Jump to content

State of Decay 3


Recommended Posts

wjedzie day one. ciekawe jak bardzo rozwiną możliwości, pojawienie się zwierząt to duży plus. gameplay/grafika niczym z Lary nierealny ale może dopakują się względem poprzednich części. znowu będzie budowanie bazy i eksploracja mapy godzinami w poszukiwaniu gratów ^^

Link to comment

W sumie racja. Gdyby nie to, że fajnie mi się grało to bym dał 3/10 max.

Beznadziejna grafa, drewniany gameplay, brak fabuły, w kółko robisz te 3-4 rodzaje questów żeby zebrać surowce, bijesz się z bodajże dwoma rodzajami zombiaków. Nie wiem co mi odwaliło, że napisałem 6/10. Sorry chłopaki.

Edited by Yakubu
Link to comment

Grałem tylko w jedynkę, ale mimo średniej oprawy i drewnianej mechaniki uwielbiam te klimaty i bawiłem się super, więc jest to tytuł, którego M$owi szczerze zazdroszczę.
Tutaj to zaledwie CGI, którym nie ma się co sugerować (niektórzy już wieszczą "TPP cinematic experience"), ale nie powiem - jelonek zombie robi robotę :)
Tylko na koniec widziałem XBOX Series X/PC, a nic o XONE - co trochę martwi, bo miałem zamiar w przyszłym roku koksika sobie sprawić na te wszystkie gierki od M$, a tu wychodzi na to, że tylko next-gen.

Link to comment
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Krążyły swojego czasu plotki, że MS dość późno dostarczył devkity do swoich gier. Mi się wczorajszy pokaz SoD3 spodobał, może zrobią z tego AAA? 
 

Hype lekko skoczył i chyba dam szansę SOD2, tak żeby wiedzieć czego się spodziewać.

To raczej wynika z tego że  Undead Labs to małe studio, ktore  przez ostatnie 2 lata pracowało nad rozwijaniem dwójki.

 

Maty Booty mówił że widzi Undead Labs jako studio aaa i chcą im pomóc wskoczyć na ten poziom przy następnej odslonie

Link to comment

Sam trzon rozgrywki to rozbudowana jedynka tylko jedynka miała normalną historię, ok. 20 misji fabularnych i końcówkę, a tutaj z tego co widziałem tego nie ma bo wątek fabularny to zaledwie kilka misji bardziej traktowane jako wprowadzenie do gry. 

Link to comment

Tak jak mówi suteq, w jedynce rozwijałeś baze i dbałeś o społeczność ale to miało jakiś cel fabularny, posuwało cię do przodu etc a tutaj po przejściu jednej mapy i wyczyszczenia plague hearts i przejściu na następną już mi się odechciało jak zrobiłem taką baze, że zombie nie mogłby mnie ruszyć. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Greenberg o Undead Labs

Cytat

"I love the folks that are on (Undead Labs), they are so passionate, what they've created with like survival zombie fantasy, there is nothing like State Of Decay, and be able to have them go build big AAA State Of Decay 3 and you saw that live..."

What you saw in that trailer... "That's all you know is true to what the team is going to be building with the game, so we don't just go out and create a reveal trailer, we sit down with like every part of the team and we are like what we are innovating? What are we adding? What we are doing differently? How do we bring that to life? And we know that this is kinda the first taste and there is more to reveal over time ..."

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.