Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, NeYoLDZ napisał:

Coś mi się wydaje, że Ci co kupili na alledrogo w MM dostaną konsole a ci co na stronie MM już nie wszyscy. Na allegro nie mogą sobie na to pozwolić, a na własnej stronie już bardziej. Właśnie kolo na fb MM napisał że mu anulowali zamówienie PS5 z 23.11  bo błąd na stronie. 

 

Coś mi się wierzyć w to nie chce. Może gość ściemnia/nie opłacił, czy coś?

 

U mnie póki co bez zmian - mimo wprowadzenia numeru paczki trzy dni temu, kurier do teraz nie odebrał.

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja stanow euro, widzę ze konsol dostaliśmy jakieś 1200 sztuk łącznie, ale wydaje mi się ze dzisiaj online będzie dostępnych gołych sztuk jakiś 90 i chyba 20 digitalow. Widzę przygotowane zestawy z grami i dodatkowym padem i kamerka ale nie wiem jeszcze czy to tez dzisiaj będzie odrazu dostępne czy planują to zrobić w niedługim czasie

Edytowane przez Redmitsu
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Redmitsu napisał:

Aktualizacja stanow euro, widzę ze konsol dostaliśmy jakieś 1200 sztuk łącznie, ale wydaje mi się ze dzisiaj online będzie dostępnych gołych sztuk jakiś 90 i chyba 2 digitalow. Widzę przygotowane zestawy z grami i dodatkowym padem i kamerka ale nie wiem jeszcze czy to tez dzisiaj będzie odrazu dostępne czy planują to zrobić w niedługim czasie

Co niezmienia faktu, że dzisiaj serwery Euro Agd padną. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, S_600 napisał:

Jak to bedzie wyglądało, kto pierwszy zrobi przelew ten sie załapie? Czy liczy się od dodania do koszyka ?

 

Zależnie jak im ten system sklepowy działa, ale wydaje mi się, że zazwyczaj jest tak, że w momencie dodania do koszyka produkt już znika ze stocku (jest jakby zarezerwowany). Inna sprawa, że jak była burza w dniu premiery, to ludzie tu pisali, że w jakimś sklepie/sklepach (nie pamiętam jakich) im wywalało transakcje na etapie płatności i już było po herbacie, bo powtórzyć całej ścieżki już nie było szans.

6 minut temu, gnom napisał:

Z MediaMarkt kolejne info tez o dostawoe kilkaset sztuk

 

 

Gdzie to info?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, gnom napisał:

Chyba jednak jest ta swiateczna dostawa. Dostalem maila z neonetu ze bedzie dostawa w przyszlym tygodniu i jestem w prioeytetowej k9lejce, mam czekac na dlasze inatrukcje. Z MediaMarkt kolejne info tez o dostawoe kilkaset sztuk

 

ZEGNAJCIE JANUSZE !

Również mi anulowali zamówienie z neonetu ale nie dostałem żadnego maila :(

Edytowane przez Haaqu
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LeifErikson napisał:

 

Zależnie jak im ten system sklepowy działa, ale wydaje mi się, że zazwyczaj jest tak, że w momencie dodania do koszyka produkt już znika ze stocku (jest jakby zarezerwowany). Inna sprawa, że jak była burza w dniu premiery, to ludzie tu pisali, że w jakimś sklepie/sklepach (nie pamiętam jakich) im wywalało transakcje na etapie płatności i już było po herbacie, bo powtórzyć całej ścieżki już nie było szans.

 

Gdzie to info?

Na pewno towar w koszyku nie oznacza rezerwacji bo to by spowodowało paraliż sklepów internetowych ;) Raczej po przyjęciu zamówienia towar jest zarezerwowany (potwierdzenie mailem), ale jak pokazał ostatnio Neonet niekoniecznie musi tak być :D

 

No właśnie, gdzie to info o MM? Oby tylko nie zrobili bundli konsola +fifa + pad + kamera :]

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tomek27 napisał:

Na pewno towar w koszyku nie oznacza rezerwacji bo to by spowodowało paraliż sklepów internetowych ;) 

 

Racja, to by było trochę za wcześnie. :) Ale wydaje mi się, że nie dzieje się to dopiero po przejściu płatności i zakończeniu całej transakcji - strzelałbym, że produkt może być zarezerwowany na czas trwania transakcji zaraz po wyjściu z koszyka "do kasy" (gdzie uzupełniasz dane, wybierasz formę dostawy itp itd). Tak przypuszczam. ;)

 

Co do MM to sprawdziłem FB, sprawdziłem ich stronę i nic tam o nowej dostawie nie widzę. Skąd te rewelacje? :) 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, gnom napisał:

Chyba jednak jest ta swiateczna dostawa. Dostalem maila z neonetu ze bedzie dostawa w przyszlym tygodniu i jestem w prioeytetowej k9lejce, mam czekac na dlasze inatrukcje. Z MediaMarkt kolejne info tez o dostawoe kilkaset sztuk

 

ZEGNAJCIE JANUSZE !


Anulowali ci wcześniejsze zamówienie i teraz dostałeś maila od Neonetu? Dobrze rozumiem? Byłem w podobnej sytuacji i cisza

Odnośnik do komentarza

Anulowali ci wcześniejsze zamówienie i teraz dostałeś maila od Neonetu? Dobrze rozumiem? Byłem w podobnej sytuacji i cisza

U mnie to samo. Zamówienie anulowane, kasa zwrócona i obietnica zakupu w pierwszym rzucie. Ale na obietnicy się skończyło, bo jak na razie cisza. Nic nie dostałem. Może jeszcze jakiś mail dziś przyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...