Skocz do zawartości

Monster Hunter Stories 2


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

Nie wiem w jakiej opcji grałeś w demko.

Ja przenośnie grałem i spadki animacji nie były mi straszne.

Bardzo ucieszyła mnie polska wersja językowa. 

Demo skończone w około 6,5h bo lizałem ściany i podłogę, poważnie zastanawiam się nad zakupem gry mimo tego że to takie ubogie pokemony z mniejszą ilością potworków.

Grało się dobrze i trochę pod koniec dema była odczuwalna lekka monotonia, ale scena końcowa rozpaliła moją ciekawość. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra ktoś w tą gierę?

 

Jest dobra

 

Walki są dość taktyczne i złożone, a świat całkiem interesujący. Taki Jurassic Park, tylko dinozaury biegają po świecie.

 

Też zbieranie potworów zapowiada się na wciągające, na każdym da radę pojeździć. Dodatkowo dochodzi update broni, pancerza, jakieś talizmany etc.

 

Styl graficzny jak Breath of the Wild. Gram w trybie przenośnym, gdzie gra wygląda ładnie. Nie jest to betonowe 30fps, ale gra się dobrze i nawet nie zwracam na to uwagi.

 

Tak, napisy PL, a dubbing EN albo JP.

 

A, i jak coś save z demka da radę przenieść - trzeba tylko wybrać odpowiednią opcję w menu pełnej gry.

Edytowane przez beardo0
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dostałem na urodziny w sierpniu, zacząłem grać teraz. Przegrałem chyba z 7h i przeszedłem taki jakby prolog. Całkiem fajnie się w to gra, chociaż rozgrywka dość monotonna - gniazd jest raptem kilka i zbiera się ciągle te same itemki. Potworów też nie jest za wiele (chociaż z tego co widziałem to do złapania jest ok. 130), więc może to problem początku gry. System walki kamień-papier-nożyce całkiem daje radę, chociaż mało umiejętności jest (też pewnie póki co, bo widzę, że każdy typ broni itd ma swoje). Fajnie wyglądają animacje ciosów specjalnych ze zwierzakiem na spółę.

Fabularnie póki co zbyt dużo nie powiem, ale zawiązała się intryga :v

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Skończyłem w okolicach premiery i baaardzo mi się podobało, w singlu to najlepsze pokemony w jakie gralem, większy nacisk na fabułę, system papier kamień nożyce też mi się podobał i nie nudził do końca. Online było martwe nawet przy premierze więc nigdy nie grałem, oprawa fajna choć niektóre lokacje dropily konkretnie na switchu. Nie podobał mi się brak muzyki w niektórych lokacjach. Warto też zaznaczyć że to chyba pierwszy jrpg ever z polskimi napisami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...