Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

20 minut temu, froncz piotrewski napisał:

Euro jakie ścierwo xDDDD Forumowi janusze to przy nich matka Teresa. Szkoda ze zamiast tych gier nie dodali do tego zestawu za 3700 kolekcjonerskiego szalika xDDDD

Fakt ze w takiej sytuacji wala corss sell level hard bo bez żadnej zniżki za dodatki.

Nie zostaje nam nic innego jak przeprosić się z ps4 i czekać :) 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, BudryzPL napisał:

To i tak spoko macie, moje zamowienie na to samo z 23.11. w MM.pl nadal jedynie oplacone i zlozone :(

 

Ja mam tak z 19.11 bezpośrednio z MM, tylko zamówienie złożone i ciągle cisza. Dwa razy dzwoniłem, potwierdzili mi , że zostało opłacone i jest potwierdzone. Status ma się zmienić przy wysyłce. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Just now, szopen said:

 

Ja mam tak z 19.11 bezpośrednio z MM, tylko zamówienie złożone i ciągle cisza. Dwa razy dzwoniłem, potwierdzili mi , że zostało opłacone i jest potwierdzone. Status ma się zmienić przy wysyłce. Zobaczymy.

Ja tez mam z 19.11. - teraz popatrzylem jeszcze raz. Status ten sam co u ciebie, wiec trzymamy sie w kontakcie ;)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Nemesis napisał:

Wyprzedane. Co za wredna praktyka z tymi zestawami. Miałem dostępną w Media Expert ale dwa razy mi wywalało błąd przy dodawaniu do koszyka. 

Powiem Ci, że te Euro to niezłe Janusze, wiedzieli, że i tak wszystko pójdzie, więc zrobili najgorszy zestaw świata. 

Będę musiał od razu tego Legiona i to drugie kolorowe dziadostwo wystawić. Pad i Valhala akurat ok bo ostatniego AC grałem black flag.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, czarek250885 napisał:

te Euro to niezłe Janusze, wiedzieli, że i tak wszystko pójdzie

 

OMG, jak mnie zawsze triggerują takie stwierdzenia. :obama:

 

O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć nazywanie Januszami ludzi, którzy kupują nie dla siebie tylko na "prywatny handelek", tak nazywanie Januszami SKLEPU to już dla mnie wyzszy poziom abstrakcji. :D

 

No tak, eureka, sklep to nie jest instytucja charytatywna, tylko kur/wa biznes. :D A na gierkowym forum oburzenie, że Janusze, bo sklep zarabia... no bez przesady. :yao:

 

Owszem - ten zestaw jest lipny (a właściwie był :D), ale cena nadal jest adekwatna i nikt nikomu nie broni opchnąć tych dodatków, jeśli z nich nie skorzysta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, LeifErikson napisał:

 

OMG, jak mnie zawsze triggerują takie stwierdzenia. :obama:

 

O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć nazywanie Januszami ludzi, którzy kupują nie dla siebie tylko na "prywatny handelek", tak nazywanie Januszami SKLEPU to już dla mnie wyzszy poziom abstrakcji. :D

 

No tak, eureka, sklep to nie jest instytucja charytatywna, tylko kur/wa biznes. :D A na gierkowym forum oburzenie, że Janusze, bo sklep zarabia... no bez przesady. :yao:

 

Owszem - ten zestaw jest lipny (a właściwie był :D), ale cena nadal jest adekwatna i nikt nikomu nie broni opchnąć tych dodatków, jeśli z nich nie skorzysta.

Oczywiście, że EURO AGD postąpiło jak TYPOWE janusze. Nie mogli sprzedać gołej konsoli za PS5 ponieważ jestem absolutnie pewny, że nei pozwala na to Sony. Cena dystrybucji 2299 i ich to nie obchodzi, nie może być ta cena przekroczona. Tym samym euroagd ominęło tą blokadę i wjebali 3 najgorsze gry z kamerą której nikt nie kupuje i oczywiście dali swoje ceny po 249 gier które już nówki chodzą pewnie po 180 zł na allegro. XD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, LeifErikson napisał:

 

OMG, jak mnie zawsze triggerują takie stwierdzenia. :obama:

 

O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć nazywanie Januszami ludzi, którzy kupują nie dla siebie tylko na "prywatny handelek", tak nazywanie Januszami SKLEPU to już dla mnie wyzszy poziom abstrakcji. :D

 

No tak, eureka, sklep to nie jest instytucja charytatywna, tylko kur/wa biznes. :D A na gierkowym forum oburzenie, że Janusze, bo sklep zarabia... no bez przesady. :yao:

 

Owszem - ten zestaw jest lipny (a właściwie był :D), ale cena nadal jest adekwatna i nikt nikomu nie broni opchnąć tych dodatków, jeśli z nich nie skorzysta.

Ja im nie bronię zarabiać, tylko robią takie głupie zestawy, bez możliwości kupienia samej konsoli. Powinni dać wybór. 

Odnośnik do komentarza

 

Teraz, czarek250885 napisał:

Powinni dać wybór. 

 

Ale dlaczego powinni? Skąd ta powinność?

 

Oni nie są po to, żeby nam zrobić dobrze, tylko żeby zarabiać i zapłacić pensje swoim pracownikom.

3 minuty temu, Xoltro napisał:

Oczywiście, że EURO AGD postąpiło jak TYPOWE janusze. 

 

To się nazywa handel i istnieje w każdej branży. :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, LeifErikson napisał:

 

 

Ale dlaczego powinni? Skąd ta powinność?

 

Oni nie są po to, żeby nam zrobić dobrze, tylko żeby zarabiać i zapłacić pensje swoim pracownikom.

Ale oferta standardowa czyli goła konsola byla na starcie, a teraz wrzucają same bundle. Nikt mi nie powie, że to naciąganie. Stać mnie, ale czułem się chu... kupując to. 

Tak to jest ja chcę się konsolę przed świętami. Zaluje, że na preordera się nie załapałem.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...