Skocz do zawartości

State of Decay 3


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie racja. Gdyby nie to, że fajnie mi się grało to bym dał 3/10 max.

Beznadziejna grafa, drewniany gameplay, brak fabuły, w kółko robisz te 3-4 rodzaje questów żeby zebrać surowce, bijesz się z bodajże dwoma rodzajami zombiaków. Nie wiem co mi odwaliło, że napisałem 6/10. Sorry chłopaki.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Grałem tylko w jedynkę, ale mimo średniej oprawy i drewnianej mechaniki uwielbiam te klimaty i bawiłem się super, więc jest to tytuł, którego M$owi szczerze zazdroszczę.
Tutaj to zaledwie CGI, którym nie ma się co sugerować (niektórzy już wieszczą "TPP cinematic experience"), ale nie powiem - jelonek zombie robi robotę :)
Tylko na koniec widziałem XBOX Series X/PC, a nic o XONE - co trochę martwi, bo miałem zamiar w przyszłym roku koksika sobie sprawić na te wszystkie gierki od M$, a tu wychodzi na to, że tylko next-gen.

Odnośnik do komentarza

Krążyły swojego czasu plotki, że MS dość późno dostarczył devkity do swoich gier. Mi się wczorajszy pokaz SoD3 spodobał, może zrobią z tego AAA? 
 

Hype lekko skoczył i chyba dam szansę SOD2, tak żeby wiedzieć czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Krążyły swojego czasu plotki, że MS dość późno dostarczył devkity do swoich gier. Mi się wczorajszy pokaz SoD3 spodobał, może zrobią z tego AAA? 
 

Hype lekko skoczył i chyba dam szansę SOD2, tak żeby wiedzieć czego się spodziewać.

To raczej wynika z tego że  Undead Labs to małe studio, ktore  przez ostatnie 2 lata pracowało nad rozwijaniem dwójki.

 

Maty Booty mówił że widzi Undead Labs jako studio aaa i chcą im pomóc wskoczyć na ten poziom przy następnej odslonie

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Sam trzon rozgrywki to rozbudowana jedynka tylko jedynka miała normalną historię, ok. 20 misji fabularnych i końcówkę, a tutaj z tego co widziałem tego nie ma bo wątek fabularny to zaledwie kilka misji bardziej traktowane jako wprowadzenie do gry. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówi suteq, w jedynce rozwijałeś baze i dbałeś o społeczność ale to miało jakiś cel fabularny, posuwało cię do przodu etc a tutaj po przejściu jednej mapy i wyczyszczenia plague hearts i przejściu na następną już mi się odechciało jak zrobiłem taką baze, że zombie nie mogłby mnie ruszyć. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Greenberg o Undead Labs

Cytat

"I love the folks that are on (Undead Labs), they are so passionate, what they've created with like survival zombie fantasy, there is nothing like State Of Decay, and be able to have them go build big AAA State Of Decay 3 and you saw that live..."

What you saw in that trailer... "That's all you know is true to what the team is going to be building with the game, so we don't just go out and create a reveal trailer, we sit down with like every part of the team and we are like what we are innovating? What are we adding? What we are doing differently? How do we bring that to life? And we know that this is kinda the first taste and there is more to reveal over time ..."

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...