Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minutes ago, Kaczi said:

To chyba drugi karny nie strzelony w reprze Lewego na 15 jakich miał. Także ja bym sie nie martwił. Po prostu oddało to całokształt tego meczu a był on zwyczajnie słaby po naszej stronie i po Meksykanskiej tez, z tym ze Meksyk zagrał trochę lepiej od naszych 

Za to Ochoa obronił pierwszego karnego po serii 30stu nieobronionych :reggie:

Odnośnik do komentarza

Jakaś nadzieja na sobotni mecz to fakt, że arabusom 2 kluczowi zawodnicy wypadli. Ale znając Czesia to i tak zasieki wystawi i dla niepoznaki obok Lewego postawi Świderskiego, żeby tym razem we dwóch sobie pobiegali za piłkami walonymi na oślep byle dalej. Remis z tak ekstremalnie silnym przeciwnikiem będzie oczywiście sukcesem i utrzyma nas w grze, bo później to już tylko formalność wygrać z rozjuszoną Argentyną. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, PiotrekP napisał:

Meksyk oddał 11/4 a nasi 6/2 strzałów.

 

Tylko że z tych 11 strzałów chyba połowa to były takie walnięcia na wiwat w trybuny z dystansu, bo jednak murowanko było całkiem sprawne, choć czasami nerwowe. :) Klarownych sytuacji nie mieli wiele. Ale moim zdaniem kluczem z Arabią jest przynajmniej próba prowadzenia gry, a nie oddawanie pola tak jak Meksykowi (stąd to ich posiadanie), bo jeśli Arabia zagra tak jak z Argentyną, to wjadą z piłką do bramki, razem z naszymi orłami. :D

Odnośnik do komentarza

Nasi nie mają szczęścia do egzotycznych drużyn na imprezach. Co prawda ich dwóch bramek  nie widziałem live, ale żeby z nami nie było podobnie- dwa szybkie gole i pilnowanie wyniku. Widać że chłopaki po karnym się nie poddali. Bardziej mnie jednak ciekawi co będzie w drugim meczu, bo teraz to Argentyna gra mecz o wszystko. Z nami zresztą też może grać.

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że Arabia w pewnym momencie ustawiła 7 broniących, ten mecz był wczoraj, a niektórzy mają jakąś wizję tiki-taki Renarda. Siadły im dwa gole, zagrali mądrze w obronie, tyle.

 

Czilera, rozjebiemy ich w sobotę, rozjedziemy, zmiażdżymy 1:0 :cool:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

Przypominam, że Arabia w pewnym momencie ustawiła 7 broniących, ten mecz był wczoraj, a niektórzy mają jakąś wizję tiki-taki Renarda. 

 

No ustawiła siedmiu w linii, ale jak już był doliczony czas (czy jakoś chwilę przed), prowadząc 2:1 z jednym z faworytów do tytułu, więc wydaje mi się, że to raczej o niczym nie świadczy w kontekście meczu z nami. Wcześniej w defensywie grali tak, że szok (wysoko i agresywnie, pressing i dynamika rewelacyjna). Wiadomo, że to nie są żadni wirtuozi, ale pokazali jak słabszy na papierze zespół powinien grać z mocniejszym. Pod tym względem na mnie zrobili duże wrażenie i bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądało w sobotę w zderzeniu z naszą taktyką. :D 

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Czoperrr said:

Wczoraj Zieliński i Lewandowski wymienili 5 podań. Natomiast Szczęsny podawał do Roberta 18ście razy...

 

Ja nie rozumiem, Czesio im zabronil podawac tylko wypierdolka? Czy to mental jak zawsze nie dojechal do większości i bali się cokolwiek wymyślić kreatywnego? Ehh juz naprawdę wszyscy myśleli ze Zielińskiemu przeskoczylo jak rozstawial Liverpool po kątach w lidze mistrzów, a Napoli wymiata w lidze, a tu znowu to samo. 

Odnośnik do komentarza

Mamy jednego z najlepszych napastników na świecie, jako taki środek pola z Zielinskim i Szymańskim. Jest Cash i Zalewski, którzy totalnymi ogórami nie są. I my z takimi zawodnikami obawiamy się Arabii Saudyjskiej. Do czego to doszło, aż tak nam piłkarski świat odjechał? Czemu Michniewicz ustawia takich piłkarzy jakby grał Legią z Leicester, gdzie było bronienie się przez 90 i liczenie na te jedną kontre, która może zaboleć drugą stronę? Granie takim system z cienkim Meksykiem to jakieś nieporozumienie. Niech już Arabia nas rozjedzie i skończy śmieszną kadencje grubasa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...