym kasę na każdy dodatek, edycję specjalną albo fizyka na inne platformy gdyby takowy był. 
Żałuję, że za tymi nagrodami przyznanymi za jakość Returnala nie poszła odpowiednia sprzedaż. Nie pierwszy rez w historii gejmingu. 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie trochę jest niedoceniona gra jak w mojej opinii days gone. Jednak za pierwszym razem się odbiłem od formuły Rogala w końcu mój pierwszy. Ale za drugim razem siadla mi idealnie. Teraz mnie ciągnie do przodu. Dokończę to będę wracał po biomach, walczył w pokojach z gwiazdka, odkrywal miejsca gdzie nie mogłem się dostać. Może nawet on line spróbuję 

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero teraz przy drugim przejściu robię sobie sekretne zakończenie i został mi jeden fragmenty z 5 biomu. Tamte wpadły za pierwszym razem praktycznie. Tylko w 4 musiałem zresetować cykl. Pamiętam przy premierze ciężko było 2 zebrać, więc odpuściłem.

Ogólnie jak już się pokona ostatniego bossa, to potem lata się jak OP kozak i ciężko zginąć. Tak to jest ta presją i łatwiej o błąd. Ryzyko wejścia do pokoju itp. Tak, że większość bossów pokonywałem z astronautom i lekko pasek zdrowia na 125 max. Teraz jak na luzie to się lata Tak dokoksowanym, bo jest ten luz, że kij czy się zginie czy nie. 

 

Gra zasługuje na więcej. I sprzedaży i dlc, ewentualnie druga część. Takie dark sf to klimat miażdży.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Square napisał:

Fragment w B6 jako jedyny można łatwo pominąć, reszta wpada od strzała.

Ja za to w B6 najdłużej szukałem tego słońca i to był ostatni fragment do zebrania. Wszystkie glify tam najpierw zebrałem nawet. Wczoraj zakończyłem już 3 biom i dwa glify znalazłem w B2. Zostały już do zebrania tylko 2 w biomie 2 i platyna wpadnie, ale ponoć wielu ludziom te dwa ostatnie właśnie w drugim biomie najdłużej schodzą. Już zagraniczne fora przerabiałem. Wczoraj 4 razy cały biom i bez rezultatu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...