Skocz do zawartości

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes


Basior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Była chwilę temu beta, która zawierała początkowy chapter historii. Ogólnie chwalą, śmiało można pisać że to suikoden6, oprawa średnia (raz śliczna, raz widać niski budżet), fabuła daje nadzieje na coś ciekawego choć ponoć w tym fragmencie jest pełno dialogów nawet jak na jrpg.

 

Klucze na steam już chodzą po 140pln ale chyba poczekam na recki zanim kupię choć czaje się na day one 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kmiot napisał:

Można już podawać adresy do wysyłki (powinniście dostać maila) i wszystko fajnie, ale kurwa 14$ xd

Ech, wspieraj na Kickstarterze mówili, będzie fajnie mówili.


Dawno dawno temu wpłaciłem na Kickstarterze ale pamiętam, że była wtedy opcja wyboru nośnika na nową konsolę Nintendo. Tak też zrobiłem a jak wiadomo nowej konsoli nie ma. 
Wiecie może co w takiej sytuacji ? Maila żadnego jeszcze nie dostałem. 

Odnośnik do komentarza

Prawie wszystkie najbardziej wspierane gry na Kickstarterze w historii to były projekty typu "twórcy hitu z dawnych lat wracają z czymś o innym tytule, ale praktycznie jak sequel tamtego klasyka".

 

Duchowy następca... Day of Tentacle, Tormenta, Banjo-Kazooie, Baldur's Gate'a, Shenmue, Castlevanii, Mega Mana, Fallouta...

 

Ogólnie rezultat to prawie zawsze oceny 7-8 z różowymi okularami, czasem zaś klapa. (Jedynie Pillars of Eternity skończyło wyżej, ale też to nie był taki o podobny Kickstarter, to było jednak duże ciągle działające studio, w lekkim kryzysie wydawniczym ale też Fallout New Vegas to był wyjątkowo wysoki koń, żeby z niego spadać. Mocno inna sytuacja niż ludzie z przeszłości, którzy przez ostatnie 20 lat niewiadomoco robili).

 

 

Losowe walki, powolne dość, z wybieraniem wszystkim komend i długimi niepomijalnymi animacjami specjalnych ataków, i tak dalej... nastawiam się trochę na jednego z wielu jRPG-ów typu "szanuję ambicję, ale grać w to 50 godzin to nie tak wciągające". Tylko z bardziej kultowym rodowodem.

Ciekaw jestem, jak wypadnie w porównaniu do Saga: Emerald Beyond, które wychodzi w tym samym tygodniu. Sagi to akurat zawsze były gry, które wyróżniały się ambicją, ale nie były najbardziej przystępne i ładnie wykończone. Ta gra ma opiekę Square-Enix i mniej ciśnienia na trzymanie się tradycji, ale z innych powodów może też pozostać grą typu "BYŁOBY arcydzieło, gdyby nie przez ograniczenie i żmudę X, Y i Z faktycznie grało się fajniej". W obu muzyka, system walki pewnie będą godne podziwu itd.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, giger_andrus napisał:


Dawno dawno temu wpłaciłem na Kickstarterze ale pamiętam, że była wtedy opcja wyboru nośnika na nową konsolę Nintendo. Tak też zrobiłem a jak wiadomo nowej konsoli nie ma. 
Wiecie może co w takiej sytuacji ? Maila żadnego jeszcze nie dostałem. 

Generalnie z tego co wiem, to jakiś czas temu w comiesięcznych mailach były formularze do wypełnienia co do wyboru platformy i innymi deklaracjami (w zależności od rodzaju wsparcia), bo wiadomo, że od czasu startu zbiórki wiele się mogło zmienić. Skoro nic nie dostałeś i nie wypełniałeś, to chyba coś jest nie tak, ale nie wiem jak Ci pomóc i co doradzić, bo to również był mój "pierwszy raz" z Kickstarterem.

Comiesięczne updaty dostawałeś?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czytam opinie ludzi co grają bo niektórzy już dostali pudełkowe wydania z kickstartera i nie są niestety przesadnie hurra optymistyczne.

 

Na trzy dni przed oficjalną premierą ma pojawić się jakiś ważny patch z uwzględnieniem uwag z bety więc może coś się zmieni.

 

I uwaga na wersję na switcha - loadingi obecnie są mega dlugie

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Czyli trzeba brać na sonke. Dobrze wiedziec.

 

@Daffy skad ty masz te rewelacje o switchu? Przeczesalem reddit, gamefaqs i tylko info o decku i ps4.

Właśnie na reddicie nawet z filmikiem z ręki ale szukam tego posta i teraz nie umiem go znaleźć, tylko info o PS4 i długich loadingach i obawie że na switchu będzie jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...