Skocz do zawartości

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes


Basior

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, pawelgr5 napisał:

To po prawej sie doczyta czy taka papka jest caly czas?

 

Tak przy okazji:

 

https://www.eurogamer.net/eiyuden-chronicle-will-receive-a-sequel-despite-death-of-its-creator

Obecnie cały czas ale to raczej bankowo jakiś bug. Na reddicie jak czytam to na PS5 ponadto rozdzielczosc wygląda jakby bliżej jakiegoś sub HD niż 4k

Odnośnik do komentarza

Dobra to trochę narzekania. Na hardzie jest prosto. Nie wyobrażam sobie grać na normalu. System rune-lens, jest kiepski. Runy z Suika biją to na głowę, a raczej brak odpowiedników True Rune. Sporo walk to automat ogarnie (spoko też custonoziwalny).

Fajnie, że każdy dialog czytany, postacie spoko, ale część pobocznych przez czytanie dialogów wku'rwia. Muza cudo, grafa gdyby nie widoczne problemy mega fajna. Sporo jeszcze nie widziałem, ale widzę, że mimo wszystko będzie świetnie. 

 

Ale to nie będzie Suikdon, nie będzie tamten świat.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Beelzeboss napisał:

Lol, nie może być gorszy od suikodenow, bo tam runy są bezużyteczne. W suikodenach liczą się tylko autoataki, ich podwajanie i zwiekszanie dmg.

Eee nie zgodzę się. Fakt jest prosto, ale jest tego w Suikodenach po prostu sporo. Plus comba magii. Jest poczucie większej skali. No i jakoś, każdy main ma jakiś swój rune i czuć, że jest ważny (no dobra Lazlo z 4 to taki trochę, a jeba'ć  niech kieruje armia, bo i tak zdechnie). A tu tego nie ma.

Spoiler

I jak czytam nie będzie. Do tego zostań dowódca, bo przypominasz tatę Perielle xd. No kurwa, super powód. I główny umie machac patykami i się wpierd'ala wszędzie. A i mu wiochę spalili. A ludzi nie. Ale odbudowujo xd.

No dla mnie fabuła to żal na razie.

Odnośnik do komentarza

Na razie, po tym co widzę to tak. Niestety. Rozwój zamku za to prezentuje się ciekawie. Potrzebne są zasoby, kontetni sprzedawcy itp. Zobaczymy. Ale ponownie, trochę mi się nie podoba, za plastikowy. I animacje szybkiego biegu podczas scenek... No Benny Hill.

 

Źle nie jest, ale wolę grać w Suikodena. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, yaczes napisał:

Mam 7h i żałuję, że nie wziąłem hard, mam nadzieję że będzie patch który pozwoli zmienic poziom trudnosci.

Podoba mi się zarowno japoński jak i angielski VA, i większość postaci. 

Cisnę dalej. 

Hard jest specyficzny... Na początku łatwy, ale bosowie jak nagle dowalą... Bez itemów by się dało. Mam wrażenie, że na hard jest coraz trudniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...