Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

394 mam. Z podstawki mam niby 326 co może być dziwne, bo teoretycznie jest tylko 325. W Wieży mam 68 więc możliwe, że jeszcze dwa gdzieś tam są aby było równe 70. 

Mało grałem Wieże po patchu, a właśnie wtedy doszedł mi jeden pokój niby z podstawki i to w B6, ale nic nowego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2022 o 16:59, AgentTomek1982 napisał:

Glify są zawsze w tych samych pomieszczeniach, tylko mogło Ci ich nie losować. 

A ich kolejność? Bo chciałbym scalakowac, ale jak widzę że niektórzy robią 89 speedrunow po 1 glify to się odechciewa.

 

Do tego kompletnie nie pamiętam, które odkryłem. Jeżeli w biosie 2 np mam 17/20, to 18 zawsze jest w tym samym pomieszczeniu, czy jednak mogłem je zdobyć w randomowej kolejności?

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie w bazie danych dopiero odkryłem, że mam nie odkryty jeden ksenoglif i to jest na 99,9% w biomie 3. Widziałem na YT pokój gdzie było chyba dwóch zerwanych i tam była tablica z tekstem, którego mi brakuje. Na bank nie znalazłem tego pokoju bo zerwanych bym oamietal. Nie lubię tych gnidek :)Nie spodziewałem się też, że będę miał odkryte wszystkie szyfry a jednej tablicy brak:D

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, easye napisał:

A ich kolejność? Bo chciałbym scalakowac, ale jak widzę że niektórzy robią 89 speedrunow po 1 glify to się odechciewa.

 

Do tego kompletnie nie pamiętam, które odkryłem. Jeżeli w biosie 2 np mam 17/20, to 18 zawsze jest w tym samym pomieszczeniu, czy jednak mogłem je zdobyć w randomowej kolejności?

Na pewno zdobywałeś je w randomowej kolejności. Obstawiam, że dwa z tych pozostałych trzech to są te same co ja szukałem. Jeden pokój na pustyni z laserami i fabrykatorem z 4ema przedmiotami. Drugi z kulą w którą trzeba strzelić i wbić się po platformach. Oba pokoje dostałem tylko po jednym razie przy speedrunach. Ten z kulą, to trzeba robić speed run od tyłu. Czyli zasuwasz przez pustynię i teleportem do bossa. Wyskakujesz i od razu walisz do tego teleportu kulistego krótkiego zasięgu, wybiegasz pod górą i szukasz. Bardzo szybko szukasz :rofl: Trzeci pokój, który dostałem chyba tylko dwa czy trzy razy to był z wodą i szyfr był pod wodą.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze pamiętasz te wszystkie biomy ja taki 2 lub 4 wiele razy przemieliłem, a dalej mi się mieszają te pokoje :)

 

Ale trzeba mieć szczęście do pokoi bo ja bardzo długo w 4 nie mogłem znaleźć jednego glifu i wczoraj go trafiłem przypadkiem gdzie odkrywa się wyrzutnię dysków, a wiele razy cały biom zwiedziłem i na ten pokój jakoś nie trafiałem.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Jestem pewien, że widziałeś ten pokój kilka razy, ale dopiero po odblokowaniu ulepszenia w B6 miałeś dostęp do tej półki, o czym wspominałem wcześniej :) Jak potrzebujesz poradnika to ten powinien pomóc https://psnprofiles.com/guide/13103-returnal-collectible-guide

W sumie to faktycznie mogłem być w tym pokoju z kulą wcześniej :) Jednak na milion % tylko raz miałem pokój z fabrykatotem w B2. Jestem pewien bo czyściłam wszystko zawsze na 100 a nawet jakbym nie miał jeszcze opcji chodzenia po lawie to i tak wiem że na bank tego pokoju nie miałem bo bym zapamiętał. Najwyraźniej jest naprawdę rzadko na mapie bo na YT jak zobaczyłem ten pokój to zdziwiłem się że nigdy go nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Square napisał:

Ja pisałem o pokoju w B4 tam gdzie jest Dyskownica do postu mario. W B2 ten pokój z kulą jest bardzo rzadki, tam też miałem swój ostatni szyfr, ten na pustyni jest dość często.

 

A sorki. Ostatni post na stronie przeczytałem i myślałem,h że do mnie odpisałeś a wyżej był post Mario :facepalm:

 

Właśnie w wieży wbiłem 3lvl rosnących na nosicielu. Razem z 3 wybuchowych i 2 oszołomienia to był pogrom na mapie. Algus wersja ostateczna też padł jak mucha. Aż to sobie nagrałem. Miazga broń :D

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Beka w sumie, tyle latam a niby nie mam jednego przedmiotu i jednego wpisu do dziennika na statku. Nie mam pojęcia jak to zdobyć, podejrzewam że jakiś bug, bo metodą chyba jest tylko

grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rtooj napisał:

Beka w sumie, tyle latam a niby nie mam jednego przedmiotu i jednego wpisu do dziennika na statku. Nie mam pojęcia jak to zdobyć, podejrzewam że jakiś bug, bo metodą chyba jest tylko

grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać i grać.

Ja długo szukałem ostatni dziennik w biomie 5 a okazało się, że był na tym moście nad fabrykatorem w tym punkcie centralnym nad skokiem do biomu 6 :facepalm::D

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Square napisał:

Który przedmiot i który wpis?

Sprawdziłem, pierwsza pozycja w konsumowanych, w PL jest ASP-AP-001, ale chyba po angielskiemu to inny kod. Znalazłem w necie że na 99% to jakiś Dismantler, niebieskie pole energii które niszczy wszystko wokół, przyznam że nigdy tego nie znalazłem, ponoć kryje się gdzieś w Biomie 3.

A ship log którego nie mam to pierwszy w 7 linijce (19?). Nie pamiętam nawet jak się je zdobywało.

Odnośnik do komentarza

Dekompozytor jest z Kostki Danych, która jest pokoju bez zrywu w trzecim biomie. Na wyższym piętrze w tym pokoju są trzy wnęki do których trzeba się dostać po czasowych platformach, kostka jest w środkowej.

Zapis na statku jak sprawdzasz w B1 czy w B4, bo są inne. 19 to chyba z Wieży, ale musiałbym sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...