Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Może jeszcze jakby Arabia tak nie grała dziś, to byłyby jakieś nadzieje. Ale tutaj nic kurwa nie wychodzi, oni nie mają pomysłu, są obsrani od samego początku. Pierdolone PZPNowskie kurwy, polska myśl szkoleniowa, ja pierdole. No ja pierdole!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten wynik jest sprawiedliwy dla obu drużyn. Niesamowicie ogórkowe widowisko. Najlepsze, że dziś nie trzeba było zagrać wybitnych zawodów. Wysyarczyło zagrać agresywnie i z jajem jak baraż ze Szwecją, a Meksyk by się posypał, bardzo błędo podatni są i z offensywnym przeciwnikiem stracą kilka bramek.

 

Szkoda, że Lewy tego nie strzelił, bo ładnie wypracowany karny. 1:0 by napędziło jego i drużynę, a tak to dalej będzie kotłowanie w tej biedzie, nijakości i braku pewności siebie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krupek napisał:

Wysyarczyło zagrać agresywnie i z jajem jak baraż ze Szwecją, a Meksyk by się posypał, bardzo błędo podatni są i z offensywnym przeciwnikiem stracą kilka bramek.

 

Dokładnie. Ze Szwecja to jakby inny zespół grał, niewiarygodne. 

Przecież taki mecz jak ten z Mex lepiej przegrać po walce, ale dać sobie szansę na strzelenie bramki i rywalowi na popełnienie błędu. Podejście mieli jakby za wszelką cenę chcieli tylko nie przegrać. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LeifErikson napisał:

 

Dokładnie. Ze Szwecja to jakby inny zespół grał, niewiarygodne. 

Przecież taki mecz jak ten z Mex lepiej przegrać po walce, ale dać sobie szansę na strzelenie bramki i rywalowi na popełnienie błędu. Podejście mieli jakby za wszelką cenę chcieli tylko nie przegrać. 

no bez kitu, chuy w mistrzostwa, byle odfajkować i nie dać pożywki januszom, bo przegrana

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem wcześniej, my nie możemy po prostu, wyjść, grać i walczyć. Zejść, nawet po porażce ale z myślą że "zrobiłem co się dało".  Zawsze musi być obsranie, bo "co placek kowalski powie na facebooku jak stracę piłkę ryzykując grę do przodu? Nie da mi lajka." Co impreza to to samo - to jest jakiś genetyczny mental 10latków, a nie profesjonalistów. Wiem, co mundial to ta sama śpiewka i nic się nie zmienia.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...