Skocz do zawartości

State of Decay 3


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy jest jakieś studio MSu poza Playground gdzie nie ma obecnie problemu z developingiem? Halo Infinite powstawało w bólach, Everwild zaliczył reset, seksizm przy State of Decay 3. Pewnie jeszcze bym coś naliczył, no ale dziwnie to wygląda. Jak widać za dużo luzu to też nie jest za dobrze. :/ 

 

Myślę, że to są typowe perypetie gier zapowiedzianych na bardzo wczesnych etapach produkcji, gdzie koncepcje często się zmieniają lub nie są jeszcze dopięte. Dlatego typowe podejście Bethesdy do tematu wydaje się być najlepszą opcją.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No CW na bok, naprawdę jestem ciekaw co wysmażą przy E3. W sensie czy udźwigną ile nabrali i czy jakość gier faktycznie nie dostanie po dupie.

Nic nie wysmażą, bo anulowali E3 :kekw:

3 minuty temu, SnoD napisał:

Dlatego typowe podejście Bethesdy do tematu wydaje się być najlepszą opcją.

Nie hajpujemy, bo i tak wydamy crapa?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ludwes napisał:

po co te nerwy

 

moderacja swoją drogą mogłaby zrobić porządek z tymi prowokacyjnymi postami z jednej strony, a z drugiej z takimi frustratami jak ten tutaj

 

Będziesz musiał z tym żyć ludwes. Mam nadzieję, że nie złamiesz, bo ostatnio latasz za mną z cieczką i obawiam się, że zaczynam widzieć pierwsze pęknięcia. :( To przez to, że napisał coś brzydko na PlayStation czy może zagłosowałem na Dante's Inferno? Przepraszam Cię, naprawdę jest mi przykro.

 

Że tak bardzo mnie to gówno obchodzi. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Profile pojedynczych grafików na Artstation nie są zazwyczaj najlepszym źródłem informacji o datach premier.

Nie wiem czy wyjdzie w 2027, ale na pewno na grę jeszcze poczekamy i prawdopodobnie tak,, względem tego co było w SoD1 i SoD2, trzecia część powstaje niemal od nowa, bo dostali teraz czas i pieniądze od Xboxa by po nisko i średnio budżetowych SoD 1 i SoD2, wskoczyć na wyższy i teraz to od nich zależy czy tę szansę wykorzystają 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...