Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2022 o 00:44, [InSaNe] napisał:

Mimo dzisiejszej chu.jozy, Polaczki pewnie i tak wygrają z tą Arabią Saudyjską, już się tak nie nakręcajcie. Problem w tym, że to ewentualne zwycięstwo może nie dać awansu i znowu będzie rozpamiętywanie przez lata, co by było gdyby Lewandowski wykorzystał karnego :nosacz:

 

Ja mam prawie zawsze rację, ale obym tym razem nie był złym prorokiem :potter:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czacie jakie to będzie poje.bowo oglądać ten mecz w środę? Co bramkę tabela będzie się wywracać do góry nogami. Niech ten Czesiobus wjedzie na murawę i zaciągnie ręczny i nikogo nie przepuści. Może być świadkami najbardziej emocjonującego meczu repry od 40 lat albo kolejnego polskiego pękającego balonika. Ale się będzie działo!

Odnośnik do komentarza

WTF wogole jeśli my byśmy przegrali 2:0 (co nie jest nieprawdopodobne) i Meksyk wygrałby 2:0 (co nie jest nieprawdopodobne) to o awansie będą decydować kartki, które teraz mamy lepsze od Meksyku. 

 

Panie Krychowiak, jak był czas na ogarnięcie się w kontekście głupich kartek to żeś pan wybrał najlepszy czas.

 

Ja nie wiem, szansę na awans na żywo to cyrklem chyba trzeba będzie mierzyć, nie kumam tej grupy wogóle.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figaro napisał:

 

dokładnie, na początku powinny walczyć drużyny 1sze z 1szymi, 2gie z 2gimi, a dopiero na kolejnym etapie wygrani 1si z wygranymi 2gimi

 

I każdy by kombinował, żeby nie wpaść od razu np na Brazylię. Teraz jest sprawiedliwie, granie z potencjalnie słabszą ekipą to nagroda za najlpesze wyniki

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figaro napisał:

dokładnie, na początku powinny walczyć drużyny 1sze z 1szymi, 2gie z 2gimi, a dopiero na kolejnym etapie wygrani 1si z wygranymi 2gimi

To też iluzoryczna sprawiedliwość, bo grupy nie są sobie równe. A tak 1 miejsce to zachęta do walki w grupie, żeby była bardziej zacięta i widowiskowa. Gdyby oznaczało to grę z pierwszą drużyną innej grupy, to kto chciałby pierwsze?

Edytowane przez krzysiek923
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Figaro napisał:

 

dokładnie, na początku powinny walczyć drużyny 1sze z 1szymi, 2gie z 2gimi, a dopiero na kolejnym etapie wygrani 1si z wygranymi 2gimi

To by dopiero było pojebane, bo byłyby kombinacje, żeby pierwszego miejsca w grupie nie zająć. Zdarzały się właśnie takie zasady na zawodach juniorskich, albo akademickich, na których grałem w kosza i było podkładanie się. Zajęcie pierwszego miejsca w grupie powinno być korzystne i tak właśnie jest, a nasz przykład jest na to najlepszym przykładem. Mecz z Danią, albo Australią może być łatwiejszy niż z Argentyną.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...