Skocz do zawartości

State of Decay 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Jeśli dobrze kojarzę to twórcy mierzą w jakość AAA, więc niech się nie śpieszą. Poprzedniczki mechanicznie to bardzo ciekawe gry, ale odrzucała mnie od nich pewna drętwota i  chciałbym aby ten efekt nie towarzyszył mi już przy trójce.

 

edit: przeczytałem poprzednią stronę, wszystko jasne :lapka:

Odnośnik do komentarza

Mieli wyrwę w planie wydawniczym wielką jak dziura budżetowa w Polsce, więc musieli zasiać chociaż ziarno informacji w głowach tych którzy tych gier oczekują.

 

No, ale fakt, że większość z tego co zapowiedzieli na E3 2020 to jednak wielka niewiadomoa jeśli chodzi o premiery. 

Odnośnik do komentarza

 

Mieli luke wydawniczą na pierwsze pół roku od startu konsoli, więc zapowiedzieli gry na 2024 (State of Decay 2) i co im to dało? Nic, spadła tylko na nich krytyka (słuszna) za zapowiadanie gier widmo.

 

Prędzej jestem w stanie uwierzyć że chodziło o zachęcenie developerów do pracy nad grą w stylu "Hej, robimy fajną gierkę chodźcie do nas pracować".

 

Sam osobiście wolę zapowiedzi w stylu Forzy Horizon, cyk zapowiedź, gameplay i za kilka miesięcy premiera. 

 

 

Odnośnik do komentarza

W tym materiale koleś właśnie do tej wczesnej zapowiedzi się odniósł, że to bardziej na zasadzie Microsoftu, dającego znać, że ma zamiar długofalowo inwestować w markę.

Zresztą oni niedawno wypuścili duży update do dwójki i na tym byli skupieni, więc teraz, skoro mają to już z głowy, mogą całą ekipą ruszać z trójką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Czy jest jakieś studio MSu poza Playground gdzie nie ma obecnie problemu z developingiem? Halo Infinite powstawało w bólach, Everwild zaliczył reset, seksizm przy State of Decay 3. Pewnie jeszcze bym coś naliczył, no ale dziwnie to wygląda. Jak widać za dużo luzu to też nie jest za dobrze. :/ 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy jest jakieś studio MSu poza Playground gdzie nie ma obecnie problemu z developingiem? Halo Infinite powstawało w bólach, Everwild zaliczył reset, seksizm przy State of Decay 3. Pewnie jeszcze bym coś naliczył, no ale dziwnie to wygląda. Jak widać za dużo luzu to też nie jest za dobrze. :/ 

Playground nie może dac sobie rady z fable... masakra co się dzieje w tych studiach xboxa.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, PanKamil napisał:

Playground nie może dac sobie rady z fable... masakra co się dzieje w tych studiach xboxa.

 

No CW na bok, naprawdę jestem ciekaw co wysmażą przy E3. W sensie czy udźwigną ile nabrali i czy jakość gier faktycznie nie dostanie po dupie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...