Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pojadą Nas 6:1 jak Belgowie w Lidze Narodów i tyle będzie xD Ale nie no ogólnie to wierzę, że damy radę, ale jak nie damy to sądząc po ostatnich naszych meczach ostatnich lat, zdziwiony nie będę. Raczej wkurwiony, że się człowiek łudził xD
Najgorszy scenariusz to jak zrobimy jakiegoś babola i wpadnie farfocel dla Argentyny i Arabia sobie na miękko pojedzie z Meksykiem.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Figuś napisał:

Scenariusz jak w meczu z mistrzami świata w 2014 na narodowym biorę w ciemno, tylko nie mamy Sebastiana Mili żeby na 2:0 strzelił :/

Moze bedzie komentowal :)

 

No ja tez juz wole zeby nas messi zgwalcil hattrickiem niz jakies 0:1 po ręce w polu karnym w 90 minucie i wyrownanym meczu jak to u nas w przypadku meczow zycia bywa.

 

Juz z arabia pokazalismy nasz gen spierdolenia po tym glupim karnym.

Cale szczescie duch jana pawla II nad nami czuwał

Odnośnik do komentarza

Na Euro wystarczyło wygrać ze Szwecją, dzisiaj wystarczy zremisować z Argentyną. O ile fajnie, że na początku mistrzostw przed Meksykiem nie było parcia i nie czuć było balona, przez co podeszliśmy na spokojnie i pragmatycznie. Tak teraz czuje, że znowu balon rośnie. Co w sumie nie dziwi, bo szansa jakiej od dawien dawna nie było. Ale boję się, że pęknie ten balon też jak nigdy wcześniej xd

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Szermac said:

Pamiętam jak miałem transmisje spóźnioną o kilkanaście sekund względem sąsiada i jak Błaszczykowski podchodził do piłki to zza okna usłyszałem tylko soczyste 'Nosz kurwa mać no!'

 

To największa wada oglądania tvp online, teraz też jest ok 10-15s opóźnienia w stosunku do oglądania telewizji więc może być podobnie ;)

Odnośnik do komentarza

Sytuacja z tym, że wystarczy remis jest chyba gorsza od takiej, że trzeba wygrać, z mentalnego punktu widzenia. :D Bo z takim zespołem jak Argentyna murowanko może się skończyć w każdej chwili tego meczu gongiem na 1:0, a im później, tym mniej czasu na reakcję. Więc lepiej chyba zakładać, że trzeba grać o zwycięstwo i cisnąć od początku do końca. Ale to się nie wydarzy zapewne i będzie nerwówka... no chyba, że nas wypunktują szybciutko i będzie po herbacie. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...