Skocz do zawartości

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes


Basior

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Jak Famitsu dało 33, to będzie gra max 7/10. 

W piź'dzie mam numerki dla tej gry. Pytanie dla mnie jak to się przełoży DLA mnie na fun.

 

Mam obawy co do jakości fabuły, systemu magii, loadingów i spójności świata.

Suikoden 2 też nie był dobrze oceniany, a to gra życia.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Główne wnioski Famitsu, to, zdaje się:

 

- piękna grafika

- rozbudowane specjalne walki są fajne

- zbieranie postaci, budowana bazy fajna

- stosunkowo niewiele walk, które nie dają doświadczenia i są raczej wyzwaniem niż farmieniem-

- jak na dzisiejsze czasy, jRPG-owe formuły są dość powolne i męczące

- sporo łażenia bez sensu, ładowania przed i po walkach, powolne tempo walk i animacji postaci - niefajne

- sporo elementów, które podniecą fanów serii

- główny wątek to ze 40 godzin, cała gra ponad 100 godzin

Odnośnik do komentarza

Chuopaky, muszę powiedzieć, że zakręciła mi się w oku łezka - to jest prawdziwy Suikoden III! Kreska, muza, walka, mapa swiata - ogólny feeling

:cray:

20240418_210954.jpg

 

Na razie największą przyjemność sprawia mi walka - skoczna nuta, fajne ustawienie drużyny na wielopoziomowych arenach, świetne animacje z tym co dla mnie bardzo ważne - mięsistym hit confirmation. Czuć te szlagi! Ciezko mi się gra w jrpg, w których typ stoi w miejscu i macha rekami, a 10 metrów dalej mob costam niemrawo podskakuje, ze niby dostal w papę - wiecie o co chodzi. 

Podoba mi się też filmowa praca kamery, dodaje dynamiki. 

Z wad - na PS5 dropi podczas eksploracji, na switchu może nie być kolorowo. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, yaczes napisał:

Chuopaky, muszę powiedzieć, że zakręciła mi się w oku łezka - to jest prawdziwy Suikoden III! Kreska, muza, walka, mapa swiata - ogólny feeling

:cray:

20240418_210954.jpg

 

Na razie największą przyjemność sprawia mi walka - skoczna nuta, fajne ustawienie drużyny na wielopoziomowych arenach, świetne animacje z tym co dla mnie bardzo ważne - mięsistym hit confirmation. Czuć te szlagi! Ciezko mi się gra w jrpg, w których typ stoi w miejscu i macha rekami, a 10 metrów dalej mob costam niemrawo podskakuje, ze niby dostal w papę - wiecie o co chodzi. 

Podoba mi się też filmowa praca kamery, dodaje dynamiki. 

Z wad - na PS5 dropi podczas eksploracji, na switchu może nie być kolorowo. 

Dla mnie to o czym piszesz też jest ultra ważne, musi być czuć pierdolnięcie przy hit'cie. Dlatego na przykład Xenoblade 3 mi nie podeszło bo to tam tego w ogóle nie doznawałem a dodatkowo podstawowy atak był automatyczny. Dla mnie to jest jedna z kluczowych kwestii - feeling. Więc reklamę dobra zrobiłeś ;)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, yaczes napisał:

Chuopaky, muszę powiedzieć, że zakręciła mi się w oku łezka - to jest prawdziwy Suikoden III! Kreska, muza, walka, mapa swiata - ogólny feeling

:cray:

20240418_210954.jpg

 

Na razie największą przyjemność sprawia mi walka - skoczna nuta, fajne ustawienie drużyny na wielopoziomowych arenach, świetne animacje z tym co dla mnie bardzo ważne - mięsistym hit confirmation. Czuć te szlagi! Ciezko mi się gra w jrpg, w których typ stoi w miejscu i macha rekami, a 10 metrów dalej mob costam niemrawo podskakuje, ze niby dostal w papę - wiecie o co chodzi. 

Podoba mi się też filmowa praca kamery, dodaje dynamiki. 

Z wad - na PS5 dropi podczas eksploracji, na switchu może nie być kolorowo. 

I nie jest, bo Switch dropi. Nawet po pierwszym mieście jak się chodzi jest dziwnie. Dostałem kody na kopię na PS5 i Switcha, to się potestuje, ale sam nie wiem co wybrać - przenośność jednak mnie przekonuje.

 

Ale klimat, postacie robią, nawet pierdołami, emocjami.

Świetnie, że jest dubbing nonstop.

Czuć klimat Suika. Ja wziałem harda od razu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Basior napisał:

I nie jest, bo Switch dropi. Nawet po pierwszym mieście jak się chodzi jest dziwnie. Dostałem kody na kopię na PS5 i Switcha, to się potestuje, ale sam nie wiem co wybrać - przenośność jednak mnie przekonuje.

 

Ale klimat, postacie robią, nawet pierdołami, emocjami.

Świetnie, że jest dubbing nonstop.

Czuć klimat Suika. Ja wziałem harda od razu.

Ile ta gra zajmuje miejsca na dysku? Cienko z tym u mnie i zastanawiam sie co musze usunac zeby to sie zmiescilo. Dodatkowo daj znac jaka jest czestotliwosc walk losowych.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Ile ta gra zajmuje miejsca na dysku? Cienko z tym u mnie i zastanawiam sie co musze usunac zeby to sie zmiescilo. Dodatkowo daj znac jaka jest czestotliwosc walk losowych.

Ponad 24GB... Ja dostałem (gratis) kod z KS, bo nie wysłąli jeszcze kopii fizycznej. Musiałem wywalić sporo rzeczy. Co do walk to raczej jest ok, może trpchę za często, ale dla mnie git. Na pewno to nie poziom Suika4.

Edytowane przez Basior
.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Basior napisał:

Jak w Suikodenach. Sprawdziłem na PS5 i dużo lepiej. Loadingi mega krótkie. Grafa lepsza... Nie ma ścinek w mieście. Ale kurde gdzieś pojadę i ch'uj z grania. Eh. Szkoda, że nie ma cross save.

PlayStation Portal - idealny do tej gry, polecam byczku!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...