Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.08.2022 o 21:13, Square napisał:

Jeżeli tylko tego ci brakuje to od razu resetuj cykl. W zależności gdzie się przejście w B1 trafi całość nie powinna zająć więcej niż 5 minut.

czy jak ginę to cykl się sam resetuje?

Wróciłem by splatynować i pobiegać po wieży - PIĘKNA GRA!

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Square napisał:

Ja nie jestem fanem automatycznego sprintu, wolę sam sobie odpalać przez to mam sprint pod L1 ustawione.

 

9 minut temu, Rtooj napisał:

Aways running bez sensu, niektóre plansze platformowe wymagają precyzji.


Doskonale rozumiem, że ktoś nie jest fanem ustawień jak Square ale stwierdzenia „bez sensu” zachowaj dla siebie kolego. Skończyłem Returnala na 19 zgonach, żaden z nich nie był spowodowany przepaścią, żadna komnata nie sprawiła mi trudności platformowych, za to gieganie wiele razy ratowało tyłek. 
Śledząc ten temat można było czytać więcej osób korzystających z tej opcji. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, niunias101 napisał:

Zacząłem wczoraj przygodę z Returnal. Wspaniały klimacik, pięknie się go chłonie. Póki co obczajam co i jak, zginąłem wczoraj mnóstwo razy, ale podejrzewam, że początki zawsze bywają trudne.

 

Spróbuję sobie na necie ogarnąć jakiś mini poradnik, a la tips & tricks żeby jakoś powoli ruszyć do przodu.

Always run kwestia gustu. Ja korzystałem. Polecam natomiast włączyć na pewno opcje szybkiego podnoszenia przedmiotów "ryzykownych" Czasami jak w amoku ryzykujesz biorąc szkodliwy sylfion, który leży w strefie gdzie zapalają się i gasną lasery, to ten czas "ładowania" żeby wziąć przedmiot to zmora i ułatwia śmierć. Polecam również grać taką bronią jaka Ci po prostu podejdzie. Dużo ludzi w poradnikach pisze żeby unikać paszczomiota a ja dopiero tą bronią ubiłem pierwszego bossa :D Z ciężkim pociskiem, szybkim spluwaczem i wąską paszczą ta broń spokojnie nadaje się na dystans a z bliska robi miazgę. Połączenie railgun i shotgun z Quake 3 arena :cool2:

Edytowane przez AgentTomek1982
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że sprint ma sens w Returnalu. Ruch w tej grze to podstawa, zwłaszcza na wyższych poziomach. Dodatkowo wpływa na dobry flow podczas przechodzenia komnat i nie zauwsżyłem, żeby jakoś ograniczał precyzję. 
Można to spokojnie porównać do dynamicznych strzelanek fpp - im mniej biegasz tym szybciej giniesz. 

Odnośnik do komentarza

Wow, a ktoś tu nie biega w tej grze? To dopiero dziwne.

 

Nie wiem o co Ci chodzi, chodzi o funkcję "auto" a nie samo  bieganie, poza tym mowa była tylko o komnatach z elementami platformingu, lasery, wąskie półki, bez przeciwników. Co ma do nich doom?

 

Wieża to większość pomieszczeń bez wrogów wymaga spokojnego podejścia do krawędzi/ lasera by zdobyć kryształy/ energię, bo zaraz trzeba skoczyć np. pionowo w górę by przeskoczyć laser. W biomie 6 jest komnata z 3 sarkofagami, gdzie na środku leżą dobra, ze sprintem na auto nie łatwo byłoby trafić na wąską platformę.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Spróbowałem dzisiaj zagrać co-opa. Pierwszy raz. Trafił się jakiś człowiek co napierdzielał prawie jakby speed run robił. Pytanie: Czy to jest tam normalne i wszyscy tak grają w co-opie? Wiadomo że pojęcie "normalne" dla każdego oznacza coś innego :D ale jestem ciekaw Waszych doświadczeń i przy okazji chciałem zapytać czy ktoś może miałby ochotę wspólnie po eksplorować biomy? Może jakoś w weekend? :thumbsup: Jakby co to mój PSNid jest taki sam jak nick tutaj. Z chęcią bym z kimś poganiał po Atropos :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, AgentTomek1982 napisał:

Spróbowałem dzisiaj zagrać co-opa. Pierwszy raz. Trafił się jakiś człowiek co napierdzielał prawie jakby speed run robił. Pytanie: Czy to jest tam normalne i wszyscy tak grają w co-opie? Wiadomo że pojęcie "normalne" dla każdego oznacza coś innego :D ale jestem ciekaw Waszych doświadczeń i przy okazji chciałem zapytać czy ktoś może miałby ochotę wspólnie po eksplorować biomy? Może jakoś w weekend? :thumbsup: Jakby co to mój PSNid jest taki sam jak nick tutaj. Z chęcią bym z kimś poganiał po Atropos :)

Mało grałem a coop, ale każdy latał za mną normalnie. Nie było speedrunerow. Zresztą wolę sam spokojnie eksplorowac. No chyba, że się ma znajomego jakiegoś to inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...