Skocz do zawartości

Promocje w Microsoft Store - Różne regiony - Polska Cebula


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pomysł się w tym dziale przyjmie ale pomyślałem że można dawać różne dobre cebule w tym temacie, jak coś to wywalcie to do bina :)

 

spacer.png

 

Dziś np. proponuję Hitmana 2 w Złotej edycji (gra chodzi w 4K 60FPS na Series X)

Promocja dla posiadaczy golda!
Hitman 2 Złota edycja jest ostateczną wersją gry i zawiera całą dostępną zawartość z edycji standardowej i przepustki sezonowej.
Przepustka sezonowa zawiera:
• Dwie nowe otwarte lokacje: Nowy Jork (bank) i wyspa Haven (kurort)
• Dwie nowe mapy trybu snajperskiego: port Hantu i Syberia
• Cztery nowe zadania specjalne
• Zestaw sportów zimowych zawierający strój i cztery przedmioty
• Zestaw swobodnej elegancji zawierający nowy strój i dwa przedmioty
Gra posiada polskie napisy.

 

https://www.pepper.pl/promocje/hitman-2-gold-edition-xbox-one-series-xs-ms-store-brazylia-332230

 

Za 40zł

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przekleję swój poradnik zakupów w Brazylii. 

 

Są dwie opcje, obydwie dostępne na MTC. 

1. Kupujesz doładowanie portfela w brazylijskiej walucie 

2. Kupujesz kod na gierkę. 

 

 

 

Rejestrujesz się na 

https://www.mtcgame.com/en-US

Wrzucasz do koszyka doładowanie, lub gierkę z rynku BR, płacisz karta np Revolut, ja płaciłem w  USD. Podejrzewam, że zwykła Visa też zadziała, ale pewnie będzie gorszy przelicznik 

 

Czekasz ok pół godziny na maila z kodem lub zaglądasz na swój profil na stronie MTC. 

Zmieniasz region w konsoli na BR, resetujesz, wchodzisz do sklepu i  klepiesz kod w wiadomym miejscu. Zmieniasz  z powrotem region na PL i instalujesz gierkę. 

 

Nie wiem czy jest, to konieczne, ale na stronie Microsoftu dodałem nowy adres rozliczeniowy, można mieć ich kilka więc dla spokoju możecie to zrobić. 

 

adres: Av. das Nações Qd. 809, Lote 33, CEP: 70423-900, Brasília – DF
telefon: +55 61 3212 8000

 

Aktualne promki sprawdzajcie na stornie  https://www.xbox-now.com/pl/game-comparison

 

Ale nie napalajcie się na Argentynę, ponieważ nie ma już zdrapek i nie będzie. 

 

Na dzień dzisiejszy, najlepsza cebula na gierki, to Brazylia i tam przede wszystkim szukajcie okazji. Pamiętajcie, że dzięki zdrapkom możecie kupować również DLC, skórki i inne pierdółki. 

Przykładowo CP 2077 

 

Screenshot_20201201_122242_com.android.chrome.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://www.pepper.pl/promocje/srodziemie-cien-wojny-wersja-ostateczna-pc-xbox-one-series-xs-ms-store-brazylia-332250

 

Shadow of War z season passem za 21,50zł. Zobaczę co oferują te dlc i jak starczą na kilka godzin to kupuję, bo podstawkę przeszedłem z GP.

Edit: kupione :cool2: dwa dlc to jakieś dodatkowe 15h

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Super, w wolnej chwili ogarnę to w pierwszym poście.

I łapał plusy? No thanks :corvo:

Lepiej ogarnij nazwę tematu, która jest myląca. XBOX LIVE to abonament, który umożliwia granie po sieci. Pierwsza moja myśl, to promki na tę właśnie usługę a nie gry jako takie. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Hubert249 napisał:

I łapał plusy? No thanks :corvo:

Lepiej ogarnij nazwę tematu, która jest myląca. XBOX LIVE to abonament, który umożliwia granie po sieci. Pierwsza moja myśl, to promki na tę właśnie usługę a nie gry jako takie. 

Nie sądziłem ze jest na tym forum ktoś kto patrzy na te plusy :yao:

No to nie będę edytował.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...