Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Multi spoko, nawet się wkręciłem, ale od kilku dni nie mogę skończyć żadnego wyścigu w multi bo za każdym jebanym razem wywala mnie w trakcie :sapek: Co poskutkowało też tym że ranga z S spadła mi na B. 

Ściganie się online samo w sobie jest bardzo grywalne, ale co z tego skoro cała gra jest tak zabugowana że odechciewa się grać 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.11.2023 o 23:31, Aleks napisał:

Nie mam już siły. Mała próba, bo tylko dwa wyścigi. Ale na moim przykładzie - jest coraz gorzej.  Obecnie nie mogę grać online. Przy wyborze opon i paliwa gra wywala się na pysk. Dziękuję. Dobranoc. 

Mam podobnie. Co drugi wyścig od kilku dni gra wyrzuca mnie w trakcie jazdy w trakcie wyścigu. Szkoda bo gdy już działa to ściga się fajnie, ale w tym stanie to multi jest dla mnie niegrywalne. 

Odnośnik do komentarza

Czytając o waszych problemach, dobrze że porzuciłem gierkę około 2 tygodnie temu. A SZKODA, bo jeździło mi się wybornie w multi. Ale bardzo irytujące było to, że jedziesz trening, kwalifikacje, poświęcasz na to 25 minut i przed wyścigiem ciebie wywala : )

Czytając jednak powyżej, że teraz wywala nawet z większą częstotliwością, to mam wątpliwość czy łatka co wychodzi 14stego, cokolwiek naprawi. Turn 10 chyba poszło drogą 343, a szkoda. 

Odnośnik do komentarza

jak tak czytam wasze posty to tylko się cieszę że udało mi się zrobić osiągnięcia za multi przed pierwszym patchem. z bólami ale poszło. teraz tylko dobić poziom aut, udostępnić fotkę oraz powtórkę i z calak. później tylko może jeżdżenie dla nowych aut w sezonowych mistrzostwach bo multiplayer to ja szczerze pierdzielę. szkoda że takie problemy ma ta gra, na którą tyle się czekało. pozostaje jedynie liczyć że na górze wyciągną wnioski i ogarną dupy ale wiadomo czyją matką jest nadzieja. 

oby następna duża łatka faktycznie naprawiła zamiast jeszcze bardziej popsuć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...